Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yesil kegit verip yolladilar ama neden :(

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yesil kegit verip yolladilar ama neden :(

meraba arkadaslar. 1 kere work and travella 1 kerede staj programinla amerikaya gittim . pazartesi gunude turist vizesi icin basvurdum ama konsolosluk calisani beni cok zorladi en az 50 tane soru sordu cok iyi gecti diyemem nedense adam cok sinirliydi hic bisey anlamadim sonunda dedi makbuzu yanlis almissin bankadan dedi onun yenisini al bide ds 160 da gidecegin yeri yanlis yazmissin onlari duzelt bize yolla dedi vede bi yesil kegit verdi yolladi. simdi benim anlamadigim 2 kere amerikaya giris cikis yaptim vede hic bi sorun yasamadim. neden boyle bisey yapti ? sizce evraklari yollarsam vizeyi alabilirmiyim ? mulakat cok iyi gecti diyemem adam bana harbi sinirliydi nedenini bilmiyorum dusman gibi davrandi aklimada su takildi eger vize vermeyecek olsa nie dekontu vede ds 160 in yenisini istesin . yada sadece benden makbuzu almak icin mi istedi evraklari sonra vize reddi yazip yollayacak mi bana ? siz ne dusunuyorsunuz arkadaslar ? simdiden cok tessekkurler gurur meselesi yaptim herkez diyodu sen alamazsan kimse vize alamaz 100 kisi vardi gorusmeye giren benim onumde hepsi aldi tek ben alamadim demekki bende bi sorun var simdi den yorumlariniz icin tessekkurler

BannedUser
    Guest

evrakları gonderırsen alırsın... hangi firmaydı senin...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

turist vizesi icin basvurdum.oyuzden sirket yok sizce neden boyle bisey yapti orda calisan. gecen gittigimde vizeyide ayni adam vermisti simdi boyle bi sorun cikardi.bu tur sorun yasiyan birini duydunuzmu hic ben siteyi uzun zamandir takip ediyorum genelde isim sorusturmesina falan takilanlara yada is sozlesmeleri yetismeyenlere verildigini fark ettim bu yesil kegidin . beni bi korku aldi acikcasi neden die

BannedUser
    Guest

hayır her eksik evrakta verilir semih. daha once defalarca oldu bu ds de resmi guzel cıkmayan.. vize odendi makbuzunun orjinalini almayan buyuk ihtimal almıssın sıkıntı yapma kardes

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

insallah almisimdir. ama krokuyorum cunku baktim yesil kegit alip vize alamayanlarda az deyil neredeyse yuzde 50 ins vizeyi alirim bende burdaki arkaslara yardimci olmaya calisirim bu konuda cevap icin tesekkurler cok saol kardesim... baska bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim yesil kegit alipda red alan varsa icimizde ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

geçen sene bende arkadaşımla turist vizesine başvurdum benden önce herkes aldı sadece biz alamadık git wat vizesine başvur dedi adam inşallh alırsın
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

matador kardes bana adam dese git başvur başka vizeye yada dese sana vize vermıyorum tipini beyenmedım eyvallah. ama adam bişey demedı keğıdı verdı yollladı okadar . o benım sinirlendiren.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende yeşil almıştım ds olmadığı için kadın çok suratsızdı bende korkmuştum ama vize basıldı sonunda...Vermese orda seni uygun görmüyorum ayrıca evraklarında eksik der hem beyaz hemde yeşil kağıt verirdi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)