Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Sınıf Vize Belgeleri

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Son Sınıf Vize Belgeleri

Merhabalar,
    3. kez w&t ile gidiyorum. Vize görüşmesine kadar olan her şey hazır. Not ortalamam da 3.06 yani herhangi bir sorun yaşatacaklarını sanmıyorum ama son sınıf olduğum için geri döndüğümde çalışmaya başlayacağıma dair bir belgeye ihtiyacım var ne olur ne olmaz diye. Bunu sağlayacak olan şirket hazır ama elimde bir taslak yok. Daha önceden böyle bir belge hazırlayan varsa tarattırıp gönderebilir mi?
    Şimdiden teşekkürler...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sadece bir elgeye , ilgili makama diye baslayan , su isimli kisi 2013 ekim ayindan itibaren bizimle calisacaktir. Work and travel programina katilmasinin kendisine ingilizce speaking de , amerikan calisama hayatini gorme konularinda katkilar saglayacaktir. gibi bir yazi yazmasi yeterli. sirketin kasesi ve yetkili kisinin imzalsini da unutma.
    Konu ozgursum tarafından (09-03-2013 Saat 12:34 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Antetli kagitta olsun, kapali zarfa muhurlet. Ornek olarak diger arkadaslar yardimci olurlar umarim.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bence orenege gerek yok dedigin gibi sirketin antetli kagidina , icinde yetkili islak imzasi olan , kase olan bir mektup. zarfa koydur , sarfin kapandigi kisma yine sirketin kasesini bastir. Icine yazilacak konusund az cok fikir verdik bence yeterli. kolay gelsin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence orenege gerek yok dedigin gibi sirketin antetli kagidina , icinde yetkili islak imzasi olan , kase olan bir mektup. zarfa koydur , sarfin kapandigi kisma yine sirketin kasesini bastir. Icine yazilacak konusund az cok fikir verdik bence yeterli. kolay gelsin.
    Konu ilgimi çekti ben de böyle bir şey hazırlasam fena olmaz. Benim de tek korkum bu mesele. Metin sizce İngilizce mi olmalı yoksa Türkçe olsa da olur mu?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ben de son sınıf ögrencisiyim ve ikinci gidişim olacak self yazıldım ve böyle bir şirket bulabilme şansım yok. Vize görüşmesinden bu konu hakkında endişeliyim de. Yds ve ales e girecegim bu sınavların belgeleri ozmana kdar hazır olur mu bilemiyorum, sözel olarak konuşma fırsatım olursa Tr de yüksek lisans yapmayı istiyorum fln diye kendimi anlatabilirim ama vize reddi almak düşüncesi ürkütüyor :S

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı deniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de son sınıf ögrencisiyim ve ikinci gidişim olacak self yazıldım ve böyle bir şirket bulabilme şansım yok. Vize görüşmesinden bu konu hakkında endişeliyim de. Yds ve ales e girecegim bu sınavların belgeleri ozmana kdar hazır olur mu bilemiyorum, sözel olarak konuşma fırsatım olursa Tr de yüksek lisans yapmayı istiyorum fln diye kendimi anlatabilirim ama vize reddi almak düşüncesi ürkütüyor :S
    Sıkıntı yapma senin en büyük referansın bi önceki wat sürecinEski pasaportunu yanına al vize görüşmesine giderken hepsi bu..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıkıntı yapma senin en büyük referansın bi önceki wat sürecinEski pasaportunu yanına al vize görüşmesine giderken hepsi bu..
    Umarım dediğin gibi olur, şuan içim biraz daha rahatladı

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Bende bunun örneği var.Ama kağıt olarak buraya taratıp geçirmem lazım ama örneğe ihtiyacınız yok bendeki aynen ozgursumun dediği belli niteliklere sahip, buna benzer bir şey olması yeterli.İngilizce olması iyidir.

Şunu da söylemeliyim 2 kez son sınıf statüsünde girdim vize görüşmesine birinde götürmedim bakılmadı, ötekinde götürdüm yine bakılmadı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bunun örneği var.Ama kağıt olarak buraya taratıp geçirmem lazım ama örneğe ihtiyacınız yok bendeki aynen ozgursumun dediği belli niteliklere sahip, buna benzer bir şey olması yeterli.İngilizce olması iyidir.

Şunu da söylemeliyim 2 kez son sınıf statüsünde girdim vize görüşmesine birinde götürmedim bakılmadı, ötekinde götürdüm yine bakılmadı

Taratmasanız bile buraya yazmanız bana yeterli olacaktır. Şirket benden taslak bekliyor ve kafamdan yazmak istemediğim için konuyu sizlerle paylaştım Örneği yazabilirseniz çok sevinirim.

Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim cevaplarınız için.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Son sınıfta olup ilk defa wat yapıcak birisi için olmazsa olmazmidir bu belge ? Yoksa her ihtimale karşı yanımızda bulunması gereken bir şey mi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ganyotcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son sınıfta olup ilk defa wat yapıcak birisi için olmazsa olmazmidir bu belge ? Yoksa her ihtimale karşı yanımızda bulunması gereken bir şey mi ?
    Destekleyici belge adı altında işini şansa bırakmamak için getirmende fayda var. Ha olur sormazlar, sorun kalmaz zaten.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de son sınıf öğrencisiyim martın 19unda vize görüşmem oldu ancak böyle bir belge götürmedim görüşmeye. bundan haberim vardı ama danışmanım bu konuda bi belge hazırlamamı istemedi görüşme sırasında da bu konuda herhangi bişey denmedi açıkçası.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 4 sınıfım ve vızeye 12 martta gırdım.hıc kasmadılar hatta soru bıle sormadılar bana dıyebılırım...dondugumde turkıyede calışcagım şirketten aldıgım benge falan da sormadılar ...sadece nereye gıtceksın dıye sordu,sonra kacakçılık yazısını okudun mu dıye sordu,onuda 3 4cumle ıle acıkladım..kasmanın hıc alemı yok arkadaslar..sakın ve rahat olun,.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)