Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 112 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 112 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: six flags chicago

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Dilaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Offf ben de bu yaz 3 arkadaşımla chicago 'daki six flags 'te çalışacağım ama hiç iyi şeyler okumadım. Hiç gitmek istemiyorummmm Ama malesef fuarda işi kabul ettil. Keşke önceden okusaydık bu yazanları.
    chicagoyu gormen yeter sadece o sehri gormen bile yeter...ucaktan inip sehre bakinca iyiki gelmisim buraya diyeceksin gozunu yukari cevirip gulumseyeceksin.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Neyzen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bu yaz için Chicago Six Flag'ı düşünüyorum. Haftaya fuar var. Adamlarla yüzeyüz görüşeceğiz. Ben fikrimi değiştirmezsem ve adamlar beni kabul ederlerse, bir aksilik de çıkmazsa bu yaz Six Flag'dayım. Bir de ben tekim yaf. Başka gidecek olan varsa haberleşelim. Yalnız kalmayayım oralarda...
    ben de bu yaz oraya gitmeyi düşünüyorum arkadaşım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

iş başvurusunda bulundun mu?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Dilaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Offf ben de bu yaz 3 arkadaşımla chicago 'daki six flags 'te çalışacağım ama hiç iyi şeyler okumadım. Hiç gitmek istemiyorummmm Ama malesef fuarda işi kabul ettil. Keşke önceden okusaydık bu yazanları.
    Ben de oradayım bu yaz.Ben de fuarda aldım işi ama bir pişmanlık yok açıkçası.Chicago hep çok görmek istediğim bir yerdi.Çok kazandrmaması dışında iş de bana gayet güzel geldi koşulları.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı earwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de oradayım bu yaz.Ben de fuarda aldım işi ama bir pişmanlık yok açıkçası.Chicago hep çok görmek istediğim bir yerdi.Çok kazandrmaması dışında iş de bana gayet güzel geldi koşulları.
    Güzel gelen koşulları neler =)? Ben mi çok kötümserim merak ettim.
    Şimdi neden seçtin diyeniniz çıkacak elbet de biraz firma ve advisor azizliği denilebilir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Şöyle ki,en başta Chicago'da oluşu beni cezbetti.Orası her zaman görmek istediğim bir yer olmuştur,artı eyaletin konumunu da düşÃ¼nürsek travel kısmında pek çok yeri gezip görme şansımız olacak.Ayrıca wat işlerinin içerisinde eğlence parkları bana her zaman en cazip işlerden biri olarak gelmiştir,programa katılmayı düşÃ¼ndüğüm andan itibaren bir eğlence parkı olsun istedim.Açıkçası şu da var ki şirketin düzenlediği ilk iş fuarına aklımda bu iş almak hiç yokken biraz da ortamın gazına gelerek aldım bu işi :=) Sonradan araştırdığımda cidden pek fazla kazanamayacağımızın açık olduğunu gördüm,beklentileri pek yüksek tutmadığımız takdirde orda rahatça geçinip,alışverişimizi yapıp,travel kısmında da ne kadar alışveriş yaptığınla ters orantılı olarak gezebileceğimiz birseçenek olarak görüyorum chicago six flags i.Bekleyip göreceğiz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2008 yazında oradaydım bu sene de new jersey deki great adventure a gidiyorum istediğiniz her türlü ince detayı anlatırım çünkü hala burayla irtibattayım!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu sene chicago ya gidecek arkadaşlar,16 nisana kdar 200 dolar depozito yatırılması gerekiyordu ya yatırdınız mı onu?ben henüz vermedim,şirketim de vize işim kesinleştiğinde yatırabileceğimi söyledi.ama şimdi işi iptal filan etmesnler depozito verilmedi diye.siz ne drumdasnız?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende oradayım yazın.Ben o olayı sordum geçen şirkete onlarda alience abroad a sormuşlar.Bizim şirkete vermemiz gerektiği söylendi.Sen de durum ne ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şöyle ki,en başta Chicago'da oluşu beni cezbetti.Orası her zaman görmek istediğim bir yer olmuştur,artı eyaletin konumunu da düşünürsek travel kısmında pek çok yeri gezip görme şansımız olacak.Ayrıca wat işlerinin içerisinde eğlence parkları bana her zaman en cazip işlerden biri olarak gelmiştir,programa katılmayı düşündüğüm andan itibaren bir eğlence parkı olsun istedim.Açıkçası şu da var ki şirketin düzenlediği ilk iş fuarına aklımda bu iş almak hiç yokken biraz da ortamın gazına gelerek aldım bu işi :=) Sonradan araştırdığımda cidden pek fazla kazanamayacağımızın açık olduğunu gördüm,beklentileri pek yüksek tutmadığımız takdirde orda rahatça geçinip,alışverişimizi yapıp,travel kısmında da ne kadar alışveriş yaptığınla ters orantılı olarak gezebileceğimiz birseçenek olarak görüyorum chicago six flags i.Bekleyip göreceğiz
    earwen, bende 2011 yazında gitmeyi düşünuyorum.Sen gittin yaşadn gördün eğlence parkını =) bize de anlat biraz, para biriktirebildnmı travel ve laptop alcak kadar bişiler? İşin nasıldı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı melody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    earwen, bende 2011 yazında gitmeyi düşünuyorum.Sen gittin yaşadn gördün eğlence parkını =) bize de anlat biraz, para biriktirebildnmı travel ve laptop alcak kadar bişiler? İşin nasıldı?
    tamı tamına aynılarını yazıcaktım, bende ilk defa bu yaz gideceğim , ya arkadaşımın winconsindeki su parkına yada chicago six flagse gitmeyi düşünüyorum. Çok fazla para kazanılamıyor dedin ancak travel ve alısveriş için hertürlü paran kalıyor diye biliyorum biraz anlatırsan çok seviniriz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar gidenler bilgilerini paylaşabilirmi bende bu yaz gitmeyi dusunuyorum geçim sıkıntısı yaşarmıyız gidenler ne kadar kazandı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç kimse gitmedimi ya geçen yıl gidenler nerde:S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ikinci iş imkanı varmıdır bilen var mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Dostum anladığım kadarıyla bir kez gidip gelen, nasılsa daha lazım olmaz deyip bırakıyor burayı.. Başkasına lazım olur deyip bakan yok.. Ben de Misisipi ye gidicem mesela, daha önce açılmış olan konuya yazdım, açanlar ortalıkta yok. Konuyla ilgilenen de yok. Mecbur yeni konu açtım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar forumda daha önce de bu konuyla ilgili yazdığımı hatırlıyorum.daha detaylı araştırsaydnz bulabilirsinz.

2.iş imkanı six flasgte kesinlikle yok.yasak değil ancak gerek sürekli değişen shiftlerinizden dolayı,gerekse hangi departmanda çalışırsanız çalışın oldukça yorulacağınız için 2.iş aramak içinizden bile gelmeyecek bundan emin olabilirsnz.Ayrıca 2 farklı konaklama yeri sğalanıyor,bunlardan biri six flagse de biraz daha uzak,otoyol kenarında bir yer.Diğeri biraz daha yakın.Yakın olan yerin çevresinde i hop mcdonals starbucks gibi yerler var.Uzak olanında ise(benim kaldığım)sadece walmart adlı devasa market var oraya bakabilirsiniz ancak bulma şansınız oldukça düşük.

geçim sıkıntısı yaşamaya hazırlıklı olun arkadaşlar.kazandığınızın çopu konaklamaya gidiyor.haftalık 105 dolar verdik geçen sene.food lar overtime alamıyordu pek çok sıkıntı yaşadı arkadaşlarımız.ben ride daydım ve en çok saat alanlardan biriydim ama o da 45 i geçmedi.35 in altına düşmezsiniz ama 45 in üstüne çkmayı da ummayın hiç.

bu arada yanınızda mümkün oldupunca çok parayla gidin.500 yeter demeyin çnkü yetmiyor,yaşadık.ilk 2 hafta paycheck almıyorsunuz ama o 2 haftanın konaklama parasını gittiğinizde sizden peşin alıyorlar,210 doları bayılıyorsunuz.hesapta hiç yokken hepimize inanılmaz koymuştu.artı yemesi içmesi derken yanımızda getirdiğimz paralar suyunu çekmek üzereydi ,zaten sonrasında kazandıklarınız anca karın doyurmaya ve konaklamaya gidiyor.

buraya kadar olumsuz yanlarından bahsettim ama burayı seçen varsa gözü de çok korkmasın.inanılmaz eğleneceksiniz,pek çok türk(70 kadar vardık),ukraynalı,moldovyalı,azeri,tayvanlı,vietna mlı arkadaşınız olacak ve house party ler gırla gidecek ayrıca six flags de employee party ler düzenleyecek ve o gecelerde parktaki herşeyden dilediğiniz gibi faydalanacaksınız(oyuncaklar ve oyunlar dahil)ve bedava yiyecek olacak =) (ordaki kıtlıkta cennet gibi geliyor inanın) ayrıca bana göre amerikanın en güzel şehirlerinden birine gidiyorsunuz,chicago ya(kaldığınız yerden trenle 1 saat 20 dk sürüyor downtown)

çevrede pek çok outlet var,bütçeniz elverdiğince alışveriş yapın.(gerçş çok kazanamayacaksınız ama yanınızda daha fazla para götürmeye bakın)çnkü inanılmaz fyatlara inanılmaz ürünler bulacaksınız ve sakın benim gibi aman travelda alırım deyip geçmeyin sonra çok pişman oluyorsunuz.(sonra new yorkta haldır haldır outlet aramıştım ama gidip times taki dükkanlardan kazık fiyatlara alabilmştm son hediyelerimi.) gurnee mills in kıymetini bilin (burası uğrak yeriniz olcak ztn=)

benm aklıma gelenler bunlar.başka sorusu olan varsa cvplarım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

5 kişi 21 haziranda alitalia ile ucuyoruz bu sene buraya giden hiç kimse yok mu varsa haberleşelim konaklama konusunda birlikte hareket edelim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@earwen son yorum için teşekkürler. Sonuç olarak buradan götürdüğünün haricinde orada kazandığın ve yaptığın birikimlerle travel kısmını yapabildin mi veya ne kadar yapabildin merak ettim geçim sıkıntısının yanında zor olsa gerek travel kısmına önem verenler için tavsiye eder misin?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar forumda daha önce de bu konuyla ilgili yazdığımı hatırlıyorum.daha detaylı araştırsaydnz bulabilirsinz.

2.iş imkanı six flasgte kesinlikle yok.yasak değil ancak gerek sürekli değişen shiftlerinizden dolayı,gerekse hangi departmanda çalışırsanız çalışın oldukça yorulacağınız için 2.iş aramak içinizden bile gelmeyecek bundan emin olabilirsnz.Ayrıca 2 farklı konaklama yeri sğalanıyor,bunlardan biri six flagse de biraz daha uzak,otoyol kenarında bir yer.Diğeri biraz daha yakın.Yakın olan yerin çevresinde i hop mcdonals starbucks gibi yerler var.Uzak olanında ise(benim kaldığım)sadece walmart adlı devasa market var oraya bakabilirsiniz ancak bulma şansınız oldukça düşük.

geçim sıkıntısı yaşamaya hazırlıklı olun arkadaşlar.kazandığınızın çopu konaklamaya gidiyor.haftalık 105 dolar verdik geçen sene.food lar overtime alamıyordu pek çok sıkıntı yaşadı arkadaşlarımız.ben ride daydım ve en çok saat alanlardan biriydim ama o da 45 i geçmedi.35 in altına düşmezsiniz ama 45 in üstüne çkmayı da ummayın hiç.

bu arada yanınızda mümkün oldupunca çok parayla gidin.500 yeter demeyin çnkü yetmiyor,yaşadık.ilk 2 hafta paycheck almıyorsunuz ama o 2 haftanın konaklama parasını gittiğinizde sizden peşin alıyorlar,210 doları bayılıyorsunuz.hesapta hiç yokken hepimize inanılmaz koymuştu.artı yemesi içmesi derken yanımızda getirdiğimz paralar suyunu çekmek üzereydi ,zaten sonrasında kazandıklarınız anca karın doyurmaya ve konaklamaya gidiyor.

buraya kadar olumsuz yanlarından bahsettim ama burayı seçen varsa gözü de çok korkmasın.inanılmaz eğleneceksiniz,pek çok türk(70 kadar vardık),ukraynalı,moldovyalı,azeri,tayvanlı,vietna mlı arkadaşınız olacak ve house party ler gırla gidecek ayrıca six flags de employee party ler düzenleyecek ve o gecelerde parktaki herşeyden dilediğiniz gibi faydalanacaksınız(oyuncaklar ve oyunlar dahil)ve bedava yiyecek olacak =) (ordaki kıtlıkta cennet gibi geliyor inanın) ayrıca bana göre amerikanın en güzel şehirlerinden birine gidiyorsunuz,chicago ya(kaldığınız yerden trenle 1 saat 20 dk sürüyor downtown)

çevrede pek çok outlet var,bütçeniz elverdiğince alışveriş yapın.(gerçş çok kazanamayacaksınız ama yanınızda daha fazla para götürmeye bakın)çnkü inanılmaz fyatlara inanılmaz ürünler bulacaksınız ve sakın benim gibi aman travelda alırım deyip geçmeyin sonra çok pişman oluyorsunuz.(sonra new yorkta haldır haldır outlet aramıştım ama gidip times taki dükkanlardan kazık fiyatlara alabilmştm son hediyelerimi.) gurnee mills in kıymetini bilin (burası uğrak yeriniz olcak ztn=)

benm aklıma gelenler bunlar.başka sorusu olan varsa cvplarım.
    hocam çok doğru anlatmışsın benimde tavsiyem yanınıza iyi para alın her türlü lazım oluyor ve de eğer uygun fiyata hediyeliklerinizi bulursanız anında alıcak kadar para nız olur çünkü bende o times daki mağazalardan çok çektim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşalr merhaba..chicago six flagsda kodak'ta çalışacağım büyük ihtimal.konaklamayı şirket ayarlamıyor.oraya gidenler nerelerde kaldıklarını yazabilir mi acaba ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm dostum bende chıcago sıx flags fotografcılık dusunuyorum aynen advısle . ne düşünüyosun ? amacın nedır sadece gezmek mı 2. iş filan ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaslar gecen yıl gidenlerin bir çoğu aşağıdaki hotelde kaldı 2 kşilik 3 kişilik odalar interneti vardı sıcak su kahvaltı da veriyorlar sanırım fiyatıda gayet uygundu Gurnee IL hotels, Econo Lodge, hotel near Six Flags Great America

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks