Work and Travel 2025
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: !!!her firmayla alasaka olmaz!!!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sene ilk defa katılıcam wat a.Açıkçası bende ilk olarak alaskayı düşünmüştüm çünkü çok fazla para kazanma ihtimali war. ama gerek giden bi arkadasımın memnun kalmaması (kodiak adasına gitmiş) gerekse sitede yazılanlar, tawsiyeler beni bu fikirden soguttu.doğunun sahil kesimlerindeki eyaletleri tercih etmeyi düşünüyorum, umarım herkes için hayırlısı olur..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı blackeagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu sene ilk defa katılıcam wat a.Açıkçası bende ilk olarak alaskayı düşünmüştüm çünkü çok fazla para kazanma ihtimali war. ama gerek giden bi arkadasımın memnun kalmaması (kodiak adasına gitmiş) gerekse sitede yazılanlar, tawsiyeler beni bu fikirden soguttu.doğunun sahil kesimlerindeki eyaletleri tercih etmeyi düşünüyorum, umarım herkes için hayırlısı olur..
    Walla bende bilmiyorum arkadaşım ama her koşulda Alaska'da daha fazla para kazanılıyor anladığım kadarıyla.Dediğim gibi diğer yerlerde kalma yeme içme masrafları en az 3 misli Alaskadan.Tabi Alaska'da işverenin yemek ve kalmayı karşılayabiliyor bazen.Bu şansta mevcut..Benim brkaç arkadaşım AMerika içindeydi bu sene.Program bedelini çıkarmayı bırakın birde ceplerinden 3 milyar harcadılar.Çok gıcık bir durum.Benim 1. amacım ingilizce geliştirmek degil.İngilizcem çok iyi seveiyede.Sadece para artırmak amacıyla gidicem WAT'a

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hocam ingilizcen çok iyiyse ingilizce isteyen saatlik ücreti yüksek işler mevcut cebinden 3 milyar yiyen insan çalışmamıştır gezmiştir ben o parayla 2 ay gezerim amerikada alaskaya gidenlerin çok az bir kısmı para kazanıyor risk almaya değmez eğer her giden para yapsaydı emin ol her yaz alaskaya bi ton adam giderdi bu program para yapma programı değildir bence aklınızdan bunu çıkarmayın
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)