Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 11 Mayıs vize görüşmesi (İstanbul)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

11 Mayıs 9:45 de benim randevu saatim. Not ortalaması 1,88 inş. sorun çıkmadan alırız

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Tehditlere ürkütmelere rüşvetlere gerek yok arkadaşlar samimi bir sırıtış, sinek kaydı traj, mütavazi bir kıyafet ile size vize vermeyen memur ölsün

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 11 mayı vize görüşmem iptal oldu

arkadaşlar merhaba benim 11 mayıs daki vize görüşmem iptal oldu sadece benim değil en 200 kişininde iptal olmuş şirketimin bana dediği söz bu ileri bir tarihe verdiler 25 mayısa benim durumumda olan var mı arkadaşlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ulgenm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba benim 11 mayıs daki vize görüşmem iptal oldu sadece benim değil en 200 kişininde iptal olmuş şirketimin bana dediği söz bu ileri bir tarihe verdiler 25 mayısa benim durumumda olan var mı arkadaşlar
    Nicin iptal oldugu hakkinda bilgin var mi sirket kaynakli mi yoksa konsolosluktan mi kaynakli? Konsolosluktan kaynakli olsa simdiye kadar calkanirdi burasi diye tahmin ediyorum.... Sonucta 2 gun kalmis vizeye....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 11 mayıs sabah 8.45de gireceğim, yani öyle görünüyor akşamüstü şirketimle de konuştum öyle bişey demediler?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bana da gün içinde hiçbir şey söylenmedi, umarım şirket kaynaklı değildir yoksa 2. kez vize randevu arızası çıkarmış olucaklar :S bu haftadan sonra müsait bir günüm bile yok ztn bu cuma da halledemezsem felaket olur nedenini sordun mu, saat kaçta haber verdiler, bir de vize tarihini ne zaman almıştın, panik oldum uykum kaçtı ya.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gerçekten ya nerden çıktı şimdi bu iptal işi, ben de merak ettim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı theblackfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten ya nerden çıktı şimdi bu iptal işi, ben de merak ettim
    bende 11:30 da görüşmem var hayırlısı geç olması iyi biraz diğerlerine bakarak heycanımı yenerim diye düşünüyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

her hangi bir gelişme var mı acaba arkadaşlar?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

advis iptal oldu herhalde 11 mayıs başka şirketten var mı iptal olan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende advisdenim onu banada dediler 1 hafta önce 400 randevuyu 80 randevuya indirmiş galiba konsolosluk o yüzden kesin değil falan dediler ama dün aradılar listede adın var dediler kesinleşmişim yani gidicem randevuya 10.15 benm

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shark12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    advis iptal oldu herhalde 11 mayıs başka şirketten var mı iptal olan
    aynen ya benimde 11mayıs 11.30 da idi. iptal olmuş . ne ayak ? benim tam 9 ayımı neler yapacagımı ayarladım takvime göre. Kim nasıl iptal eder ya. bide sevis ücreti 20 dolar ödenecek göstermişler. Hem konsolosluk iptal edip yenı randevu için yine 20dolar istiyo bu ne sululuk arkadas.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ulgenm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin durumunda olan arkadaşlarım var ve arkadaşım olmasa da durumunun böyle olduğunu bildiğim insanlar var yaklaşık 20 kişi. sebebi de ds formlarının gelmemiş olması ve randevu tarihinin en geç 4 gün önce iptal edilebilmesi. Senin de formun gelmediyse aynı durumdur ama formunun gelmesine rağmen iptal durumun varsa onu bilemeyeceğim. Ayrıca ben oxford house college'den katılıyorum. İptalleri olan kişiler de benim şirketimden.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

benim şirket de advis ama benimki iptal olmamış, belli bir sayıya kadar kurtardı herhalde. ds belgem çoktan gelmişti, bir ay önce alınmış tarihi de iptal etseler saçma olurdu artık. sorunsuzca alması kaldı şimdi vizeyi, umarım daha fazla aksilik yaşamayız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Aynı durumdayım ben de ama iptallar konsolosluk kaynaklı değil sanırım. DS'ler zamanında gelmediği için şirketler ileri tarihe aldırıyo. 11 Mayıs daki randevum DS yetişmediği için ileri aldırılmaya çalışılıyo hala. Hazirandan önce randevu tarihi yok ve 3 haziran gidiş tarihim benim. Mayısa randevu bulamazsa şirket uçak biletini ertelemek zorunda kalıcam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hadi bol şans herkese, son gün

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

10.15'deki randevuya 11.10'da gittim zaten sıra vardı ama en yogun saattler 9-10.30 arası oldugundan ben fazla beklemeden girdim çalışcagım işten dolayı 2-3 kovboy esprisi yaptı adam transkripti bana açtırdı ve bu kadar 45sn sürdü sanırım o_O

edit: ilk gidişim not ortalamam 2.83'dü ama 10 kişiden 7'sinin transını açmamışlardı biraz şans işi
    Konu shakal tarafından (11-05-2012 Saat 06:01 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaşlar ben 1.80, kız arkadaşım 1.72 ortalamayla o kadar rahat aldık ki vizeleri anlatamam. Kız arkadaşım kel adama ben gözlüklü hindistanlıya benzeyen kadına gittim. Toplasanız 5 kelime söyledim ve vizeyi aldım. Önümüzdeki haftalarda vizeye gidecek arkadaşlar; sakın haa stres yapmayın, ah vah demeyin. cidden 30 saniye süren ve çok rahat geçen bir an. vizeyi alan ve alacak olan herkese iyi tatiller

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Smile

Alıntı Sgb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben 1.80, kız arkadaşım 1.72 ortalamayla o kadar rahat aldık ki vizeleri anlatamam. Kız arkadaşım kel adama ben gözlüklü hindistanlıya benzeyen kadına gittim. Toplasanız 5 kelime söyledim ve vizeyi aldım. Önümüzdeki haftalarda vizeye gidecek arkadaşlar; sakın haa stres yapmayın, ah vah demeyin. cidden 30 saniye süren ve çok rahat geçen bir an. vizeyi alan ve alacak olan herkese iyi tatiller
    süpermiş ya inşallah banada böyle denk gelirde bende alırım..benimde 1.79 ortalamam ..nenden düşük filan demedimi?seni kaçıncı gidişindi ve kaçıncı sınıfsın?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende sabah aldım vizeyi, 12 numaradaki genç temiz yüzlü birisiydi. baya muhabbet ettik. ankarada mart ayında alamamıştım çok zorluyorlardı. not ortalamam : 1.59

şimdiden cevaplayayım : ilk gidişim, 1. sınıfım, bu dönem ortalaman nasıl dedi sadece o kadar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı kubersify Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende sabah aldım vizeyi, 12 numaradaki genç temiz yüzlü birisiydi. baya muhabbet ettik. ankarada mart ayında alamamıştım çok zorluyorlardı. not ortalamam : 1.59

şimdiden cevaplayayım : ilk gidişim, 1. sınıfım, bu dönem ortalaman nasıl dedi sadece o kadar.
    Ersin hayırlı olsun vizen,Ankarada beraber girmiştik valla vize aldığıma sevinemedim bile sen alamayınca.Ama şimdi senin adına çok sevindim hayırlı uğurlu olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben de cuma günü gergin bir bekleyişten sonra vizemi alabildim son sınıf olduğum için verilmemesinden korkuyordum, bir de beklerken 3 kişinin falan red yediğini görünce iyice gerildim açıkçası bir arkadaşım türkmenistan vatandaşıydı, sana biz vize veremeyiz diyerek reddettiler. bir çocuğun da ortalaması 1.08'di, o yüzden alamadı sanırım, epey uğraştı ama vermediler. birkaç kişi daha red sonucu epey üzgün ayrıldı. şansıma bana kel adam denk geldi,en sevimli davranan oydu görebildiğim kadarıyla. gayet sohbet havasında bir diyalog geçti. klasik amerikada ne yapıcağımı sordu, arkadaşlarınla mı gidiyorsun dedi. arada transkriptimi açtırıp aldı, kısaca baktı, not ortalamam 3.44 olduğu için o konuda endişem yoktu da mezuniyet sonrası ne yapıcaksın muhabbeti yapmasından korkuyordum sadece. neyse ki okulla ilgili hiçbirşey sormadı. daha sonra babamın mesleğini sordu, izmirden geldiğimi öğrenince de nasıl geldiğimi sordu. otobüsle diyince kaç saat sürdü dedi, film izleyip izlemediğimi sordu, daha sonra da uyuyabildin mi yolda dedi. aldığı cevaplardan sonra da your visa is approved dedi gayet güleç bir şekilde tam giderken de ekledi, sanırım benden önce görüştüğü kişi türkçe konuşmaya çalışmış, adaya gittiğinde türklere rastlarsan lütfen orda sadece ingilizce konuştuğumuzu hatırlat da türkçe konuşmasınlar dedi. sonrasında da sıraya girip pasaportumu bıraktım,takip numaram verildi ve bittii umarım herkes alabilmiştir vizesini, hepimize hayırlı olsun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben aldım gençlerr
    banada kel adam denk düştü
    amerikan filmlerini severmisin dedi evet dedim, en çok hangi filmi sevioyrsun dedi. star wars dedim. ooo star wars mu bende star warsu severim ama star treki izlemem dedi
    nseyse ondan sonra transkiriti açtırdı nereye gitceksn napcaksın dedi
    sonra ups'e verilcek kağıdı verdi
    kolaydı
    hiç stres yapmaya gerek yok arkadaşlar rahat olun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Aynen banada kel adam düştü. 1.70 ortalamayla verdi vizeyi sağolsun

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

1.70 ortalamayla almana sevindim benimde 1.79 burdan bakınca bana neden vermesin diyorum ama vermesse çok üzülücem

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Yalan uydurdum bende. Dedem hastaydı annemle onun yanına gittik 45 gün yanındaydk vizelere giremedim ondan ilk dönem düştü ortalamam falan dedim. Ufak bir yalanın sorun olcağını düşünmüyorum. Güler yüzlü olduktan sonra ingilizcedede sıkıntı cekmedikten sonra her türlü alırsın

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı bngencturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalan uydurdum bende. Dedem hastaydı annemle onun yanına gittik 45 gün yanındaydk vizelere giremedim ondan ilk dönem düştü ortalamam falan dedim. Ufak bir yalanın sorun olcağını düşünmüyorum. Güler yüzlü olduktan sonra ingilizcedede sıkıntı cekmedikten sonra her türlü alırsın
    vala 3.sınıfım hangi yıl için yalan uydurmalıyım bilmiyorum..yalanlık bi durum kalmadı ya.Hazırlık 1 2 3 hangisine yakan atıyim...klubler vs dicemi.. varmı bi tavsiyen bu konuda..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu arada etrafta varmıydı 3.sınıf olanlar filan gözslemlerin neler..Sanada sordu sanırım not ort. neden düşük diye..1.sınıfsın bide sanırım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2. sınıfım ilk sene ortalamam 2nin üstündeydi bu sene batırdım notları... Kesin bir şey söyleyemem ama vardır yani 3. sınıfta kalabalıktı neticede... Bana sordugu sorular söyleydi nereye gidiceksn ne iş yapıcaksn amusement ne demektir zarfı acar mısın neden notun düşük basketbol seviyor musun nbade hangi takımı tutuyorsun en sevdiğin basketbolcu kimdir... Baya konuştuk aslına bakarsan.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı bngencturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. sınıfım ilk sene ortalamam 2nin üstündeydi bu sene batırdım notları... Kesin bir şey söyleyemem ama vardır yani 3. sınıfta kalabalıktı neticede... Bana sordugu sorular söyleydi nereye gidiceksn ne iş yapıcaksn amusement ne demektir zarfı acar mısın neden notun düşük basketbol seviyor musun nbade hangi takımı tutuyorsun en sevdiğin basketbolcu kimdir... Baya konuştuk aslına bakarsan.
    anladım tamamdır...bu arada vize memurları çok mu ciddi yada nsıllar böle artis gibilermi çamur yapıyolarmı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)