Work and Travel 2025
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transit vize konusuna son nokta

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Arkadaşlar bu konuyla ilgili The Terminal filmini izlemenizi tavsiye ederim.Ülkesi ile gideceği ülke arasında diplomatik anlaşmazlık çıkan ve bu anlaşmazlık tam bu iki ülke arasında yolculuk yaparken yaşanan bi adamın hikayesi çokta güzel bi film ayrıcaOlay JFK havaalanında geçiyor.Havaalanında uluslararası bölge vardır orda aktarmalı uçuşlarda yada vs.. bulunmanız doğaldır.Dert etmeyin..Filmden gördüğüm için söylemiyorum Fransa ve İngiltere üzerinden yani ikiside vize konusunda sıkıntı çıkaran ülkelerden geçerek yolculuk yaptım ve sorun yaşamadım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu konuyla ilgili The Terminal filmini izlemenizi tavsiye ederim.Ülkesi ile gideceği ülke arasında diplomatik anlaşmazlık çıkan ve bu anlaşmazlık tam bu iki ülke arasında yolculuk yaparken yaşanan bi adamın hikayesi çokta güzel bi film ayrıcaOlay JFK havaalanında geçiyor.Havaalanında uluslararası bölge vardır orda aktarmalı uçuşlarda yada vs.. bulunmanız doğaldır.Dert etmeyin..Filmden gördüğüm için söylemiyorum Fransa ve İngiltere üzerinden yani ikiside vize konusunda sıkıntı çıkaran ülkelerden geçerek yolculuk yaptım ve sorun yaşamadım
    Uğur izledim o filmi çok iyiydi Ama o uluslararası bölgede sınırsız bekleme hakkı yok sanırım, o adamın durumu özeldi çünkü savaştan dolayı kendi devleti yıkılmıştı ve adam artık hiçbir devletin vatandaşlığında olmadığından orda mahsur kalmıştı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur izledim o filmi çok iyiydi Ama o uluslararası bölgede sınırsız bekleme hakkı yok sanırım, o adamın durumu özeldi çünkü savaştan dolayı kendi devleti yıkılmıştı ve adam artık hiçbir devletin vatandaşlığında olmadığından orda mahsur kalmıştı

Yok ben filmi baz alarak konuşmadım neticede film zatensadece konu ile ilgili örnek vereyim dedimKendi kişisel tecrübeme dayanarak dedim dert olmaz diye çünkü sıkça sorulan paris(fransa),London (LHR)(İngiltere) üzerinden yolculuklarım oldu ve iki ülkedede sıkıntı çıkmadı.Bekleme süresi diye bi sınır varmı bilmiyorum ama 2-3 saat arası beklemiştim bu ülkelerin herbirinde..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)