Work and Travel 2025
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Direct Deposit

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı bbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi Gunler
    Benim Citizens Bank dan hesabim var ve bugun son 2 paycheck den birini almak icin isbankasina gittim.Subedeki kadin Amerika da ki bankadan parayi ancak atmden cekebilirsiniz dedi.Isbankasi basta olmak uzere Ziraat Garanti Akbank vs..her bankanin atmsini denedim ancak bazi bankamatikler "Bankaniz bu isleme onay vermemistir"yada "Bu kart ile bu bankamatikten islem yapamazsiniz"uyarisi verdiler.Ben bu parayi nasil cekebilirim.Internet bankaciligindan herhangi bir islem yapmam gerekir mi?Bana yardimci olursan sevinirim.Tesekkur ederim.
    Payceheck in eğer 500 doların üstündeyse,yani çekmek istediğin miktar 500 doların üstündeyse bankamatikten bölye bi uyarı alırsın.Bende aynısını yaşadım.600 dolar çekmek istedim hesap bloke oldu.(Sizin bankanızın günlük limiti nedir bilemiyorum).Sonra bankadan aldğıgım kartvisitteki mail adresine mail yazdım ve tekrar hesabımı aktif ettiler.Size tavsiyem bankanıza mail atıp durumu öğrenmeniz.neticede o kartlar dünyanın heryerinde geçerli.Ancak para çekemiyorum zaten deyip kartınızı kapattırmayın.Eğer hiçbişey yapamazsanız,yani paranızı hiçbi şekilde çekemezseniz paypaldan hesap açar paranızı paypala aktarıp ordan tr bankasına alabilirsiniz.Yani alternatifiniz var.Ama öncelikle bankaya para çekemediğinize dair bi mail atın.

Edit:siteyi güncel takip edemedğim için geç yazdım ancak size ekstradan mail attım.umarım geç cevap yazmamışımdır.
    Konu Ugur tarafından (09-10-2011 Saat 04:03 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)