Alıntı pınar4551 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yaa ciddimi bende bu yaz biloxi ye ğitcem 4 arkadaşız ama hardrock otelde çok mu fena yaa

Ben bir yildir Jackson'dayim. 8 gunum kaldi iple cekiyorum donmeyi. Parasal ve sosyal anlamda inanilmaz bir hayal kirikligi yasadik burda iki arkadas. Ayrimciliga bile maruz kaldik.. Biloxide basiniza bunlar gelir demiyorum. ancak ben Misisipi'nin baskentinde bunlari gordum yasadim.. Daha evvel yazdiklarim da hala dahil bunlara. Biloxi kiyidadir, kumarhaneler var iste.. Sizin gidecem dediginiz yer de kumarhane oteli zaten. New Orleans'a yakindir. Baska da bir numarasi yoktur. 4 arkadas olmaniz beraber takilip vakit gecirmeniz acisindan kolaylik olur. Ha oralarda ne kadar yapacak bisey vardir bilmiyorum gitmedim acikcasi biloxiye, ama kimseden de duymadim aa biloxi superdir falan diye.. Dedigim gibi New Orleans'a gidilebilir, oyle teselli bulunur. alabiliyosaniz araba alin, ya da 4 arkadas araba kiralarsiniz, baya rahat edersiniz. Araba almak satmak kolay. Turkiye'deki kadar zor deil. Araba satin almak peynir ekmek satin almak kadar kolay nerdeyse. )

Demem o ki, degistirebiliyosaniz isyerini degistirin. Her ne kadar hard rock ta olsa misisipi yaramaz.

Degistiremiyorsaniz da yaniniza plastik olanlarindan bi okey takimi alin derim Turkiye'den gelirken..!