Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point YARDIM..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Cedar Point YARDIM..

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
    4 Şubattaki ciee iş fuarı için iş seçimi yapacağım. 3 iş arasında kaldım. sebepleriyle birlikte söylerseniz sevinirim.
    1- Newport Hotel Group: Cape cod,North Conway ve Rhode Island'da olmak üzere toplam 6 otele sahip oteller zinciri. Çalışacağım pozisyonu ve hangi otelde çalışacağımı işveren ing. seviyeme göre belirleyecek. Konaklama sağlamıyor ama haftalık 80-100 $ arasında bulabileceğimi düşünüyorum. En büyük avantajı saatlik 10$ veriyor ve overtime var ama @break overtime olan işlerde fazla saat vermediklerini söyledi,bu yüzden pek bir avantaj sağlamıyor.
    2-Aramark South Lake powell: Arizona-Utah sınırında Boat cleaner işi. saatlik ücret 8.3$ min. çalışma saati 30. overtime var. En büyük avantajı konaklama haftalık 20$.
    3.Cedar point: cedar ortamından dolayı cezbediyor ama saatlik ücreti 7.70 az diğer 2 sine göre. overtime da yok. konaklama 30$. Ama cedar point'te 2. iş bulunduğunda ilk 2 işteki toplam çalışma saati 40 ı geçtiğinde direk overtime olarak hesaplanıyormuş. Bu büyük bir avantaj ama 2. bulma şansı nedir tam olarak bilmiyorum.
    2. işi bu 3.ünden nereye gidersem gideyim bulmak istiyorum. çünkü haftalık kazancımın en az 400$ olmasını istiyorum. Hangisinde şansım daha fazla sizce hangisini seçmeliyim, yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
    Konu __Bilal__ tarafından (25-12-2011 Saat 02:01 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Cevap verecek yok mu?

BannedUser
    Guest

Başka hangi işler var bunların hiç biri cazip değil özellikle 2 numara da 2.iş imkansız.
    İlla ki bu 3 işten birini seçmen sart mı ben olsam hiç birini almam kayıt oldgun firma UT ve bir dunya para verdin bence karşılığını alman gerek. Bu üç işte senin dediğin haftada 400 doları sana vermez...... Bide kira vereceksin demişsin ki 2 numara kira veriyo bırakta versin cunku kalacak baska yer yok
    Örnek 2. işi bulamadın diyelim cedar ve newportta ve haftada 40 saat calısacaksın o da kesin değil maybeeeeeee..... 40 saat sana haftada 300*350 dolar getirir 100 kıra 50 dolar yemek desen 150 gider demek. kalan 150*200 dolar ayda 800 3 ayda 2400 dolar senin masrafın tahminen soyluyorum 3500 hesabını sen yap kesinlikle gideceğin yer 2.iş imkanı olan bir yer olmalı ingilizce burada devreye girer umarım ing iyidir.

Tekrar söyluyorum bu 3 işte seni tatmin etmez çalışan varsa burada yorum almak daha mantıklı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Çok saol makroklima ama fuardaki 11 işten en iyi 3 ü şu an bu. linki veriyim istersen
    ayrıca 2. iş imkanı en fazla olan hangisi olabilir bu 11 işten?

http://dynamichire.ciee.org/Employer...employer=63320
    Konu __Bilal__ tarafından (25-12-2011 Saat 02:42 PM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

%100 Moreys Piers tabi ki..

İkinci iş imkanı en uygun secenek......

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Kafam iyice karıştı şimdi hiç aklımda yokken moreys çıktı piyasaya

BannedUser
    Guest

Arastır ayrıca sitede detaylı bilgi bulabilirsin bence.....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hocam moreys i araştırmıştım, hayat pahalıymış orda, ve konaklama haftalık 100$, 2. işi nötrlemez mi bunlar

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bence Cedar Point ya da Moreys Piers ikilisinden birini tercih et.Bana sorarsan hangisine gidersin diye 1. Tercihim Moreys Piers 2.tercihim Cedar Point olurdu.Bu iki iş yerinde de kesin 2. iş bulurum diye gitme.Mutlaka ilk başta kendi işine konsantre ol sonra 2. işe yönel.Baştaki diğer 2 iş seçeneğinde sıkıntıdan patlarsın.Niye geldim dersin.Biraz da eğlence olan yerlere bak.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Cedarpoint eglenmek icin mukkkeemmmeeelll bir yer, inanılmaz buyuk ama tabi dedigim gibi eglenmek icin mukemmeldi, calısmak ıcın nasıldır bilemem. Ride operator olursan aksama kadar insanları koltuklara oturtur kemerlerini kontrol edersin ama o sıcagın altında elinde supurge kurek temizlik yapan ogrencileride gordum ki ben eglenmek icin gittigim halde yuruyerek tam anlamıyla gezememistim sıcaktan bayılcak gibi olmustum, temizlik yapmak gercekten zor olsa gerek.

Cedarpoint in bulundugu kasaba Sandusky den bahsedicek olursak inanılmaz asosyal bir yer tüm yazın iş yurt - yurt iş arası gecer. abartısız yapıcak hiç birşey yok alışveriş merkezi bile yok adam akıllı. oturup bişeyler içebileceğin mekanlar fln yok. sokaklar hep boş. inanılmaz boş bir yer haberin olsun. biz çok sıkılmıştık. cedar da çalışanların yurdu vardı ucuz ve iş yerine yakın bu güzel bir artı. birde sandusky çok fazla yağmur alan bir bölgede. bunuda iyi araştır her yagmurda cedar off veriyorsa maddi cok kaybın olur. ben türkiyede gormedigim yağmurları orda gordum. bizim calıştıgımız yer kapalı su parkıydı bu yuzden pek sorun olmadı bizim icin yagmurlar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bilal acil karar verme dostum,konuştuğumuz gibi morey's aralarından en mantıklı olanı,ama bu konuda da sürekli şirketinle temas halinde ol.birsürü iş gelip gidiyo çünkü farkındayım sen kazanabileceğin en fazla parayı kazanmak istiosun.Az daha bekle bu arada işler gelmeye devam edio nasıl olsa.Kararını vereceksin eninde sonunda.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Saol kardeşim yarın şirkete gidip etraflıca tüm seçenekleri değerlendireceğiz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Gittim bugün şirkete. Cedar ve Morey için kontenjanlar çoktan dolmuş ekim sonunda yer ayırtmışlar, bu sebeple Newport a gidiyorum

BannedUser
    Guest

Ben buna komedi derim işte madem istediğin işe gidemicen neden o kadar para verip kayıt oldun neyse hayırlısı olsun kardeş inşallah pişman olmazsın...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Makro, WAT yapmaya karar verdiğimde kasım başıydı, ve kafamda bir iş belirlememiştim,şu an elimdeki seçenekler buydu ve dediğim gibi kontenjanlar dolmuş, yani şirkete kayıt olurken illa bu işte çalışcam dememiştim adamlara. Zaten ekim sonu dolmuş cedarla moreys in kontenjanları, gösterdi kayıt olanları tarihleriyle. Şu an fuardaki en iyi iş Newport hotel group olarak görünüyor, inş. istediğim gibi güzel bir iş çıkar
    Cape Cod'da biraz sıkılabilirmişim, danışman orda genç nüfus daha az diğer yerlere göre dedi. Cape Cod u araştırcam forumdan çok kötü değildir umarım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makro, WAT yapmaya karar verdiğimde kasım başıydı, ve kafamda bir iş belirlememiştim,şu an elimdeki seçenekler buydu ve dediğim gibi kontenjanlar dolmuş, yani şirkete kayıt olurken illa bu işte çalışcam dememiştim adamlara. Zaten ekim sonu dolmuş cedarla moreys in kontenjanları, gösterdi kayıt olanları tarihleriyle. Şu an fuardaki en iyi iş Newport hotel group olarak görünüyor, inş. istediğim gibi güzel bir iş çıkar
    Cape Cod'da biraz sıkılabilirmişim, danışman orda genç nüfus daha az diğer yerlere göre dedi. Cape Cod u araştırcam forumdan çok kötü değildir umarım
    hayırlısı olsun umarım pişman olmazsın... otelin housekeping houseman ve restoran pozisyonlarında çalışmış biri olarak restoran kısmından iş kapmanı tavsiye ederim....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun umarım pişman olmazsın... otelin housekeping houseman ve restoran pozisyonlarında çalışmış biri olarak restoran kısmından iş kapmanı tavsiye ederim....
    Saol aysin, restoran kısmında prep cook ve dishwasher var seçeneklerde

BannedUser
    Guest

Aysin bilgi verirsin artık arkadasa ne diyorsun tavsiye edilir mi ????

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol aysin, restoran kısmında prep cook ve dishwasher var seçeneklerde
    newport hotelleri bu sene ilk defa Türk öğrenci alıyor.. Dining Room/Cafe Attendant saatlik 10.75$.. Pool Attendant/Utility Person saatlik 10.50$.. Prep Cook saatlik 10.00$... housekeeper 10.50$ + TİP ama diğer işlerle kıyaslayınca housekeeping en yorucu ve en pis olanıdır.... housekeeping yapmış biri olarak... ben olsam ilk 3 işten birine girmeye çalışırdım....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)