Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Örnek Mağduriyet.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Örnek Mağduriyet.

Merhaba arkadaşlar,
    Ben normalde Hard Rock ta çalışcaktım ama cafe den kaynaklanan bi sebepten dolayı orası olmuyomuş ve ben çok üzgünüm

Şirketim mağdur etmedi tabi yeni bir job offer geldi ama chicago da ve daha önce hiç duymadığım bi yer ve en ufak bi bilgi kırıntısı bile çok yardımcı olucak. teşekkürler.

sitesi bu,
    CAFE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Cerridwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben normalde Hard Rock ta çalışcaktım ama cafe den kaynaklanan bi sebepten dolayı orası olmuyomuş ve ben çok üzgünüm

Şirketim mağdur etmedi tabi yeni bir job offer geldi ama chicago da ve daha önce hiç duymadığım bi yer ve en ufak bi bilgi kırıntısı bile çok yardımcı olucak. teşekkürler.

sitesi bu,
    CAFE
    hocam geçmiş olsun, ama verdiğin cafe hoş bi yere benziyo, umarım iyi olur senin için..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

işi hala olmayanlar var

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

"Its not fast food... it’s great food fast" Böyle bir slogana sahip cafe zannetmiyorum kötü olsun Ayrıca fotoğrafları falan da güzel. Haftanın 7 günü çalışıyor. Bence mağduriyet söz konusu değil şu an için. İnşallah sıkıntısız geçer yaz serüvenin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Its not fast food... it’s great food fast" Böyle bir slogana sahip cafe zannetmiyorum kötü olsun Ayrıca fotoğrafları falan da güzel. Haftanın 7 günü çalışıyor. Bence mağduriyet söz konusu değil şu an için. İnşallah sıkıntısız geçer yaz serüvenin.
    içimdeki hard rock cafe ateşi söndü benim mağduriyetim orda. bide işte hiç duyulmamış bi yer ilk wat çalışanları ben olucam galiba :S

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Cerridwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içimdeki hard rock cafe ateşi söndü benim mağduriyetim orda. bide işte hiç duyulmamış bi yer ilk wat çalışanları ben olucam galiba :S
    Hard rock dışında bir kaybın yoksa pek bir kaybın yok. Keyfini çıkarmaya bak. Hayırlı uğurlu olsun. Bakarsın ilk olarak dükkanın kaymağını yiyenlerden olursun.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı erhanozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işi hala olmayanlar var
    işim olmasaydı bu başlığın adı örnek maduriyet olmazdı zaten.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hocam güzel bir yere benziyor ya canını sıkma keyfine bak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fevkelade, umarım ıyı bır yaz gecırırsın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

her zaman şirketleri suçlamamak lazım böyle durumlar için, bazen yapıcak bişey yok, en hayırlısını ummak lazım.

BannedUser
    Guest

shift yoksa super gunde 10 saat calısma var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

iyi dileklerini ileten herkese çok teşekkürler, hepimiz güzel bi wat geçiririz umarım

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    shift yoksa super gunde 10 saat calısma var
    35-40 saat diye gözüküyor, umarım dediğin gibi olur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Öncelikle geçmiş ve hayırlı olsun...Çalışacağın yer güzele benziyor bolca event,kutlama,vs olan bir yer.ayrıca tek watcı olmanın pek çok avantajını yaşarsın,özellikle çalışma saatleri açısından...

Eyalet bazında düşünürsek Los Angeles'ten Chicago'ya transfer olmak bence çok şey kaybettirmez.Büyük şehir hayatı oradada var.Ayrıca Michigan gölünün dibinde olacaksın,tahminimce doğası muhteşemdir...

Keyfini çıkar derim ben

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kaybettigin birsey yok.. hard rock cafeler ismindeki hava disinda wat ogrencileri icin genel itibariyle kotu bir secenek. konaklamalari oldukca pahali ve verdikleri saat de dusuk. gittigin yer bundan daha kotu olamaz bence. her iste hayir vardir derler ya aynen o sekilde olmus seninkisi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Menü çok komplike değil. Şimdiden çalışmaya başla, işe başlayınca kısa sürede pekiştirirsin. Ama fiyatlar çok pahalı değil, iyi para kazanabilmen için çok masa alabilmen lazım. 2 kişiden düşünürsek günde yaklaşık 20 masa bakman lazım ki günlük 500$ civarı satışın olsun, ordan da ortalama 80$ civarı tip kalır. Fena sayılmaz.
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

önemli olan cafenin ismi değil, çalışma şartları ve özellikle çalışma arkadaşların ve patronun yani kısaca yaz boyu beraber olacağın insanlar önemli, umarım herkes iyi insanlarla karşılaşır çünkü insanın verdiği rahatsızlığı başka hiç bir şey veremez (son ada konseyindeki Nihat Doğan gibi oldum kusura bakmayın ama karşılaşılan insan türleri en önemli konu bence)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Angry uçak rezervasyonu mağduriyeti

Şu sıralarda uçak bileti ararken neredeyse baya firmayla görüştüm çoğu bana rezervasyon yaptı rezervasyon süresi dolunca uygun bir bilet buldum ve rezervasyon yaptırdım tam bileti almaya gidiyordum ki bu da son günüydü t.bilet beni önceki gün aramıştı benim adıma benden habersiz aynı uçağa rezervasyon yapmışlardı.Sistemden tabiki otomatik olarak aynı uçakta 2 kere yer ayırttığım için rezervasyonum iptal edildi. Alıcağım ucuza bilet de yanmış oldu o yetkili saygıdeğer beyfendi benden baya bi güzel sıfatlar kazandın bu konuda seni şikayet edebiliceğim tek yer burası malesef!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)