Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: :(:(:(:(:(:(

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart :(:(:(:(:(:(

bilmiyorum buraya neden geldimm o kadar parayi aileme neden odettimm gelmeden hersey guzeldiii su ann bunu yazarkennn ilk defa agliyorummm biraz once bankaya gittim bir konu icin bankadakilerr bile durumuma oturdu kadin agladii evet tum banka oturup beni dinledi ve agladilarrv dayanamiyorum gucum kalmadiii isverenimin ben kopek gibi terbiye etmesinee katlanamiyorum hicbirseyb katlanamiyorum turkiyeyede donemiyorum iki arkadasimda cekti gitti burdannn gezmek istesem bilee tek basimaa neye yarar hergunn lanet olsun der gibi uyaniyorumm saglik problemlerim bir yana psikolojimm altustt... herseyy bosss ya dundee gozumun onunde birisi intihar etti burada kopruden atti kendinii allahimm kafayi yemek uzereyimm bunlari niye yaziyorum bende bilmiyorumm.....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşş, nie geri dönemiosun onu anlamadım.. benimde durumum vahimdi, 18 haziranda gittim 30 haziranda geri döndüm tr'ye.. iice araştır, dönmek istiosan dön.. Allah kolaylık versin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadasım aynı sorunları bende yasadım ve hala ysıyorum o yusden

senı cok ıyı anlıyorum....

ama eger gercekten dayanamadıgını dusunyosan don!!

bunda senı kısıtlayan hıcbısı yok...

ama ben donmeyıp savasmayı tercıh ettım

suan savasıyorum ısverenımle,kendımle,

zorluklarla...

sonucda yasam savasdan ıbaret ve savasmalıyız pes etmek bıze yakısmaz...

ama yınedede dedıgım gıbı kendını cok kotu hıssedıyosan

alıenden yardım ıste...

onlar gereken seyı yapcaklardır...

yada don gerı ama cok ıyı dusun...

ıns ıyı olursun....
    Konu dodo tarafından (23-07-2008 Saat 05:42 AM ) değiştirilmiştir.
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben de çok problemli bi wat dönemi geçiriyorum, arkadaşalarımın kal ısrarlarına rağmen ağustosta geri dönmeyi düşünüyorum. anlatamayacak kadar da yorgunum çünkü milyonlarca kişiye anlatmaktan yorgun düştüm. o yüzden seni çok ama çok iyi anlıyorum.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Eger gercekten dayanamicaksan ark dedigi gibi don arkadaslarindan ve ailenden yardim iste bencede tabikide bilemezdin boyle olucagini kim bilebilirdi ki ? Bu durumu kendine mal etme sadece anladin mi ? Elbette snnde birkac hatan olmustur ama bu kadar etkilicek kadar diil tabi . Kendini kontrol ve izole etmeye calis bunu yapabilicek guctesindir eminim buna hicbiseyi zehir etme . Bak tipki dodo gibi . Sorunlarini yaz rahatlarsin en azindan konusuruz profilimde msn 'im var ekleyebilirsin istersen .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslarr bilmiyorumm verilen is sozlesmemdee iki is veriyordu kadin benim ikinci isimm 6 km uzaktaa gidemedimm sonra baska bir is buldu oteldee ek saat aliyorum orada haftada 400 dolara yakin para geciyor elime cok kolay degil yaptigim is kadin is yerinin anahtarini verdii istedigi saatte arior kendi basima tum ekmekleri malzemeleri ben yapiorrmm pastalari ama saat cok gec oluyor yol cok karanlik bisikletlee cok zor geliyorumkorkudan olerek ev gol evii bocek cok oluyor arkadasimin ikisi dondu ben tek kalamiyorum burada yaninda kalmami isteyen aile var ama guvenemiyorum isverenim bazen cook acimasiz oluyorr tek basima hep mucadele ettim ama artik bilmiyorumm napacagimiiiiii donsemdee bilmiorumm npacagimmi inaninnnnn cafedeki kizlarr buzdolabi gibilerr bir kaci haric ailemm hicbirsey bilmiyorrr bu sorunlariminnn program bitse dahi hicbir amacima ulasmis oliyacagim birinee bilee yoruldumm cok mucadele ettim herkes donuyorr:S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu sorunlarin uzerine birde fiziksel bi sorun yasama ihtimaline karsi donebiliyorsan don derim ama tabi senin bildigin en iyisidir bende benzer seyler yasadim dedim ki ne olursa olsun yilmiycam fakat bu kadari yetmiyomus gibi ayak bilegim sisince mecburen donmek zorunda kaldim...
    dedigim gibi en iyisini sen bilirsin,Allah yardimcin olsun...
    "Her ne kadar psikopatlıkta gözüm olmasada, dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim"

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

saglik problemlerim olacakk ailenin yaninda kalsam belki yol problemini cozerim diye dusunuyorumm ama onada guvenemiyorummm

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaslar gercekten cok uzuldum hepiniziz icin bu tamamen sans meselesiymis demekki benim isim dunkin donutsda is yorucu degil haftada 40 saat digerleriyle iyi geciniyoruz is bazen eglenceli oluyo aksamda 35 saat mcdonalds calisiyorum450-500 arasi para geciyo elime kaldigim yer ise gayet guzel tek kisilik odadayim evde hersey var ve bi kere bogazim sistiginde ev sahibi resmen bana bakti ilac falan verdi seneye gelicek olursam ayni yere gelirim belki sonradan baska sehir baska yer

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Neden aileye guvenemiyorsun? Onlar sana evlerini yuvalarini acmislar seni oldurecek degiller ya ? Bilmem oldurecek tipler mi ?
    llorando, de cara a la pared...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı abraxas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saglik problemlerim olacakk ailenin yaninda kalsam belki yol problemini cozerim diye dusunuyorumm ama onada guvenemiyorummm
    Aile yanı oldukça rahat olur bence hem dil pratiği açısından hemde seninde belirttiğin gibi yol durumu..
    çoğu kişi usaya gidip pratik yapamamaktan şikayetçi bence bu şansı değerlendir

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sen seni gonderen sirkete guvenip memleketinden kalkip 10bin km uzaga gitmissin arkadasim, neden aileye guvenemiyorsun. Kumari bastan oynamissin zaten. Bence kendini harap etme daha fazla eger sartlar daha uygunsa mutlu olacaksan tek sorunun guvense hic durma gec en azindan insan sesi duyarsin. Ben sahsen bir amerikali ile yasiyorum, geldigimde hic tanimiyordum fakat zaman icerisinde isiniyorsun. Bu firsati kacirma. mutlu olmaya calis.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bugun tek kaldimm artik cikacagim ailenin yanina bu sehirde tek ben varim work and travel ogrencisi dun kadin paramizi odemedi arkadasimada odemedi kiz gidecek gidemior bilee kendimi oldururum ya da sana zarar veririm dedi kizzz en sonunda kadin tehdit etti o evi temizlemeden hicbiryere gidemezsin diyee son paramizida iki dolar cope verdik komsunun coplugune atabilmek icin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kıyamam ya..
    Ben döndüm.. Evet döndüm. 1.5 ay nasıl dayandığımı bilemiyorum. Gitmeden önce foruma yazmıştım durumumu herşey artarak çoğaldı ve kabusa dönüşen bir amerika rüyasını canlı canlı yaşadım 1.5 ay boyunca.. ısrar ettiler, kal dediler, dönme dediler. aileme durumu anlatamadım, dökülen paralara yazık dedim.. ama döndüm.. mutluyum, fiziksel olarak iyiyim en azından. ama hala daha böyle olmasına çok ama çok üzülüyorum.. çünkü watın temel taşlarının hiçbirisine uymayarak ben kumarı baştan oynamıştım, ne istediğim eylate gittim ne de kaypak olmayan insanlarla..
    meet me at the blue cafe..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar nereye gittiniz ne geldi başınıza durumunuz nedir bi anlatsanız bizde önlemimizi alsak?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kenny09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nereye gittiniz ne geldi başınıza durumunuz nedir bi anlatsanız bizde önlemimizi alsak?
    konu 4 sene oncekı konu hacı cogu artık foruma dahı gırmıyodur :S
    FORZA ES-ES

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gerilim filmi gibi konu..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

adamı gitmekten vazgeçiren bir yazı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

"la bugünde ön kayıt ücreti yatırdım testler mülakatlar bitti ama" dedirten bir konu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar şans işi wat, yapacaksanız bu ihtimalleri göze alıcaksınız ve yazıyla cayacaksanız hiç bulaşmayın derim, genelleme yaparsak çoğu insan gittiğine pişman değil

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

cogu kiz arkim bana soruyor , onlara cvp verdigim gibi' WAT TURK KIZLARI ICIN UYGUN BIR PROGRAM DEGILDIR '' bocekten korkuorsan, ailenin tek cocuguysan, hayatinda hicbi zman tek basina biyere gitmediysen, yalniz kalamaiorsan - wat yapmaa)
    LIVE IS LIFE

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yabancı kızların bu tip korkuları yok mu da türk kızlarına özgü bir şey dedin? ayrıca insanına göre değişir bu durum ırkına göre değil

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

lafimin arkasindayim TURK KIZLARINA ozgu birsey bu, diger ulkelerin kizlarida korkarlar ama buna sadece korkarak tepki verirler aglamazlar zirlamazlar annesini babasini erkek arkadasini arayip dert yanmazlar acitasyon yapmazlar , dunyanin hicbir yerinde suanda yetismekte olan turk kiz jenerasyonu kadar , kabiliyetsiz ve simarik baska bi irk yoktur. ( %80 inden bahsediorum )
    LIVE IS LIFE

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şu an çok basit bir düşünceye sahip olduğunu farkettim, dahada polemiğe girmicem.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yani basit bi dusunce tarzina sahip olmanin kotu bi yani oldugunu dusunmuorum, dusuncesizlerin cogunlukta oldugu bi toplumda . See yaa
    LIVE IS LIFE

BannedUser
    Guest

Türk kızlarına göre demek yanlış bence herkese göre bir program bu kim ne amaclıyorsa kim ne istiyorsa onu yapabilir bu programda. Kızlar yapamaz diye bir şey yok.... Giden onlarca kız arkdasım var

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Her ne kadar bu program 'Türk kızlarına Göre Değil' düşüncesinde olsam da bunu bu şekilde söylemek göze batıyor sanırım bu yüzden ben şöyle diyorum

Abd de bulunduğum yıllarda karşılaşmış olduğum Türk kızlarının yüzde 80 ni -ki bana göre sudan sebeplerden dolayı- şikayetciydi, mutsuzdu ve pişmandı.
    Konu cAv tarafından (30-01-2012 Saat 10:50 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

goze batabilir acida gelebilir ama bi gercek var odaa turk kizlarina gore olmadigidir 5 senedir wat a katilan psikoloji bolumunde 50 kisilik sinifin tek erkek ogrencisi olarak mezun olmus bi kisi olarak soluorum bunu.
    LIVE IS LIFE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı abraxas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslarr bilmiyorumm verilen is sozlesmemdee iki is veriyordu kadin benim ikinci isimm 6 km uzaktaa gidemedimm sonra baska bir is buldu oteldee ek saat aliyorum orada haftada 400 dolara yakin para geciyor elime cok kolay degil yaptigim is kadin is yerinin anahtarini verdii istedigi saatte arior kendi basima tum ekmekleri malzemeleri ben yapiorrmm pastalari ama saat cok gec oluyor yol cok karanlik bisikletlee cok zor geliyorumkorkudan olerek ev gol evii bocek cok oluyor arkadasimin ikisi dondu ben tek kalamiyorum burada yaninda kalmami isteyen aile var ama guvenemiyorum isverenim bazen cook acimasiz oluyorr tek basima hep mucadele ettim ama artik bilmiyorumm napacagimiiiiii donsemdee bilmiorumm npacagimmi inaninnnnn cafedeki kizlarr buzdolabi gibilerr bir kaci haric ailemm hicbirsey bilmiyorrr bu sorunlariminnn program bitse dahi hicbir amacima ulasmis oliyacagim birinee bilee yoruldumm cok mucadele ettim herkes donuyorr:S
    vay arkadas 2010 yazında hep 6km gıdıs 6 km gelıs 12 km yol yapıyodum bısıkletle.cılgınmısım demek kı herkes yapamıyormus.gecesı de var bunun ormanlık alandı bızım kı.bı ara geyık gormustum karanlıktı cok korkmustum.bı arada gece bısıkletle gıderken bır jeep yanasmıstı bırsey sormustu yıne sarsılmıstım gece bır an gercekten bu kadar rıske deger mı dıye dusunmeye baslamıstım.şimdi dusunuyorum da cok cılgın seyler yapmısım bısıklette bır fener takmıstım o vardı okadar.tek basına Usa ya gıtmek hazırlıgı bıle gecemeyen bırısının o ıngılızceyle forumdakı arkdsların da yardımıyla vızeyı alan bırısı üstelık ucaktan cok korkarım ılk defa bınmıstım.neyse kı hıc sorunla karsılasmadım ama ıstedıgım gıbı bır yaz da degıldı ama olsun pısman degılım.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay arkadas 2010 yazında hep 6km gıdıs 6 km gelıs 12 km yol yapıyodum bısıkletle.cılgınmısım demek kı herkes yapamıyormus.gecesı de var bunun ormanlık alandı bızım kı.bı ara geyık gormustum karanlıktı cok korkmustum.bı arada gece bısıkletle gıderken bır jeep yanasmıstı bırsey sormustu yıne sarsılmıstım gece bır an gercekten bu kadar rıske deger mı dıye dusunmeye baslamıstım.şimdi dusunuyorum da cok cılgın seyler yapmısım bısıklette bır fener takmıstım o vardı okadar.tek basına Usa ya gıtmek hazırlıgı bıle gecemeyen bırısının o ıngılızceyle forumdakı arkdsların da yardımıyla vızeyı alan bırısı üstelık ucaktan cok korkarım ılk defa bınmıstım.neyse kı hıc sorunla karsılasmadım ama ıstedıgım gıbı bır yaz da degıldı ama olsun pısman degılım.
    Kolay degil tabi kolay olur mu? Bende 4 mil yapiyordum ama haftanin 2 gunu, zorlaniyordum sahsen. Kesinlikle pisman olunacak bir program degil herseye ragmen. Geriye donup bakinca Alaska bile pismanlik degildi bana gore. Yine de tavsiye etmiyorum tabiki...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks