Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Newport Hotel Group Corporate

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Newport Hotel Group Corporate

arkadaşlar iş seçim sürecindeyim Newport Hotel Group Corporate daha önce burda çalışan varmı? varsa nasıl bi yer forumda bulamadım bu işyeri ile bilgi saatlik 10.50$, en az 35 saat ,overtime var kalıcak yer ayarlamıyo sen kendin buluyosun .

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hangi sehir ve eyalet bundan da bahsedersen iyi olur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Konaklama çok önemli,yaşayacağın yerin hayat standartı çok önemli,pahalı bi yerse ve konaklama yüksekse overtime'a bel bağlarsın.Overtime'a da çok güvenmemek lazım.2 yıldır gittiğim iş yeri süper overtime veriyordu çok iyi kazanıyoduk.Ama 3. yıl şirket olarak politaka dğiştirmişler çok işçi az saat mantığı yani overtime 2 hafta oldu sadece toplam 20 saat filan.Yani koskoca 15 haftada 20 saat aldık düşün.Ve sözleşmede yazıyordu overtime var diye ve önceki 2 yıl gerçekten vardı.Bunları da düşünüp overtime'a bel bağlamadan kazanabileceğiniz işler varsa onları seçin.Saat ücreti iyi ama diğer şartlarda çok önemli..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

genelde konaklama saglamayan isverenler kuzey dogu kisminda oluyor. iste massachusetts , new hampshire eyaletleri cevresinde oluyor. konaklama da pahali oluyor oralarda.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İngilizcen ne düzeyde ? Newport ıcın baya iyi İngilizce istiyorlarmış , fuarda sağlam sorular sormuşlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ingilizce intermediate seviyesinde zaten pozisyon da housekeeper istenilen seviye intermediate .middle town rhode island olarak geçiyo konum olarak

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ıntothewild Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İngilizcen ne düzeyde ? Newport ıcın baya iyi İngilizce istiyorlarmış , fuarda sağlam sorular sormuşlar
    sen bu bilgileri nerden buluyosun yha aynı şirketle gidiyoruz bnm hbrm yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende aynı iş pozisyonuna başvurdum fakat kalacak yer konusunda biraz sıkıntı yaşayabılırız

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

[QUOTE=ALLIGATOR;176726]bende aynı iş pozisyonuna başvurdum fakat kalacak yer konusunda biraz sıkıntı yaşayabılırız[/QUOTE

hangi şirketle gidiyosun ? ewt banada öle geliyo

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

UT şirketıyle gidiyom 2 arkadas

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hyrlısı olsn

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar ben de bu grubun Rhode Island'daki oteline gideceğim. Buradan tanışıp orada ev ayarlayabiliriz, biliyorsunuz şirket konaklama ayarlamıyor. Acaba orada en ucuza nasıl kalabiliriz?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ohayo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bu grubun Rhode Island'daki oteline gideceğim. Buradan tanışıp orada ev ayarlayabiliriz, biliyorsunuz şirket konaklama ayarlamıyor. Acaba orada en ucuza nasıl kalabiliriz?
    dstm normalde şirketten not ortalaması yuzunden ayrılmasaydım bende bu işe giricektim ama malesef 1 subatta bana telefon edıp watı ıptal ettiğini söledi o yuzden bende baska şirkete yazıldım bu işe giren arkadaşlar vardır emınım bulursun dert etme

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı ewerest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dstm normalde şirketten not ortalaması yuzunden ayrılmasaydım bende bu işe giricektim ama malesef 1 subatta bana telefon edıp watı ıptal ettiğini söledi o yuzden bende baska şirkete yazıldım bu işe giren arkadaşlar vardır emınım bulursun dert etme
    Sevgili dostum valla öyle ama şimdiden ayarlamak lazım. Benim gittiğim yerde hayat çok pahalı olduğu için ucuz bir yer bulmak istiyorum.
    Yazın Newport, Rhode Island!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

[QUOTE=Ohayo;177948]Sevgili dostum valla öyle ama şimdiden ayarlamak lazım. Benim gittiğim yerde hayat çok pahalı olduğu için ucuz bir yer bulmak istiyorum.[/QUOT

rhode ısland pahalı bi yer ama bakıp fikir edinmen açısından belkı bılıyosundur ama yinede verdim siteyi burdan bakabılırsın .
    craigslist: rhode island classifieds for jobs, apartments, personals, for sale, services, community, and events

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

newport çok güzel bir yer.ortamı,insanları,kalitesi,sosyal olanakları çok iyi.evleri sokakları falan tam bir amerikan filmindeki gibi.para işi de yolunda giderse çok güzel bir yaz geçireceğinden şüphen olmasın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar, ben de 2011 yazında newportta Hyatt Reggency hotelde çalıştım, benim işverenimde konaklama sağlamıyordu kendi çabalarımızla bulduk emlakçılar vasıtasıyla, bu yıl kısmetse tekrardan gidiyorum arkadaşımla beraber newportta çalışacak arkadaşlar ne zaman gideceksiniz tahminen ? çünkü haziranın 7 sinden sonra ev kiralamak çok zor oluyor ev bulunmuyor mümlün olduğunca erken gitmeniz gerekiyor bizde kısmetse 4 haziranda ordayız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar konaklama sıkıntı ama araç olursa birkaç km uzak olsun dersen iyi fiyata güzel yer bulursun diorlar ama burada ki arkadaşlar ile iletişim kurarsak ev tutabiliriz 5 kişi haftada 80 ödesek ayda 1600 dolar yapıyor ve bu paraya iyi evde kalırız yani iletişim yazıyorum buradan bana ulaşırsanız bende bana ulaşan arkadaşları iletişime geçiririm facebook en hızlı olanı gkmen_kaplan.com

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

windows
    live.com

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar mail adresini almıyor şöyle yapalım gkmen_kaplan artı @ ve windowslive nokta com çareler tükenmez turkish smart in everywhere

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)