Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: F1 Vize Gorusmesi 28 Haziran 2012

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart F1 Vize Gorusmesi 28 Haziran 2012

Merhaba Arkadaslar Oncelikle Vize Gorusmemden Bahsetmek Istiyorum Sabah 11 de
    Ailemle Birlikte Konsolosluga Gittik Onlar B1-B2 Vizesine Basvurdular Bende F1 Vizesine Hep Beraber Alindik Iceri 3 Umuz Tek Bankoda Yani 2 Asamayi Gectikten Sonra Mulakata Geldik Hindistanli Amerikan Vatandasi Bir Kadin Vardi O Bizi Mulakata Aldi Basladi Iste Baya Soru Sordu Benle Ilgilendi Biraz Daha Mesakatli Bir Vize Oldugu Icin Abim Amerikada Yasiyor Onun Hakkinda Sorular Filan Sordu Gorusmemiz Tahmin Ediyorum En Az 30 dk Veya Daha Fazla Surdu Kadin Belki Bana 40-50 Tane Soru Sordu Hepsini Ingilizce Sordu Hepsinede En Uygun Sekilde Cevap Verdim Hic Pot Kirmadim 2 Kere Arkaya Bi Adamla Konusmaya Gitti Sonra Geldi Tekrar Soru Ondan Sonra Biraz Muallakta Kaldi Yuzume Filan Bakti Biraz En Son Babama 1 Kac Soru Sordu En Son Bana Donum Turkce Vizenizi Suan Onayliyamiyorum Ingilizceniz Cok Iyi Bu Kurs Sizin Icin Yeterli Degil Dedi You Need a New Program Dedi Yesil Kagittan Verdi Yeni Bir Program Sec Kendine Bize Postala Dedi Ailemin Vizeleri Ne Olucak Diye Sordum Onlarida Yollayin Dedi Cok Fena Moralim Bozuldu Surat Asik Bi Sekilde Ciktik Konsolosluktan Vizeyi Vermemesinin Sebebi ALCC Adli Okuldan 1 Aylik Genel Ingilizce Programi Almam Simdi Yeni Okul Bakiyorum Ins En Kisa Zamanda Bulup I-20 Alip Yolluycam Arkadaslar Size Tavsiyem Siz Siz Olun Kesinlikle Iyi Bir Okuldan En Az 3 Aylik Bir Program Satin Alin.
    Okudugunuz Icin Tesekkur Ederim Saglicakla Kalin...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Daha once duydum senin durumunda olani. Cok iyi ingilizcen oldugu icin onaylamamis vizesini. Haksiz da degil keske hafif kotu ingilizce kullansaydin. Bence 2. sefer kesin alirsin. Deneyimlerini paylastigin icin tesekkurler.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

deneyimlerin için teşekkürler. bence herkes kendi seviyesinin üstüne koyabileceği kurslara gitmeli
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet Abi Cok Haklisiniz Ama Okuldan Kaynaklida Oldu Biraz Cok Ucuzdu Simdi Daha Pahali Bi Okuldan I-20 Alicam Ins Onaylarlar
    Yorumlariniz Icin Cok Tesekkurler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Dostum benim ayni muhabbet ayni hintli kadin geldi bana acikcasi ben yarim yamalak ingilizce konustum hatta ilk giriste bilerek turkce girmistim konusmaya ama kadin ilerleyen bolumlerde ingilizce beni baya zorladi zaten bende yeterli cevap verememistim sonr suratima uzun uzun bakti senin dedgin gibi sonra turkce vizeni onayliyorm dedi benim gorusmede 30 dakika falan surdu sende olan muhabbetlerin nereeyse aynisi oldu.

bu arada ben vizeye 26 sinda girdim fakst pasaport hala kargoya verilmemis sirketi aradim gecen sene boyle birisinin basina gelmis vize onaylandi denilip red vilmis bir sekilde kargo eline gelmis simdi bende stresli bir sekilde onu bekliyorum bakalim umarim ikinci gorusmede rahatlikla alirsin, bu arada benim okulum 300dolarlik bi okuldu kaldiki hic ucret de odememistim daha gidince odeyecektim ban verdi bakalim vize o kadinda bir sey var cok ugrastiriyor diger veznexekiler cat cat onay verip duruyordu ben gittigimde
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya Sorma Abi Cok Sanssiziz Neden Okadina Denk Geldiysek Simdi Ayarladim Baska Iyi Bi Okul Bakalim Sadece Postaliycam Gitmeme Gerek Olmadigini Soyledi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Neyse sikma canini umarim en. Kisa surede ikimizinde vize isi hallolur.
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eyw Abi Beni Bilgilendirirsen Sevinirim 10 Mesajim Dolmadigi Icin Yazamiyorum Sanada Sonucu Sen Yazarsin Bana Saglicakla Kal

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar i-20 geldi amerikadan gonderdik dun konsoloslugu bugun saat 11am de ellerine ulasmis bakalim simdi bekliyoruz 21 temmuzda biletim var ama cok surmez dediler acentadan 3 aylik embassycesten aldim iste en son ingilizce programini pasaportum geldikten sonra yazicam sonucu saglicakla kalin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)