Work and Travel 2025
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rsv Pools

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gkhncy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende son iki yaz rsv pools bunyesinde calistim. Akliniza takilan sorular olursa cevaplayabilirim.
    iki kere gittigine gore memnundun heralde. Isin isleyisiyle iglili biraz bilgi verirsen , konaklamalar nasil olur gibi,Isle konaklama arasi uzak mi , tam olarak bolgesi neresi , maddi acidan tatmin edici mi , is zor mu , bu sene gidecekler var genelde , duzgun detayli bilgi olmasi iyi olabilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki kere gittigine gore memnundun heralde. Isin isleyisiyle iglili biraz bilgi verirsen , konaklamalar nasil olur gibi,Isle konaklama arasi uzak mi , tam olarak bolgesi neresi , maddi acidan tatmin edici mi , is zor mu , bu sene gidecekler var genelde , duzgun detayli bilgi olmasi iyi olabilir.

Evet isten epey memnundum.Iki yaz da cok iyi gecti.Hatta vize alabilirsem bu yazda ayni yerde calisacam.Genelde bu bilgiler is secerken veriliyor ama bilmeyenler belki olabilir

Havalimanina indigimizde Rsv pools tan bir elaman karsiliyor ve kalacagimiz eve kadar goturuyorlar.Bu hizmet bedava.Is washington gibi gozukuyor ama havuzlar maryland eyaletinin Gaithersburg, Germantown, Silver Spring, Rockville, Olney gibi sehirlerinde bulunuyor.Calisacaginiz havuza en yakin yerde sizlere konaklama sagliyorlar.Firmanin sagladigi evlerde kalmak mecburi.Evlerde 5 yada 7 kisi kaliniyor.Aylik kira 2011 yazinda 350 dolar, 2012 yazinda 375 dolardi.Bu seneki fiyatlardan henuz haberim yok.Geldik ilk gunlerimize: iki gunluk belli tarihlerde duzenlenen egitim ve sinavina girmeden calismaya baslayamiyoruz.egitim sonunda gecenler Red Cross belgesi aliyor.Iki gunluk egitim sonunda gecenler ertesi gun SSN alinmasi beklenmeden ise basliyor.Minimum ucret 8 dolar saatlik.Haftalikta 40 saat garantisi var.Sezonun sonlarina dogru amerikali calisanlar isleri biraktiklari icin overtime alma olasiligi cok yuksek.Ayrica overtimelarda ucret 12 dolar oluyor.Kazanci iyi isin ama yasam bu cevrelerde pahali.Kazanci etkileyen en onemli faktor ise baslama tarihi.Ne kadar erken Amerikaya varirsaniz ilk haftalarda da overtime sansini yakalarsiniz.Rsv pools un en onemli avantajlarindan biri firmada surekli olarak calisan bir Turk var.Sadece bir telefonla sorunlarinizi cozebilir.Havalimaninda karsilamayada buyuk ihtimal bu Turk arkadasimiz gelecek.Belirtilmesi gereken en onemli konu ise, giden arkadaslar is tanimi lifeguard oldugu icin butun gun gunesin altinda bekleyeceklerini saniyorlar ama havuzun tum islerinden sorumluyuz, buna havuz ici, cevresi ve tuvaletlerinin temizligide dahil. Simdilik aklima gelenler bunlar. Bundan sonra soru cevap seklinde devam edebilirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)