Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 160$

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Lightbulb 160$

Arkadaşlar bir arkadaşım belgeleeri yetişmediğinden dolayı vize görüşmesine giremedi yani randevu aldığı ve 160 doları yatırdığı halde, ve şirket yetkilisi dedi ki o yatırdığı, 160 doların makbuzu ile tekrar vize görüşmesine girebilirsin ve hatta seneye bile aynı makbuz ile girebileceğini söyledi. Bu doğru mu ?

İkinci soru ise ben şimdi ilk vizeye girdim red yedim aynı makbuzla bende gitsem tekrar girebilirmiyim ikinci vize görüşmesine ilk girdiğim yer istsnbul bu sefer ankarada giriyorum tekrar yatırmasam 160 dolar ne olur aynı makbuzla gitsem ?
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı HeredaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir arkadaşım belgeleeri yetişmediğinden dolayı vize görüşmesine giremedi yani randevu aldığı ve 160 doları yatırdığı halde, ve şirket yetkilisi dedi ki o yatırdığı, 160 doların makbuzu ile tekrar vize görüşmesine girebilirsin ve hatta seneye bile aynı makbuz ile girebileceğini söyledi. Bu doğru mu ?

İkinci soru ise ben şimdi ilk vizeye girdim red yedim aynı makbuzla bende gitsem tekrar girebilirmiyim ikinci vize görüşmesine ilk girdiğim yer istsnbul bu sefer ankarada giriyorum tekrar yatırmasam 160 dolar ne olur aynı makbuzla gitsem ?
    gidince makbuzu eliden alacaklar yanı yapamazsın
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sen hala mi gidemedin ya

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Valla sorma basima gelenleri oguz hala gidemedim ya matador banka makbuzu tekrar isteyince veriyor valla cok acayip tilt oldum amerikan konsolosluguna vizeyi alsam dahi gitmeyecem ahirs yaptim deneycem arkadas her turl pisligi yapp ben bu vizeyi alirsam demeyin keyfime
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yav senin gibi adama yapilmaz bu ama ankara istanbuldan daha zor degilmi kardesim ya?
    Allah kolaylik versin bu sefer olur ins.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Kardesim istanbul san diegoyu bir nevi mimlemis kim san diegoya gidiosa basiyor reddi biliyorsun olaylsri oradaki az cok neden bahsettigimi biliyorsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

biliyorum bilmem mi valla ins alirsin bu sefer. ben gidemedim sen git

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks