Work and Travel 2025
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: winsconsin dells nasıl bir yerdir?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bnede bu sene visconsine gidiorum işimizide seçtik sözleşmemizde geldi. visconsin-sister bay biraz uzak gibi ama . piggly wiggly die bir market.. sister baya giden yok sanırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı diagram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnede bu sene visconsine gidiorum işimizide seçtik sözleşmemizde geldi. visconsin-sister bay biraz uzak gibi ama . piggly wiggly die bir market.. sister baya giden yok sanırım
    Merhaba gittiğiniz yerle ilgili bikaç bilgi almak istiyorum bana dönüş yapabilir misiniz acaba

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Lacampanella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba gittiğiniz yerle ilgili bikaç bilgi almak istiyorum bana dönüş yapabilir misiniz acaba
    hocam alıntı yaptığınız arkadaş mesajı 2008 yılında atmış ve forumda en son 2010 yılında online olmuş çok mesaj için umutlu olmazdım. Ben Minneapolisteydim wells bize 4 saat uzaklıktaydı gitmek bir türlü kısmet olmadı . Ama orada tanıştığımız oranın yerlisi olmuş 15 senedir falan orada yaşayan bir kaç Türk Abi özellikle önermişti gidin görün diye. Taksimdeki şirketlerden birinde danışmanlarla muhabbeti geçtiğinde oranın gece hayatının vs. herşeyin olduğunu söylemişti. Benim bildiklerim bu kadar ama güzel bir yer diye 2-3 farklı yerden duymuştum ama kendim görüp yardımcı olmak isterdim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks