Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kilise yakınında (yanında) eve

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Unhappy kilise yakınında (yanında) eve

normal gunleri geçtim normal alıstım artık binevi ezan gibi gün içinde bişeyler çalıyo ama abi pazar gunleri nedir ya :S yok yani pazar gunleri uyumak istiyosanız tutmayın abi kilise yakınından ev saat 7 demi 8 demi ne başladı 25 dakka bişey çaldı delirdim bi uyandım uyutmadı abi :S pencere kapatıyorum kafamı yastıga sokuyorum yok delirdim tutmayın pazar gunleri uyumak istiyosanız :| bizim sabahakarşı olan ezanı uzun sanardım bide...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı gameci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal gunleri geçtim normal alıstım artık binevi ezan gibi gün içinde bişeyler çalıyo ama abi pazar gunleri nedir ya :S yok yani pazar gunleri uyumak istiyosanız tutmayın abi kilise yakınından ev saat 7 demi 8 demi ne başladı 25 dakka bişey çaldı delirdim bi uyandım uyutmadı abi :S pencere kapatıyorum kafamı yastıga sokuyorum yok delirdim tutmayın pazar gunleri uyumak istiyosanız :| bizim sabahakarşı olan ezanı uzun sanardım bide...
    yapacak birşey yok. turkiye de yatsı ve sabah ezanı nasıl rahatsız etmiyorsa orada da bu duruma zamanla alışman lazım. 25 dk gerçekten uzun bir süre ama buna da alışılır. benim antalyada yaşadığım evim havalimanına çok yakın ve inen kalkan her uçak çatıyı yalayıp geçiyo. ilk taşındıgımızda uyanıyoduk bi rus uçağı geçerken ama artık alıştık. ( rus uçağı geçerken camlar titriyor arabaların alarmları çalıyor falan ).

sen orada haftada bir 25 dk olayına takılma tadını çıkarmaya bak bence.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum alışırım umarım valla baya uzun ya :| ama o durumda zormuş uçak olayı :S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum alışırım umarım valla baya uzun ya :| ama o durumda zormuş uçak olayı :S
    kardeşim bu senin en ucuz derdin olsun, ortam nasıl? yabancılarla diyalogları ilerletebildin mi, ortam falan yapabildin mi? kaldığın yer nasıl ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

git takıl kiliseye vakit geçer
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    git takıl kiliseye vakit geçer
    evet aslında kilisedeki insanlar sana yardımcı olurlar, dilini ilerletmek için kiliseye gidip arkadaşlıklar geliştirebilirsin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

mantıklı aslınta takılabilirim kilisede ... buarada haala çalıyo non stop çalıyo abi ya ... yabancılarla daha iyi anlaşıyorum sanki artık biraz daha iyi yani ortam olarak amerikanın tek alkol satılmayan şehrindeymişim bunu ogrendim ve yıkıldım bukadar şans olabilirmi ? :| .... türk ve yabancı arkadaslar oldu tabi oda arkadasım falan iyi odalar guzel çesme suları guzel ama yuzmek için kişi başı 5 dolar istiyolar o sıkıntı :S sezonluk bilet varmıs nekadar bilmiyorum :S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

mantıklı aslınta takılabilirim kilisede ... buarada haala çalıyo non stop çalıyo abi ya ... yabancılarla daha iyi anlaşıyorum sanki artık biraz daha iyi yani ortam olarak amerikanın tek alkol satılmayan şehrindeymişim bunu ogrendim ve yıkıldım bukadar şans olabilirmi ? :| .... türk ve yabancı arkadaslar oldu tabi oda arkadasım falan iyi odalar guzel çesme suları guzel ama yuzmek için kişi başı 5 dolar istiyolar o sıkıntı :S sezonluk bilet varmıs nekadar bilmiyorum :S
    nasıl daha iyi olur bilmiyorum diyordun, bizimde umutlarımızı köreltiyordun. demekki oluyormuş mesela yabancılarla konuşurken öğrendiğin yeni kelimeleri birdaha unutmazsın. he birde gir bir yere aynı konudan ingilizce kelimeleri ezberle sonrada hepsini oda arkadaşına falan kullan, bu şekilde ingilizcen normalden daha fazla gelişir diye umuyorum. mesela bir gün spor terimleri, birgün ev, bir gün iş,yemek, karı-kız terimleri v.b

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Her gün defalarca 4 biryanımdan 150 dB ses kirliliğine maruz kalmış biri oalrak çan sesi vız gelir bana Sabaha karşı 5 de 150 dB sesle kıyaslamak saçma olur zaten...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapacak birşey yok. turkiye de yatsı ve sabah ezanı nasıl rahatsız etmiyorsa orada da bu duruma zamanla alışman lazım. 25 dk gerçekten uzun bir süre ama buna da alışılır. benim antalyada yaşadığım evim havalimanına çok yakın ve inen kalkan her uçak çatıyı yalayıp geçiyo. ilk taşındıgımızda uyanıyoduk bi rus uçağı geçerken ama artık alıştık. ( rus uçağı geçerken camlar titriyor arabaların alarmları çalıyor falan ).

sen orada haftada bir 25 dk olayına takılma tadını çıkarmaya bak bence.
    bu rus uçakları çok meşhurmuş ya Rusyaya giderken bi denemek lazım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı hunterTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu rus uçakları çok meşhurmuş ya Rusyaya giderken bi denemek lazım
    o uçaklarla rusyaya gitmektense antalyaya gelenleri karşılamayı tercih ederim :P ama tabi oraya gidipte olaylara orada katılmak daha bir başka olur heralde
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yok dostum umutlarınızı neden köreltiyim ben kendim sanssız bi adamım sadece... evet mantıklı olabilir ama oda arkadasımında çok eksiği var sürekli sözlük oluyo bazen anlaıslmıyo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yok dostum umutlarınızı neden köreltiyim ben kendim sanssız bi adamım sadece... evet mantıklı olabilir ama oda arkadasımında çok eksiği var sürekli sözlük oluyo bazen anlaıslmıyo
    hayır bence o kadar şanssız değilsin, ingilizce'ni geliştirmek için büyük bir şansın var, 1 kaç haftaya kanka olursunuz, ardından çok fazla katkısı olur onun sana ve senin ona. döndüğünde yabancı kültürler hakkında bilgin olacak ve ingilizcen türklerle takılan birisine göre daha iyi olacak.
    çocuk nereli? genel olarak davranışları falan nasıl?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yani çocuk dediğin bayan aslında ... rus :| öyle denk geldi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

daha ne istiorsun hocm yaaa bizim yan odamızda ruslar vardı süper yere düştük diyorduk. bide senin aynı odada daha ne istiyon boşver sesi falan zaten birkaç hafta sonra onu duyamazsınız bile
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yani çocuk dediğin bayan aslında ... rus :| öyle denk geldi
    aahahahaha ulan şanssızım diyorsun birde sinirlerimi bozdun. bir rus kızı demek on rus kızı demek, yani arkadaşları falanda vardır elbet, daha ne istiyorsun. birde dil öğrenmenin altın kuralı nedir bilirsin, ama sabırlı ol, ilk adımı o atsın, en fazla kıvama getir, ilk günler falan özlem çekiyordur şimdi, omzunda ağlar falan ondan diyorum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı mubayka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aahahahaha ulan şanssızım diyorsun birde sinirlerimi bozdun. bir rus kızı demek on rus kızı demek, yani arkadaşları falanda vardır elbet, daha ne istiyorsun. birde dil öğrenmenin altın kuralı nedir bilirsin, ama sabırlı ol, ilk adımı o atsın, en fazla kıvama getir, ilk günler falan özlem çekiyordur şimdi, omzunda ağlar falan ondan diyorum.
    mubayka işin zor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı mubayka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam işi biliyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gün defalarca 4 biryanımdan 150 dB ses kirliliğine maruz kalmış biri oalrak çan sesi vız gelir bana Sabaha karşı 5 de 150 dB sesle kıyaslamak saçma olur zaten...
    Neredesin sen ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)