Work and Travel
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Feneri Desteklemekle Vatan Sevdasının Alakası Ne

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Böyle muhabbetlerin döndüğü ortamları çok gördüm ama WAT forumu olduğu için herkesin üniversiteli olduğunu biliyoruz. Belirli bir düşünce seviyesine ulaşmış insanların toplandığı bir yerde daha olgun fikirlerden bahsedilmesini umardım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle muhabbetlerin döndüğü ortamları çok gördüm ama WAT forumu olduğu için herkesin üniversiteli olduğunu biliyoruz. Belirli bir düşünce seviyesine ulaşmış insanların toplandığı bir yerde daha olgun fikirlerden bahsedilmesini umardım.
    Hangi belirli bir düşünce seviyesi...? Al işte beklediğin düşünce seviyesi bu kadar, çeyrek finalin ülke puanını yüksip kendilerine bile yaradığının farkında olmayan zırcahil bir toplum nereye gider ki? Ancak hala Chelsea'ye tebrikler diyerek karşı tarafı kışkırtırız. Chelsea'yi tebrik kendilerine ne fayda yada çıkar sağlıyorsa... Ama işe zeka düzeyi, kültür, mantık... Eğitim şart ne diyelim
    Bir de yazılanları göz önünde bulundurarak böyle bir topik açılacağına "Türkçe'mizi nasıl daha düzgün kullanırız" şeklinde bir topik açılsa daha faydalı olmaz mı?! Artık yazılanları anlamamaya başladım çoğu yerde.
    Konu cemo tarafından (09-04-2008 Saat 01:44 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.

Bookmarks