Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ''o deılde amerıkadayım lan'' farkındalıgı :)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Talking ''o deılde amerıkadayım lan'' farkındalıgı :)

wısconsın mı ? turkce ogrenmek ıstıyosan gıt dıyen oldu ama parıs aktarmamdan berı 2 ay gectı ve evet 2 aydır tek bır turk yok kuzey wısconsın gezıcı eglence parkı earl's rıdes .. işimi tavsiye ederim o ayrı

hani tek başına wat dıye konular varya gordum bırsuru yok abıcım benımkı bambaska yau 2 rus 2 kolombıyalı ıle 5 wat ogrencısıyız..ınatla rusca ve ıspanyolca arasında yetersız bır ıngılızceyle dırenıyorum

haa bırazcık ıcımı doktum asıl solemek ıstedıgımse benım sureklı yasadıgım kendı kendıne ' o deılde amerıkadasın olum ' dıyıp ıcten ıce sırıtma durumuna dusen kımler yoksa bukonudada mı yalnızım

calısırken eglence parkı olduna bakmayın yau 10-12 saat falan calısıyoruz genellıkle ve arada 3-4 saat cıvarı tum musterılerın yemek falan yedıgı bızımde sohbet ettımız yada oturup tren bekler gıbı bekledımız zamanlarda cok aklıma gelıyo yaklasık 7-8 ay oldu kaydolalı ve hep burayı beklemısken sımdı evet amerıkadayım agır sartlar altında ve medenıyetten uzak yerlerde calıssakta sonucta bambaska bı kulturun ıcındeyım evet sızlerde

bu tarz hısse kapılan sadece ben mıyım arkadaslar haydın sohbet edelım ecuk

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ahahahaaaa yok dostum dedigin durum bende de vardi ilk los angeles a indigim lan olum harbiden meleklerehri los angelesdasin lan su an diyereksalak salak siritttigimi biliyorum : D bukonuda yalniz degilsin.
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

tek gitmeyi başarabilmişsin harika( yani tek gidip, orda da aynı iş yerinde türk olmadan devam etmek..)

diğer taraftan belki binlerce wat öğrencisinden bi sen bu işi kabul etmişsin mi demeli)
    ama olsun baya baya halinden memnun görünüyorsun...
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben de tek gitmiştim. ilk nyc ye vardığımda olmuştum öyle

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ilk sene New York'a gezmeye gittik. Meshur Times Square'e gidecegiz. Metro durdu ve indik. Hala yeraltindayiz. O duyguyu, o heyecani hala hissedebiliyorum. "Bir an once ciksakta yerustunu gorsek." Nihayet Subway'in oradan yerustune bir Cathedral'in karisisna ciktik ve cikarcikmaz arkadasimla yuzyuze geldik. Icimden "oha lan ben nereye geldim, burasi New York mu?" demistim. Enteresan gunlerdi...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de ilk washingtona indiğimde "olum Amerikadasın lan var mı ötesi " diyip gülümsemiştim.Nerdeyse iki ay oldu halen bazen böyle düşünüp sırıtıyorum boş kaldırımlarda "olum amerikadasın lan "diye bağırmışlığm bile var

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bu gezıcı ısler ıptal olmasaydı 2 turk ve 3 rus daha gelıcektı aynı ıse ama ıptal oldu
    donunce emınımkı bole tek olmak daha ıyı dıyecegım kendıme yanı bırtek kendı kendımle bırde arada bır aılemle turkce konusabılıyorum ozledım yemınle yau

ıyı barı dedım delırıyomuyum durup durup sırıtan tek ben degılmısım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bana giderken gelirken hic bisey olmadi ben de mi gariplik var acaba hic heyecan olmadi yalniz gittim ama gittigim evde 6 tane Turkle karsilastim/iftara Turk ailenin evine gittik falan belki de gurbetlik cekmedim ondan mi acaba.ama ilk baslarda alisamadim cok soguk geldi kulturu.kultur soku yasadim diyebilirim.gecenin karanliginda ormanlik yolda 6 km bisikletle yol yapip isten eve giderken bile heyecan olmadi
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

6 tane turk mu ben 70 gundur 1 tane gormedım be abı ınsaf

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)