Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 81 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: South Dakota

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı savas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır isteyerek seçmedik.çok geç başvuru yaptığımız ve okulumuzda haziranın 18i gibi geç bi tarihte kapandığı için,bize göre ellerinde ki tek iş bu kalmıştı.okey demek zorunda kaldık.aynı otele gidiyomuşuz,yeni farkettim.şirketimiz flnda aynı.irtibatta olalım.
    insanları mecbur bırakma konusunda çok yetenekliler zaten,neyse biz gitmek istemiyoruz buraya görüşmede de iki kelime ya konuştuk ya konuşmadık fakat işe kabul aldık nasıl olduysa , ama olurda gidersek haberleşiriz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eeg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insanları mecbur bırakma konusunda çok yetenekliler zaten,neyse biz gitmek istemiyoruz buraya görüşmede de iki kelime ya konuştuk ya konuşmadık fakat işe kabul aldık nasıl olduysa , ama olurda gidersek haberleşiriz..
    evet o konuda haklısın.yeteneklerini sırf bu alanda geliştirmişler.ama biraz beklentilrlede alakalı.mesela bizim büyük bi metropole gidipte orada ailemizden para istemek gibi bi lüksümüz yok.o yüzden hayatın ucuz olduğu,kazandığımız parayla geçinebliceğimiz bi yere gitmek istiyoruz.üç beş kuruşta para biriktirebilmek için tercih ediyoruz açıkçası.bide malum ing kötü.biraz tecrübe edinelimde seneye zıplarız metropole die düşündük.bu arada bende salı günü skyptan mülakata giricem.çok zorluyolarmı mülakatta biraz bahsedermisin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı savas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet o konuda haklısın.yeteneklerini sırf bu alanda geliştirmişler.ama biraz beklentilrlede alakalı.mesela bizim büyük bi metropole gidipte orada ailemizden para istemek gibi bi lüksümüz yok.o yüzden hayatın ucuz olduğu,kazandığımız parayla geçinebliceğimiz bi yere gitmek istiyoruz.üç beş kuruşta para biriktirebilmek için tercih ediyoruz açıkçası.bide malum ing kötü.biraz tecrübe edinelimde seneye zıplarız metropole die düşündük.bu arada bende salı günü skyptan mülakata giricem.çok zorluyolarmı mülakatta biraz bahsedermisin?
    siteyi açamadım bi kaç gündür soruna cvp veremedim kusura bakma, mülakata girmiş olmalısınız , zorlama adına hiç bi şey yoktu sizde de öyle olmuştur sanırım.. para biriktirmeyi bizde istiyoruz en azından travelı karşılasın diye ama burası içimize sinmiyo başka olaylarda var aslında karışık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eeg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siteyi açamadım bi kaç gündür soruna cvp veremedim kusura bakma, mülakata girmiş olmalısınız , zorlama adına hiç bi şey yoktu sizde de öyle olmuştur sanırım.. para biriktirmeyi bizde istiyoruz en azından travelı karşılasın diye ama burası içimize sinmiyo başka olaylarda var aslında karışık
    aynen zorlama adına bi şey yoktu.kolayca geçtik mülakatı.bizim iş baya ciddiye bindi gidiyoruz galiba umarım pişman olmayız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

[QUOTE=savas;159807]evet o konuda haklısın.yeteneklerini sırf bu alanda geliştirmişler.ama biraz beklentilrlede alakalı.mesela bizim büyük bi metropole gidipte orada ailemizden para istemek gibi bi lüksümüz yok.o yüzden hayatın ucuz olduğu,kazandığımız parayla geçinebliceğimiz bi yere gitmek istiyoruz.üç beş kuruşta para biriktirebilmek için tercih ediyoruz açıkçası/QUOTE]

bende gecen yıl south dakotaya gittim milletin dediklerine pek aldiris etmeyin bizde gitmeden once sizin gibi cok korkmustuk ama gittigimizde durumun oyle olmadigini farkettik south dakotayı kötüleyenler work and travel programından çok şey bekleyen ögrencilerdir onlar new york gibi bi yere gidip orda condo'da kalip istedikleri zaman gezebileceklerini saniyolar ama work and travel programı malesef bundan cok uzak o yuzden beklentilerinizi fazla abartmadan katilin work and travel programina, ben south dakota / deadwooda gitmistim 20-25 e yakin turk vardi kendi ortamimizi kendimiz kurmustuk sizde oyle yaparsaniz,yabancilarlar arkadas olursaniz alisverisinizide yaparsiniz,eglenirsiniz, 2. is bulup travel kısmına bol bol para bile biriktirebilirsiniz sorulariniz olursa yazin seve seve cevaplarim, simdiden iyi watlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar South Dakota, Comfort inn da HOUSEKEEPER işini mi tavsiye edersiniz? (kalacak yer vb ayarlıyorlar) yoksa Cape Cod, Hyannis de Commercial Linen Service‏ mi önerirsiniz(konaklama yok konaklama ücretleri yüksek)?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

WebCodeRMasTeR bilet konusunda yardımcı olabilir misin acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

moruk sen hangisini seçtin cape codumu yoksa dakotayımı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı şimşek548 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar South Dakota, Comfort inn da HOUSEKEEPER işini mi tavsiye edersiniz? (kalacak yer vb ayarlıyorlar) yoksa Cape Cod, Hyannis de Commercial Linen Service‏ mi önerirsiniz(konaklama yok konaklama ücretleri yüksek)?
    hangi şehirdeki comfort inn?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı şimşek548 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WebCodeRMasTeR bilet konusunda yardımcı olabilir misin acaba?
    evet pm den ulasabilirsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba,ben de south dakota ya gidicem sanırım ama tereddütlüyüm içime sinmedi nedense.comfot in otel de house keeperlk...gidicekler le konuşabilirim.?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize ye gitmiş arkadaşlar kısaca bahsedebilr mi geçmeme ihtimali ne kadar panik oluyorum da...yardımcı olurlarsa sevinirim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

WebCodeRMasTeR:siteye giremedim uzun zamandır.verdiğin bilgiler için teşekkür ederiz bizim artık kesnleşti gibi,bi tek vizeye kaldı iş.oda 10 mayısta.merak ettiklerim olursa dönerim sana.saol ilgilendiğin için.ulaşım konusunda merak ettiklerim var.onlarıda ilerleyen zamanlarda sorarım sana.

sedaseda:merhaba seda,ben bir arkadaşımla birlikte gidiyorum south dakotaya.bizimde en başta içimize sinmemişti ama araştırdıktan sonra gitmeye karar verdik.gidip gelenler gayet memnunlardı.açıkçası şartlar bizi memnun etti çünkü büyük bi metropole gidip para çarçur etmek istemiyoruz.aksine para biriktirip hem alışverişimizi daha rahat yapmak istiyoruz,hemde travel kısmında daha rahat etmek istiyoruz.bana şirket aracılığı ile bi arkadaş daha ulaştı.bu site aracılığı ile bir arkadaş daha ulaştı.şuan 4 türküz dakotaya gidicek olan.diğer arkadaşla ile irtibat halindeyiz.birlikte bilet alıp hep beraber gitmeyi düşünüyoruz.daha rahat olur die.sen hangi şehre gidiosun?biz sioux falls'a gidioruz.housekeeper olarak.
    Konu savas tarafından (27-04-2012 Saat 08:33 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende Rapid City, Comfort inn ve Suites de housekeeperlık yapacağım. Var mı aynı yerde olcaklar?

Comfort Inn and Suites
    Address : 1550 N. LaCrosse, Rapid City, SD, US, 57701 Phone: (605) 348-2221
    Contact Person : DIANE HUBER

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende 9 haziranda gidiyorum. Araştırmalarıma ragmen sessiz,kafa dinleyecek biryermş. İsis hosopitality'de çalışacam orada çalışacak olan varsa iletişime geçebiliriz.gezmek biraz sıkıntı olacak ama bizde para biriktiririz o parayla başka yerlerde gezeriz)
    hayırlısı olsun arkadaşlar sonuçta bi deneyım olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben çok heyecan yapmıştım ama oraya girdik sıra beklerken heyev-canım kalmadı konuşmaları dinliyorsun çok kalay hiç kafana takma bana 2 soru geldi nerede çalışacaksın ne olarak çalışacaksın bu sonra tamam dedi yani büyütülecek birşey değil anladın. Ben ingilizce konusunda kendime güvenmiyordum ama nasip işte oldu herşeyin hayırlısı olsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar Rapid City'ye 9 haziranda gidecek olan var mı? var ise iletişime geçmek isteyen cevap yazsın.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende mitchell deki comfort inn and suiteste calısacagm sedaseda senin comfort inn mitchellde mi rapid cityde mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende rapid city comfort ınn suites otele gıdıyorum 22 hazıranda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tebelli merhaba biletini aldın mı? irtibata geçelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet aldım 22 hazıranda gıdıyorm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)