Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 10 mayıs vize görüşmesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 10 mayıs vize görüşmesi

Beyler bugün 13.30 da istanbulda görüşmem vardı.11,12,13 numaralı gişeler açıktı bana 12 numaradaki genç bir bayan geldi hafif sarışın.Gözlemlediğim kadarıyla en çok reddi bu bayan verdi not ortalaması bir öocuğun 1.90 küsürdü çocuk ikna etmeye çalışıyordu fakat kadın dinlemedi bile. yani ortalama çok önemli harbiden. Neyse numaram yandı gittim hello miss falan dedim hello dedi sonra ekrana baktı dosyalarla falan ilgileniyordu sıkılmış bir hali vardı dedim zor bir gün herhalde sizin için sonra dedi evet bu aralar yoğunuz dedi. Neyse bana tek soru sordu where are yyou gonna work dedi dedim san antonio o kadar sonra şu kitapçığı okudunmu dedi yes dedim o kadar sonra your visa has been approved dedi o kadar ama rahat girdim baya heyecan yoktu zaten sizi seziyorlar. Kısacası eğer ortalamanız iyiyse ve sorulan soruları anlıyorsanız rahat alırsınız öyle uzun uzun cümleler kurmanıza bile gerek yok. yes no deyin kafidir. Bir çocuk vardı adam 4 kere sordu have you ever been in US before çocuk cevap veremedi ve reddi verdi.
    Konu oguz efe tarafından (11-05-2013 Saat 10:22 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Hayırlı olsun vizen ayrıca ewet gano eskiden %60 etkiliyordu şu an %90 lara çektiler sanırım bu ortalamayı ve 2 nin altına nadir veriyorlar [/B]

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eyvallah kardesim sago.bugune kadar pek inanmiyordum gno nun onemini ama gno su dusuk olanin resmen yuzune bakmadilar bile aciklama hakki bile vermediler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Anlattın kişi,ortalama mağduru benim sanırım.. Açıklamama hiç fırsat vermeden kağıtları elime verdi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gecmis olsun kardesim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Tebrikler darısı başımıza.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı enesecer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlattın kişi,ortalama mağduru benim sanırım.. Açıklamama hiç fırsat vermeden kağıtları elime verdi.
    gecms olsn dstm nedir bzm bu ünv çektiğimiz bolumun ne ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

merhaba arkadaslar bende 10 mayista aldim vizemi ayrintilari aksam yazicam.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sorma kardeşim.Geçtiğimiz derslerin kredilerini düşürüp duruyorlar hocalar ayrı bir alem zaten . Finaller var işte şimdi yükseltebilirsem tekrardan başvurucam. Senin bölüm ne ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bende cuma gunu gorusmeye girmistim randevum saat 10 daydi ama ben heyecandan erken uyandim 7:30-8 gibi konsolosluktaydim. Konsoloslugun karsisindaki Karadeniz kafede oturdum benim gibi work and travelci goremedim hep turist ya da dil okulu falandi ordakiler. Neyse saat geldi disardaki guvenlik cagirdi iceriye gectim VA katina ciktim. numara verdiler o numara uc kez yandi birincisi belgelerimi verdim ikinciside yasli bi amerikan amca vardi parmak izi kaydimi aldi. Sonra son gorusme kaldi ben oturdum bekliyorum. 3 tane gise calisiyor. 11,12, 13. bilerek on tarafa oturdum konusulanlari duymak icin. 13 teki guzel bayan cok kolay vize veriyordu. 11 deki bayan biraz daha zorluyordu ama vermeye calisiyordu vizeyi. 11 ile 13 teki turkce biliyorlardi turist icin gidenlerle turkce konusuyorlardi komik oluyordu acikcasi. 12 ise en uzun onun gorusmeleri suruyordu hizli konusuyordu. normal bi amerikaliyla konusur gibi agzindada sakizi vardi guluyordu mulakatlari yaparken arada. Neyse benim onumde 40 kadar kisi var tabi ben dua ediyorum ne olur 12 gelmesin diye. Baktim benim numara yandi 12 de eyvah dedim icimden besmele cekerek gittim karsisina
    Ben gunaydin nasilsiniz dedim. Iyiyim sen nasilsin dedi. Bende biraz heyecanliyim dedim. Endiselenme dedi.
    Neden Amerikaya gitmek istiyorsun dedi. Cevabini verdim.
    Peki neden Kanada, UK degilde Amerikaya gitmek istiyorsun dedi ordada ingilizce konusuyorlar dedi. Bende NYC cok gormek istiyorum dedim.
    NYC da gezicegin nereleri var dedi. Salladim bi seyler.
    Nerede hangi bolumu okuyorsun dedi. Onuda cevapladim.
    Ne isinde calisican dedi. Mcdonaldsta calisicam dedim fast food calisani olarak.
    Fast foot calisani olarak ne yapicaksin dedi. Bende hamburger yapicam patates kizarticam lobby i falan temizlicem dedim.
    Bu arada bilgisayara bi seyler yazmaya basladi bende yapistirdim by the way diyerek burda 3 senedir burger king te calisiyorum dedim part time olarak bu is benim icin zor olmayacak dedim ayrica NY a 45 dk dedim trenle cok guzel bi yer dedim. Sonra transkripti acmami soyledi notlarima bakti GPA 2,07 idi. Ds belgemi onayladi ben orada anladim vizeyi aldigimi. Son olarak your visa has been approved dedi. Ben cok sevindim tabi gunlerdir forumu okuyordum ingilizce sorular cikarmistim onlari calisiyordum. Butun bu heyecan sevince donustu Umarim herkesin iyi gecer vize gorusmeleri. Ayrica o ekstradan goturdugunuz belgeleri tapulari referans mektuplarini almiyorlar bilene sizde kaliyor. Benden soylemesi bosuna ugrasmayin onlarla. Herkese iyi sanslar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı enesecer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorma kardeşim.Geçtiğimiz derslerin kredilerini düşürüp duruyorlar hocalar ayrı bir alem zaten . Finaller var işte şimdi yükseltebilirsem tekrardan başvurucam. Senin bölüm ne ?
    mekatronik müh. bnm 2. dönem daha kötü gibi bnm :S

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hyrlın olsn arkadaşlar vizeleriniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)