arkadaslar merhaba;
gecen yaz wilderness resortta calistim, dells bolgesinin en iyi isverenlerinden birisi diyebilirim, hatta belkide en iyisidir,.
ben lifeguard olarak calistim ve saati 8 dolar aliodum, ancak sunu soyleyebilirimki ilk gidenler slide attendant(kayak gorevlisi) olarak ise baslarlar. lifeguard olmak icin 1 hafta suren bir cankurtaranlik kursuna yazilmak gerekiyor, bu kursta 2 gun teorik 2 gunde pratik dersler alinir daha sonrada teorik bi sinava girilir eger gecilirse cankurtaran olma hakki kazanilir., lifeguard olmanin bicok artilari var. mesela slide attendant lar 7.25 alirken lifeguard lar 8 dolar alir. slide attendant lar haftada en fazla 40 saat calisirken lifeguardlar haftada 80 saate kadar calisabilme hakkina sahiptir. bu nedenle lifeguardlarin ikinci bi ise ihtiyaci yoktur. dolayisiyla para yapmak isteyen arkadaslar ise basladigi ilk gunlerde bu kursa kayit yaptirmalilar.. veya ikinci bi is bulup slide olarak calisabilirler..
onun disinda wilderness in ortami gayet guzel, supervisorlar ve manager lar cok iyi niyetli insanlar.. bikac haftada ise adapte olunabilir..
bunun disinda sorusu olan arkadas varsa yanitlayabilirim..