Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Green Card...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

zaten umudum yoktu da daha açıklayıcı bi cevap atsalardı dv lottery daha ii olurdu bu arada speedy ama söle bisey daha var rastgele 2012 ile baslayan bisi yaz soyadı ve d.tarihinide salla arat gene aynı yazı geliyor o nasıl bişey peki sallamayla baskasının id lerinimi buluyoruz anlamış degilim orasını :S
    FORZA ES-ES

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

banada cıkmadı : ( seneye

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banada cıkmadı : ( seneye
    Valla bir çıksa sevincimden hoplayarak başımı tavana vururum herhalde
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bidaha kine bende başvurayım artık belki bana çıkar :P

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar,bu seneki çekiliş sonuçları iptal edilmiş...seçme işlemini yapan bilgisayar programındaki bir hata yüzünden...1 mayıstaki "kazandınız" veya "kazanamadınız" yazan sonuçlar artık hükümsüz...,

Yeni sonuçlar,15 temmuzda açıklanacak.confirmation numberinizi kaybetmeyin,bakarsınız çıkar bu sefer

ayrıntılı bilgi için: http://dvlottery.state.gov adresine buyrun...

Ne dersiniz? bu hata sehven mi olmuştur acaba??

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı quinzeo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,bu seneki çekiliş sonuçları iptal edilmiş...seçme işlemini yapan bilgisayar programındaki bir hata yüzünden...1 mayıstaki "kazandınız" veya "kazanamadınız" yazan sonuçlar artık hükümsüz...,

Yeni sonuçlar,15 temmuzda açıklanacak.confirmation numberinizi kaybetmeyin,bakarsınız çıkar bu sefer

ayrıntılı bilgi için: http://dvlottery.state.gov adresine buyrun...

Ne dersiniz? bu hata sehven mi olmuştur acaba??
    kader kısmet fazla ümtlenmemek lazım sonra hüsranı büyük oluyo en iisi unutalım cıkarsa oo way be deriz
    Konu skyline26 tarafından (13-05-2011 Saat 11:40 PM ) değiştirilmiştir.
    FORZA ES-ES

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kader kısmet fazla ümtlenmemek lazım sonra hüsranı büyük oluyo en iisi unutalım cıkarsa oo way be deriz
    aynen...aynı yıl 2.hüsran kötü olur gerçi ben o tarihlerde amerikada olup keyfime bakacağım,ama yazın sonunda geri dönme gibi bir zorunluluğum olacak

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart green card basvurusu

Slm Arkadaslar Nasılsınız? Bu sene mezun olalı 3 ay oldu işsizim evde boş oturuyorum kpss işi de yalan oldu.dershneye gıtmek ıstıyorum ama aılem karsı cıkıyor kpssA 4 bın tl cıvarı ve bır kardes tıp okuyor dıgerı de bu sene ızmıre yerlestı bırazda onların etkısı var.green card basvurusu yapmak ıstıyorum cikmasa da yine sansimi denemek isterim. work and travelde yedıgım kazıgı tekrar yemek ıstemıyorum ınternette hep sırket aracılıgıyla basvuru yapan sıteler var kısacası hıcbır aracı sırket olmadan bızzat basvuru yapmak ıstıyorum artık 2014 ıcın. 2013 gectı sanırım basvurular.hangı sıteden basvuru yapacagız bana bır yol gosterır mısınız? arkadasin biri buraya bir sorununu yazmisti yardim istiyordu abisine green card cikmisti cevabini alinca da hemen kacti gitti halbuki dur bi dakka bi kac soru soralim sana ayip ettin gercekten abin hakkinda soru sordum geri de donmedin ne cikarci bi insansin amerikalilar gibi/neyse yardima ihtiyacim var U.S. Department of State buradan mi basvurular aliniyor ? herturlu bilgi gorus onerinizi alabilirim neler yapmaliyim basvuru icin?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaslar Nasılsınız? Bu sene mezun olalı 3 ay oldu işsizim evde boş oturuyorum kpss işi de yalan oldu.dershneye gıtmek ıstıyorum ama aılem karsı cıkıyor kpssA 4 bın tl cıvarı ve bır kardes tıp okuyor dıgerı de bu sene ızmıre yerlestı bırazda onların etkısı var.green card basvurusu yapmak ıstıyorum cikmasa da yine sansimi denemek isterim. work and travelde yedıgım kazıgı tekrar yemek ıstemıyorum ınternette hep sırket aracılıgıyla basvuru yapan sıteler var kısacası hıcbır aracı sırket olmadan bızzat basvuru yapmak ıstıyorum artık 2014 ıcın. 2013 gectı sanırım basvurular.hangı sıteden basvuru yapacagız bana bır yol gosterır mısınız? arkadasin biri buraya bir sorununu yazmisti yardim istiyordu abisine green card cikmisti cevabini alinca da hemen kacti gitti halbuki dur bi dakka bi kac soru soralim sana ayip ettin gercekten abin hakkinda soru sordum geri de donmedin ne cikarci bi insansin amerikalilar gibi/neyse yardima ihtiyacim var U.S. Department of State buradan mi basvurular aliniyor ? herturlu bilgi gorus onerinizi alabilirim neler yapmaliyim basvuru icin?
    ben bi defa buradan başvurdum ama çıkmadı

ABD Green Card Başvuru Formu.

2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Abi Basvuruyu Bu Siteden https://www.dvlottery.state.gov/ Yapicaksin Eger Form Doldurucak Kadar Ingilizcem Var Diyorsan Hic Para Verme Baskalarina Bu Siteden Yapicaksin Zaten Bilinen Sorular Hep Bide Fotograf Okadar.
    Cikma Orani Yuzde 1.75 di gecen sene busene ne olucak bakalim basvurular 2 ekimde basliyor 1 ay surucek 1 mayis 2013 tede aciklanicak merak etme kacirmadin bu sene de sorun olursa yardimci olmak isterim iyi gunler)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı MertSteel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Basvuruyu Bu Siteden https://www.dvlottery.state.gov/ Yapicaksin Eger Form Doldurucak Kadar Ingilizcem Var Diyorsan Hic Para Verme Baskalarina Bu Siteden Yapicaksin Zaten Bilinen Sorular Hep Bide Fotograf Okadar.
    Cikma Orani Yuzde 1.75 di gecen sene busene ne olucak bakalim basvurular 2 ekimde basliyor 1 ay surucek 1 mayis 2013 tede aciklanicak merak etme kacirmadin bu sene de sorun olursa yardimci olmak isterim iyi gunler)
    bana bu konuda yardımcı olursan çok sevnirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı muhittinavc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana bu konuda yardımcı olursan çok sevnirim.
    Abi Bilmek Istediklerini Bana Mesaj Seklinde At Yardimci Oliyim Oradan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı MertSteel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Bilmek Istediklerini Bana Mesaj Seklinde At Yardimci Oliyim Oradan
    şimdi ben bu siteye girdim şuanda ama bende galiba yılı ile başlayan bir kaç numaradan oluşan onay numarası istiyor.
    İlk sorum
    Bu numarayı nasıl elde ediyorum?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Simdi 1 Saniye Sen Herhangi Bir Greencard Basvurusunda Bulundun mu Tam Anliyamadim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayır kardeşim daha öncesinde hiç bulunmadım ilk seferim olacak.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Suan Icin O Siteden Herhangi Bir Islem Yapamazsin DV-2014 E Basvurucaksin Onun Tarihlerini Veriyim Sana 2ekim-3kasim arasi Basvurunu Yapicaksin o siteden sana bi numara vericekler o numarayi sakliycaksin 1 mayis 2013 te secim yapilicak ozaman o siteye girip o verilen numarayi yazicaksin sonucu ogreniceksin eger kazanamassan ayni sekil DV-2015 e Basvurucaksin istersen tabi kazandigin takdirde evraklar gondericeksin amerikaya sonra randevu tarihi alip konsolosluga filan gidiceksin hele bi kazaninda hepsini yazarim detayli )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki bu dv-2014 e hangi siteden başvuruyoruz link atabilir misin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

https://www.dvlottery.state.gov/ Bu Siteden 2Ekimde Acilicak Ama Suan Herhangi Birsey Yok

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkdaslar Green Card için bırturlu fotomu ıstenılen ozellıklere gore boyutlandıramadım
    Your picture must be 600x600 pixels. vb uyarılar cıkıyor nasıl yapmalıyız bu foto yukleme ısını.foto olayı cok onemlıymıs sırf foto duzgun degıl dıye elenebılırsınız de yazıyor.https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx bıldıgınız bır program var mı? resim boyutu 240KB asmayacak ve 600x600 pixels olacak deniyor

Photo Requirements

The submitted image must adhere to the following specifications. Photographs submitted must be a recent photograph, taken within the last 6 months. Please be advised that failure to comply with any of the following requirements may result in disqualification from the lottery.

Image Acquisition
    The image file may be produced by acquiring an image with a digital camera or by digitizing a paper photograph with a scanner.
    Digital enhancement or other alterations or retouching are not permitted.
    The original aspect ratio of the image must be preserved. (No image stretching is allowed.)
    Compositional Specifications
    Content

The image must contain the full face, neck, and shoulders of the entrant in frontal view with a neutral, non-smiling expression and with eyes open and directed at the camera.
    The image must not contain any parts of the body below the entrant's shoulders.
    The image must not include other objects or additional people.
    The entrant must be vertically oriented in the image.
    The image must be from a recent (within 6 months) photo of the entrant.
    Head Position

The subject must directly face the camera.
    The head must not be tilted up, down, or to the side.
    The head height (measured from the top of the head, including the hair, to the bottom of the chin) must be between 50% and 69% of the image’s total height. The eye height (measured from the bottom of the image to the level of the eyes) should be between 56% and 69% of the image's total height. The diagram below shows these measurements on a correctly-proportioned image.
    Konu sucre tarafından (05-10-2012 Saat 11:39 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

cok sacma 600*600 nerden bulayım
    FENER BAHÇE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bir sorum olacak.. greencard başvurusunda şöyle bir bölüm var :

WHAT IS THE HIGHEST LEVEL OF EDUCATION YOU HAVE ACHIEVED, AS OF TODAY? You must
    indicate which one of the following represents your own highest level of educational achievement: (1)
    Primary school only, (2) High school, no degree, (3) High school degree, (4) Vocational school, (5) Some
    university courses, (6) University degree, (7) Some graduate level courses, (8) Masters degree, (9) Some
    doctorate level courses, and (10) Doctorate degree.

Şimdi ben üniversitede 4. sınıftadayım dolayısıyla diplomayı alamadık daha Hangisini işaretlemem gerekiyor? High school degree mi some university courses mı veya some graduate level courses mı?
    bilen bir arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevineceğim, ilk defa başvuracağım da kafam karıştı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkdslar 600x600 pixels foto ıstenıyor benım foto 600x760 pixels bunu nasıl ayarlaya bılırız.baska green carda basvuran arkdslar yardım eder mısınız.paıntten kucultmeye calıstım 600x599 oluyor 600x600 olmuyor

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bir suru fotosop sitesi var oralari kullan oralardan kucultebilirsin.,

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

saolun bılgıler ıcın.denıyecegım
    Konu sucre tarafından (10-10-2012 Saat 03:18 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim sorumun cevabını bilen yok anlaşılan

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

abicim sen high school de zaten katilim sarti lise diplomasi ondan sorun yok. bi de su an sen universite mezunu degilsin. ondan en dogrusu lise mezunuyu isaretlemen.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

8a. In Care Of
    8b. Address Line 1
    8c. Address Line 2
    8d. City/Town
    8e. District/County/Province/State
    8f. Postal Code/Zip Code

Arkadaslar green card basvurusu yapanlar bana yardımcı olabilir mi.mesela in care of yerine ne yazacaz adresi nasıl yazacaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar Adres line 2 yerine ve eyalet yerine ne yazacaz yardımcı olabilcek biri varmı
    bide MERKEZ i türkçe mi yazacaz ingilizce mi

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

adress 1 e sigiyorsa zaten 2 ye gerek yok. eylaet yok malum yapman gereken ilce il ulke seklinde siralamak. onlarda sehir eyalet ulke seklinde siralaniyor. en mantikli adres sekli bu. senin oraya yazdigin adres bulunabilir bir adres olsun yeter. hatta sen basvuru numarani kaybetme de.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks