Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20.05.2013 vize görüşmesi Ankara

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 20.05.2013 vize görüşmesi Ankara

Arkadaşlar yarın saat 13.45 de Ankarada vize görüşmesine gireceğim. Not ortalamam 2.39 şans dileyin çıktıktan sonra herşeyi detaylı bi şekilde anlatacağım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Başarılar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ankarada cok soru soruyorlar sanırım hazırlıklı ol bence hepsıne

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben de oradayım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ALLAH yardımcımız olsn arkadaşlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hazirlikliyim artik herseyi dusundum cevaplari olusturdum aklimdan. Cok tesekkurler yarin mutlu haberlerle donerim umarim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaslar bugun girdim ve aldim vizemi. Saat 13.45 de olan vizeme 1.30 da gittim icerisi aşırı kalabalikti saat 4 te vizemi onayladılar ne kadar bekledim siz dusunun yaklasık 25 tane falan wat icin gelen vardi ve ben 2 tane red yiyen gordum birinin nedenini bilmiyorum digeride yanimda olan arkadasti onun nedeni mezun olmasi ve ingilizcesi diye dusunuyorum cunku o hemen gitmeyi tercih etti konusamadik. Bana sorulan sorular soyleydi aslinda ilk bas ben eski pasaportlarimida goturdugum icin direk merhaba nasilsisindan sonra eski pasaportlarimi ister misiniz dedim evet dedi daha once hangi ulkelere gittin dedi ben saydim falan sonra neden oralara gittin oralarda ne yaptin dedi danimarkada dayimi ziyaret ettim dedim. İtalyada almanyada gezdim vs. Dedim. Usa gttin mi dedi hayir dedim eger vizeyi verirseniz gidecegim dedim guldu falan sonra ne is yapacaksin dedi mcdonalds da crew member olarak calisacagim dedim hata telafuz edemedim o duzeltti ve aynisini soyletti ailen ne yapiyor dedi annem babam iste ... Calisiyo dedim kardesin var mi dedi evet 1 ane erkek kardesim var 18 yasinda lisede okuyor dedim tamam dedi vizeni onayladim sana amerikada iyi eglenceler dedi ve olay bitti cok heyecanliydim ama vezneye gidince heyecanim tamamen gitti hersey anlasiliyordu ve cok iyi bi kadindi 2 numaradaydi kendisi. Gulumsemeyi sakin unutmayin korkulacak hic bisey yok en kolay kisim bence vize kismiymis

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayırlı olsun okuyunca biraz daha rahatladım . Darısı bana ve diğer bekleyenlerin başına

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşın da dediği gibi yüzünüzden tebessüm eksik olmasın arkadaslar en dikkat ettikleri şey tebessüm, rahatlık ve kendine güven

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı anilcandurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun girdim ve aldim vizemi. Saat 13.45 de olan vizeme 1.30 da gittim icerisi aşırı kalabalikti saat 4 te vizemi onayladılar ne kadar bekledim siz dusunun yaklasık 25 tane falan wat icin gelen vardi ve ben 2 tane red yiyen gordum birinin nedenini bilmiyorum digeride yanimda olan arkadasti onun nedeni mezun olmasi ve ingilizcesi diye dusunuyorum cunku o hemen gitmeyi tercih etti konusamadik. Bana sorulan sorular soyleydi aslinda ilk bas ben eski pasaportlarimida goturdugum icin direk merhaba nasilsisindan sonra eski pasaportlarimi ister misiniz dedim evet dedi daha once hangi ulkelere gittin dedi ben saydim falan sonra neden oralara gittin oralarda ne yaptin dedi danimarkada dayimi ziyaret ettim dedim. İtalyada almanyada gezdim vs. Dedim. Usa gttin mi dedi hayir dedim eger vizeyi verirseniz gidecegim dedim guldu falan sonra ne is yapacaksin dedi mcdonalds da crew member olarak calisacagim dedim hata telafuz edemedim o duzeltti ve aynisini soyletti ailen ne yapiyor dedi annem babam iste ... Calisiyo dedim kardesin var mi dedi evet 1 ane erkek kardesim var 18 yasinda lisede okuyor dedim tamam dedi vizeni onayladim sana amerikada iyi eglenceler dedi ve olay bitti cok heyecanliydim ama vezneye gidince heyecanim tamamen gitti hersey anlasiliyordu ve cok iyi bi kadindi 2 numaradaydi kendisi. Gulumsemeyi sakin unutmayin korkulacak hic bisey yok en kolay kisim bence vize kismiymis
    tebrıkler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bugün bende istanbuldan girdim arkadaşlar red aldım gno(1.37 ) ydi. nese numaram yandı gittim görüştüğüm kadın kısa siyah kıvırcık saçlı tombul biriydi ne okudugumu sordu cvpladım onu daha başka soru sormadan ddirek transkrıptı açtı neden bu kadar düşük dedi bende acıkladım ama gayet net ve duzgun acıkladıgıma inanıyorum sonunda bişi demedi ok dedi sonra sol parmaklarımın izini aldı bn içimden dedim heralde aldım gülüo kadın parmak fln aldı nese kadın gülerek seneye düzelt gel not ort cok dusuk fln dedi zaten gircek arkadaşlara şunu soylıyım ingilizceden yana sıkıntınız olmasın cok koılay bi ingilizce iş sadece transkriptte bitio bugun bunu anladım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Cok tesekkur ederim rahat olun ya hic kasmayin darisi sizin basiniza

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ewerest uzuldum umarim seneye sende yaparsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

kısmet usta ne diyelım bi ara vercek sandm harbi güle güle red mi verilir verdi :S

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)