Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Williamsburg VA IHOP

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hala özel mesaj atamamanın verdiği sinir bozukluğunu yaşıyorum açıkçası ihop530 dayım bu arada amadeus35 konuşmamız lazım bir şekilde

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Atarsın atarsın.Konuşuruz kısa zamanda.Tahmin edebiliyorum.çoooook sorun vardır kesin.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yankee ben de senle aynı durumdayım..şu msj olayından dolayı

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Beyler bekliyorum mesajlarınızı.Yazın burda soruları da herkes faydalansın.Daha sonra sorarsınız özelden de ayrıntılı sorularınızı.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oyleyse şöyle genel bi soru sorayım..schedule deniliyor sanırım haftalım çalışma programı çizelgesine..bu programı işveren mi belirlicek yoksa biz mi?? mesela ihop minimum 25 saat veriyor.ben günde 12 saat çalışıp 2 günde veya günde yaklaşık 8-9 saat çalışıp 3 günde doldurmak istiyorum mecburi çalışma süremi..böyle bişeye olanak var mı? yoksa işverenin istediği saatte mi gelecem?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İş verenin verdiği saatte çalışacaksın.Haftada 5 gün günde 7 saat ortalamayla çalışacaksın.Sen hangi IHOP'da çalışacaktın ve pozisyonun ne? Ayrıca menejere öle herhangi bir talepte bulunmaya kalkma.İlk günden aranı bozmasan iyi olur.Çünkü iki IHOP'un menejeri de yeteri kadar sorun yaratacaklar.Ayrıca öle herhangi bir mecburi çalışma süren gibi bir şey yok.Onlar ne derse o.Senin herhangi bir talepte bulunma şansın ilk zamanda kesinlikle olmaz.Zaten olursa menejer iyi o zaman sen kendi başına takıl der ilk haftadan gönderir seni Türkiye'ye.(2 sene önce oldu.Geçen sene de böle bi sorunla karşılaştık ondan söylüyorum.)
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cooker olarak 2027 de çalışacağım...bu işverenlerde ne kaprisli insanlar arkadaşım ya altı üstü 3 ay bıraksınlar da benim istediğim gibi gelişsin

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Haa tamam o zaman birlikte çalışacağız.Kardeşim senin 2. işe falan ihtiyacın olmaz.Bayaaaa bi saat alacaksın sen.İyi kazanırsın cook olarak.Kuşkun olmasın para kazanabilirmiyim ya da saat alabilirmiyim diye.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Amadeus35 işi naza bindirdim bu seferde ben atmayacağım özelden mesaj neyse job offerı aldık sorun yok şimdi vize basamağındayız işin İHOP 530'dayım arkadaşlar bu arada pozisyon combo yapacak bişey yok zevk almaya bakacağız zaten neden gidiyoruz ki de mi bir de Amadeus35'a bir soru sormadan geçilmez, abi şimdi benim cebimde para kalır mı sen onu de biraz da ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Şimdi hiç para harcamazsan, gezmezsen ve alışveriş yapmazsan kalır.Türkiye'ye biraz para getirebilirsin.Buda 1000$ civarı olur.Fazlası pek mümkün değil.Yok para getirmicem biraz elektronik alayım bide New York'u gezeyim diyorsan o parayı kazanırsın.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o parayı da yersin diyecektin herhalde anladım abi combo olarak para biriktirebileceksek sorun yoktur. şüpemizde yoktur artık.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Çok biriktiremezsin işte.Ama aç da kalmazsın.Bi kaç istediğin şeyleri alabilirsin.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Amadeus bu arada bugün şirkete dedim ki maille gelemiyeceğim tarihim haziranın 20 si diye bana oldukça öz ve içeriği yoğun bir cevap yazdı "That is fine" kimlerle çalışıyorum nasıl bir ortama gidiyorum allah aşkına anlat bana bana ihop 530 u anlat

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu da çok dişlek gülüyormuş sinirim bozuldu bu arada.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Rahat ol yaa bişey olmaz.Menejerleri fena değil IHOP530'un.Bi tane zenci kadın var menejer bi o fena.Diğerleri iyi.Kasma kendini beğenirsin ıhop'u.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biletleri aldık uyduk amedeusun yoluna
    sen nereye gideceksin bu yaz bu arada?
    ihopa baktıkça garip bir yer olduğunu anlıyorum sabah kahvaltısı kültürü falan.. neyse konaklamayı şimdiden yapmak istiyorum da iki yer ismi var bu formda onlar iyi herhalde kaç kişi çalışır ihopta kaçı yabancı öğrencidir bizim gibi?
    büyüklük olarak earthten o kadar büyük gözükmüyor ama senin anlattıklarınla aklımda sanki 10-15 kişinin çalıştığı bir yer beliriyor kafamda?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben yine IHOP'dayım.Ama ben diğer ıhop'da çalışıyorum.2 ıhop var williamsburg'de.Senin ıhop çok büyük bir yer değil ama çok kalabalık oluyor.15 server çalışıyor ortalama.gününe göre değişiyor.10 civarı aşçı ve bulaşıkçı da var.Gündüz çalışanların çoğu amerikalı oluyor.Geceye de wat öğrencilerini koyuyorlar.Baya bi Türk olur her sene olduğu gibi.Konaklama pine apple ideal.gitmeden ayarlamana gerek yok.gidince ayarlarsın.her zaman yer var orada.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

530 da çalıştın mı peki? şunu da sorayım zaten ortaktır bunlar da, gece çalışır dedin kaça kadar çalışır falan? senin gidiş tarihin ne zaman bu arada? şehir merkezinde gibi gözüküyor ama izmirin bir bucası havası da var ayırt edemedim nasıl merkez de mi?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Senin ıhop merkezde.ama her türlü otobüse binmen gerekiyor oraya gidebilmek için.Mesafeler arası çok uzak.Ben ikisinde de çalıştım.Bütün ıhoplar ortak.Hepsi aynı merkezden yönetiliyor.gece shifti değişiyor.4 te başlayıp 12 de falan bitiyor çoğu zaman.senin pozisyonuna ve o günkü yoğunluğa bağlı.Ben haziran başı gidicem inşallah.ben türkiyede değilim.1 hafta sonra dönüp vizeye başvurcam sonra gidicem.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benden erken gidiyorsun ben 20sinde gidecem haziranın. soracak bişey kalmadı derken araba kiralamama ne dersin mantıklı mı williamsburga gidenler kirala rahat et diyorlar? ve veda metnimi hazırlıyorum artık soracak bişey kalmadı amedeus aklıma gelirse sorarım seni de ne yordum ya seni de teşekkürler herşey için

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ne için kiralayacağına bağlı.Almak en mantıklısı.Ama onun için çok parayla gitmek gerekiyor.Araba olursa williamsburg'de rahat edersin.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaa bişey sorsam. Tüm IHOP larda menü aynı mı oluyor? Ben Williamsburg, VA IHOP 530 a gideceğim ama oraya ait bir internet sitesi bulamıyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amadeus35 görünce net bi cevap verecektir ama bence büyük ihtimal aynıdır tüm menüler..ben 2027de cooker olarak çalışacağım sanırım sen de server

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben de bu yaz ihop#530 la server olarak gideceğim. burdaki yorumları okuyunca serverlıktan vazgeçmeyi düşündüm. danışmanıma mail attım ama hala cevap alamadım 16 aralıktaki izmir fuarına katıldım ve işi aldım. bu saatten sonra iş değiştirme imkanım var mı?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İş değiştirme imkanın var ama onun için para veriyorsun.IHOP 530'da akşam shiftinde çalışcaksın.Günlük ortalama kazancın 30$ civarı olur.Bence işi değiştirebilirsen değiştir.Williamsburg'de 2. iş imkanı yok denecek kadar az.Gidiş tarihin tahmini ne zaman?
    ""Let the game begin""

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı yuxexound Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amadeus35 görünce net bi cevap verecektir ama bence büyük ihtimal aynıdır tüm menüler..ben 2027de cooker olarak çalışacağım sanırım sen de server
    Tüm menüler aynı bütün ıhoplarda.İnternet sitesinden bulabilirsiniz menüyü.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sanane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de bu yaz ihop#530 la server olarak gideceğim. burdaki yorumları okuyunca serverlıktan vazgeçmeyi düşündüm. danışmanıma mail attım ama hala cevap alamadım 16 aralıktaki izmir fuarına katıldım ve işi aldım. bu saatten sonra iş değiştirme imkanım var mı?
    kesinlikle değiştir ve mümkünse başka bir şehir seç..biraz daha hareketli biraz daha calı olan bir şehir..wiliamsburg aşırı sıkıcıbir yer ya cebinde biraz fazla parayla gidip direk araba satın alıcaksın ya da bir ay kadar sabır edip para biriktereceksin..ihopda para kazanmak çok zor ilk kez giden birisi için..

benim işim ve şhrim senin ile aynıydı ancak ben ihop2027de idim cook olarak..4 gün dayanabildim williamsburgda. transfer olmak istedim virginia beach ihop'a, şanslıydım ki kabul ettiler. Ancak bu şans meselesiydi her isteyene transfer etmiyolar iyi gününe denk geldim herhalde patrodun birde zaten yetirince cook vardı elinde fazlasından kurtulmuş oldu.

mesela virgiia beach braz daha eğlencelidir ancak çok fazla turk var. ben dilimi geliştircem turklerle pek takılmak istemiyorum diyorsan ya batıda bir iş bakıcaksın ya da doğuya gideceksen eğer daha gitmeden konaklamanı bir ailenin yanında ayarlicaksın..

kısacası williamsburg'dan uzak dur. sadece 3 günlüğüne gezmek için git

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Sonunda benimle aynı fikirde olan biri daha.Ben hep Williamsburg'u ve IHOP'u kötüleyince herkes abartıyorsun diyordu.Beyler gerçek ortada
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

suan williamsburgdayim ve tam istedigim gibi bi yer sessiz sakin mis gibi kafa dinlemek icin gayet guzel bir yer..ha gece hayati alem ortam party vs icin gelenler sansiniz varken degistirin o dediklerim yok burda..e sen niye gittin derseniz yeterince tattim onlari gecen iki senede..devir kafa dinleme devri

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de 2013 yazında Williamsburg'a gidiyorum Golden Corel'da kasiyer olarak çalışacağım. Williamsburg a herkes sıkıcı demiş ama barlar sokağı gibi akşam çıkıp 1-2 bira içeceğin pub tarzı yerleri yok mu bu insanlar nerde eğleniyorlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)