Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NC'de FOOD LION

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs down NC'de FOOD LION

s.a arkadaşlar ben food lion işini düşünüyorum da giden arkadaşlar yardımcı olabilir mi?öncelikle iş pozisyonu neler?stoker görevinde çok ağır şeyler taşıtıyorlar mı? overtime imkanı var mı?north carolina nasıl bir yer ?konaklama 125 dolar diye görmüştüm otelde mi kalınıyor?iyi arkadaşlıklar kurulabiliyor mu ?bu arada neler yeniyor(müslüman olarak )gittiğinizi pişman mısınız? lütfen gidenler bu sorulara ve daha dikkat etmem gereken şeylere cevap verebilir mi ...şimdiden teşekkürler

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

North Carolina'ya gittiğim.Bence güzel bir yer.Sahili falan iyi ve çok turistik ama duyduğum kadarıyla konaklama ücretleri biraz pahalıymış.Sıkılmazsın oraya gidersen.Yapcak şeyler var gibi duruyordu.Food Lion benim wiliamsburgde sık alışveriş yaptığım yerlerdendi.Kasiyer olarak çalışırsan rahat bir iş gibi duruyor ve geç saatlere kadar açık.Bence baya saat alırsın.Fena bi yer değil.Yiyecek için marketlerde satılan hazır pizza yada dondurulmuş yeeklerden alırsın.zaten food lion da çalışırsan orda fazlasıyla var.her şeyi ne arıyorsan bulabilirsin orda ve pahalı değil.Özellikle abur cuburda food lion acayip ucuzdu.Neyse ben tavsiye ederim kısacası north carolina ve food lionu.Bu arada çooook sıcak oluyor north carolina.Baya bi sıkılmıştık gittiğimizde.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar bu sene food lion da çalışıcaz ben ve erkek arkadaşım avon da oralar nasıl biyer iş ortamı rahatmı iş veren iyimi bi yardımcı ollabilirmisiniz lütfennn biraz baktım kasaba gibi biyer orası sizce gittimize deyermi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

NC a gitmedim ama geçen sene FoodLion da çalıştım.. FoodLion da overtime almak imkansıza yakındır onu belirteyim ilk başta, stoker-cashier-bagger-deli department-meat department-grocery department bölümleri vardır, genelde yorucu olan tek şey günde 8 saat ayakta durmaktır geri kalan işler basit ve 1 haftada tamamen çözülüyo heryönüyle.. Belirttiğim gibi haftada 5 gün günde 8 saat programı uygulanır genelde.. Aklınızda başka soru varsa FoodLion ile ilgili burdan sorabilirsiniz..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

geçen yaz NC'daydım.Outer banks'teydim food lion da çalışmadım ama orda çalışanlarla konuşuyorduk.işlerinden memnunlardı bir sorun yaşamamışlardı.bilmiyorum sen hangi food lion'a gideceksin.çok iyi overtime imkanları oluyordu.iyi kazanmışlardı.ve eger outer banks ise de güzel yerdir iyi vakit geçirirsin.
    secret nerde burda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

fazla saat alma ihtimalimiz hiç mi yok iş hakkında genelde iyi yorumlar aldım ama bölge pek kalabalık gözükmüyor. sence işverenin gözüne nasıl gireriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim çalıştığım yer Ocean City, Maryland FoodLion dı ve doğu yakasının en çok satış yapan FoodLion ı bizimkiydi ve o halde bile biz overtime alamıyoduk ama belki NC da daha az işe alım yapıp size overtime verebilirler orası bi muamma.. İşverenin gözüne girmek için değilde eğer daha rahat ve ingilizceni daha çok geliştirebilceğin bi bölümde çalışmak istiyosan işyerine ilk vardığın gün manager la sürekli bi diyolog halinde bulun çünkü kimse ilk günün kültür şoku vs. diye konuşmuyo eğer sen orda konuşup ingilizce bildiğini ve iletişim konusunda sıkıntı yarattırmıcağını onlara hissettirirsen çok çok daha rahat pozisyonlarda Amerikalılarla beraber çalışabilirsin.. İşverenle aranda bi problem olmasını istemiyosan da işe giriş ve çıkışlarda kendi numaranla yaptığın "Punch In - Punch Out" yada "Clock In - Clock Out" saatlerinde numara yapma, girdiğin saatte başlat ve tam çıkarken bitir, bizim işyerinde punch in yapıp gelmeyen ruslar fln oluyodu, yakaladıkları anda gözlerini kırpmadan kovuyolar onu belirteyim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bilgililer için çok teşekür ederim biz avon diye bi kaabaya gidiyoruz oceon city gibi kalabalık bir yer değil ikinci iş bulmak çok zor bizim için ne yapıp ne edip fazla saat almamız lazım peki avon hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı bize sundukları konaklama çok pahalı haftalık 125$ sizce daha uyguna bir yerler bulabilirmiyiz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

avon hakkında bilgisi olan arkadaşlar yok mu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı vay_ley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim çalıştığım yer Ocean City, Maryland FoodLion dı ve doğu yakasının en çok satış yapan FoodLion ı bizimkiydi ve o halde bile biz overtime alamıyoduk ama belki NC da daha az işe alım yapıp size overtime verebilirler orası bi muamma.. İşverenin gözüne girmek için değilde eğer daha rahat ve ingilizceni daha çok geliştirebilceğin bi bölümde çalışmak istiyosan işyerine ilk vardığın gün manager la sürekli bi diyolog halinde bulun çünkü kimse ilk günün kültür şoku vs. diye konuşmuyo eğer sen orda konuşup ingilizce bildiğini ve iletişim konusunda sıkıntı yarattırmıcağını onlara hissettirirsen çok çok daha rahat pozisyonlarda Amerikalılarla beraber çalışabilirsin.. İşverenle aranda bi problem olmasını istemiyosan da işe giriş ve çıkışlarda kendi numaranla yaptığın "Punch In - Punch Out" yada "Clock In - Clock Out" saatlerinde numara yapma, girdiğin saatte başlat ve tam çıkarken bitir, bizim işyerinde punch in yapıp gelmeyen ruslar fln oluyodu, yakaladıkları anda gözlerini kırpmadan kovuyolar onu belirteyim..
    Merhaba kardeşim, ben de tam marryland fiod lion için karar aşamasındatım. Bu konaklama ve ne tur isler yaptiriyorlar, ve genel olarak diger deneyimlerini paylasirsan sevinirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)