Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: newyork buffalo

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı queen* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederiim görüşürüüz )
    bende senden bir hafta önce orada olacam eğer imkanım olursa sana işlerin nasıl olduğunu en başından sonuna kadar yazarızm olmadı ya no problem )) takıldığın yerde bufaalo de geç ) ya da how can ı go this address ? bir kağıta adresi yaz ) çok eğlenceli olur bence ) orada görüşmek üzere

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende dariendaym 15inde vizeyi alabilirsem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm millet! bu sene Buffalo'ya giden var mı? ben oradayım plazada mc'de çalısıcam...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadasım buyuk ıhtımal oradakı tek beyaz sızle bırlıkte bırkac memur olacaktır gıdın de azcık beyaz nufusu artsın.ben orada sadece beyaz olarak posta memurunu gormustum.ama ortam fena sayılmaz.hayırlı yolculuklar dılerım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende bu yıl buffaloya gitcem wat ile birkaç sorum olacaktı bu konuda daha önceden gittiğinizdeen dolayı fikrinizi almak en mantıklısı gibi geldi bana.
    1. olarak orada havalar nasıl ? kanada sınırı olduğundan dolayı hep yağmur yağacagını serin olacağını düşündüm fakat hava tahminlerinde 25 derece ve üstü demekte.. kısa şort ve askılıdan vazgeçip ince hırka uzun panalon ve yağmurluk mu almalıyım?
    2.olarak yanıma extradan ne kadar para almalıyım, çok pahalı mı ve ünlü biyer midir?yoxa klasik us eyaleti midir??
    3.olarak yemekkk??? midemde sorun oldugundan hep fast food yiyemiyorum ve herkes de bu konudan muzdarip sizce buradan kuru bakliyat götürmeli miyim yoxa orada var mı? mesela nohut pilav yapıyorlar mı=))?? ayrca kahvaltılık ve meyve-sebze alışkanlıkları nelerdir?? rahatlıkla bulabilecek miyim??

şimdiden teşekkür ediyorum forumdan takip etmek zor olsa gerek bu yüzden e.birce dan ulaşırsanız sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba. Geçen gün Buffalo da bir gün geçirdim. Güzel bir şehir. Havası suyu güzel. Kalın kıyafetlere gerek yok. İstediğini giyebilirsin. Akşamları hava serin oluyor. ince bir yağmurluk işini görür. Şehir merkezinde Buffalo Mall var. Yemek
    alışveriş ihtiyacını orada gidebilirsin. Birilerine Mall ın nerede olduğunu sorarsan sana yol gösterirler. Çok pahalı değil. Ortalama bir şehir. Meyve sebze bulabilirsin şehir içinde. Ama sen yinede yanında 2 gün yetecek kadar yemek getir. Yemeklerin yanında ekmek çok az oluyor ve kızartılmış oldugundan sert oluyor. Alışveriş merkezlerinde dilimlenmiş sandwich ekmeği alman iyi olur. 1-2 dolar kadar fiyatı... Acıktığın zaman istediğin zaman çıkar çantandan yiyeceklerini yemeye başla istediğin yerde. Utanma sakınma olmasın. Uçağa binmeden yanında boş su şişesi bulunsun. Su çok pahalı buralarda. Alışveriş merkezlerinde,yol üzerinde şişeyi doldurmak için çeşmeler görürsün mutlaka. Oradan doldurursun suyunu. İyi tatiller dilerim sana. İhtiyacın olursa bana ulaş mutlaka elimden geleni yapmaya çalışırım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)