Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Myrtle Beach Lack's Beach Service

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Myrtle Beach Lack's Beach Service

Arkadaşlar bir aksilik olmazsa bu yaz Myrtle Beach'teyim. Burası hakkında bilgisi olan var mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynı zamanda 2012 yazında Myrtle Beach'te olacaklarla da tanışmış olalım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

myrtle beach'e daha önce gitmiş olan? iki arkadaş oraya gitmeyi düşünüyoruz. bilgisi olan lütfen?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Daha önce gitmiş bi arkadaşın görüşleri...
    Alıntı micheal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Merhabalar;

Myrtle Beach !!!

Son iki yazım Myrtle Beach,SC geçti.Deyim yerindeyse muhteşem yazlar geçirdim.
    Dünyanın başka başka yerlerinden insanlar tanıdım. Hawaii, Çin,Rusya,Ukrayna,Meksika,Guatemala ve diğerleri…
    İlk yazımızın ilk dönemleri her work and travel yapanların başına gelen uyum süreci ; biraz sıkıntılar içinde geçti.İlk kez Amerika'ya gidiyorduk ve uçaktan indiğimiz an şaşkınlık içindeydim.Bir kaç saat önce İstanbul'dan ayrılmıştık ve aniden çehre değişmişti.
    İş verenimiz bizi karşıladı sağ olsun,o bir Türk )Myrtle Beach International Airport'a vardığımızda saat gece yarısı çoktan geçmişti.İş verenimizle kalacak yer baktık.O öğrencilerin nerelerde kaldığından nerelerin işimize yakın olduğundan bahsetti ve son durak bizi Rainbow Court Family Motel e götürdü.Bizimle çalışan bir Türk arkadaşımız var dedi.Burak ..Onunla tanışmamız herhalde bizim için çok büyük bir şans oldu ki; onunda İstanbul'da yaşayıp Sakarya'da okuması ise gerçekten büyük şaşkınlıktı.RAİNBOW a vardığımızda bir parti ortamı bir bişeyler  little Russia .. Burak ''abi burda kalmayalım size bir tane odayı gösteriyim siz karar verin''dedi. Odalardan birine girdim ki ; gerçekten rezildi.Ben 3 katlı ranzayı ilk orda gördüm ki ortadaki adam nasıl kalkıyor ,yatıyor hiç bilmiyorum)) O gece iş verenimiz bizi evinde ağırladı.İkinci gün Burak'ı otelden aldık ilk işimiz linkini paylaştığım Hotels Myrtle Beach, Suburban Extended Stay hotel near Ripleys Aquarium 'den bir oda tutmak oldu.Eğer ilk defa gidiyorsanız Myrtle Beach 'e muhakkak orda kalmalısınız.Çalışanları çok saygılı öğrenci sever , güvenli ve havaalanına en yakın iyi yerlerden biri.
    İşimiz ikinci günün akşamından başladı. Kendine göre her ihtiyacın karşılandığı yazlık bir bölge Myrtle Beach. Myrtle Beach shopping, dining, nightlife, entertainment in one place! Broadway at the Beach işimiz bu bölgedeydi.Ben burayı hep bizim Kapalı Çarşı’nın içinde Victoria Secret’ı olanı diye anlatıyorum.Burası oldukça fazla öğrencinin işinin olduğu kısımlardan biri.Kimi dükkanlar da kimi standlar da kimisi de restorantlar da çalışıyor.Orta ve üst sınıf Amerikalılar bu bölgeye para harcamaya geldikleri aşikar.
    Neyse çok başından başlayınca toplayamayacak gibi olsam da ilk izlenimlerimi yazmak istedim. Ardından birkaç gün geçti ki ikinci işlerimizi bulduk. Sabah ve aksam belli bir saate kadar çalıp akşamları da gidilebilecek çok yer varken bizim gittiğimiz belli başlı yerlerde gece klubüne gidiyorduk.
    Ev partileri, otel odası partileri,gece havuz muhabbetleri ,polis kovalamacaları,gece yarısı wall-mart maceraları derken …
    Günler çok çabuk geçti. Başımıza gelmeyen kalmadı desem yeridir.2010 yazının Eylül Ayı ortasında indik İstanbul ‘a Atatürk Havalanına 2011 yazının başında aynı yere gitmek için )
    2011 yazı da 2010 kadar verimli geçti. Hem maddi açıdan hem de ilişkiler anlamında.İş için tanıştığımız birkaç Amerikalı bizi gerçekten çok sevdi.Restaurantta tip olmayan işten tip aldık desem yalan olmaz herhalde.
    Work and Travel programının tabi ki eğlence kısmı var ancak eğer orda sezonluk çalışan işletmelere elimizden gelen yardımı yaparsak gerçekten karşılığını alabiliyorsunuz.
    İkinci sene artık bölgeyi çözmüştük; Ev kiraladık yapancı ev arkadaşlarımız oldu. Bu bize İngilizcemiz açısında çok yararı oldu.
    Başka anlatılacak çok şey var tabi ki.. Ama şunu söyleyebilirim ki özet olarak ; Myrtle Beach de hareketli bir yaz geçirip, para kazanıp yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Yaşamın ucuz olması da cabası ) soruları olanlara yardımcı olabilirm..
    Bunlarda daha önce açılmış konulardan biri:
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...tle-beach.html

daha detaylı bilgi için Myrtle Beach

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)