Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
londradan Ny a dogru gıdıyoruz ucakta verılen formu doldurmağa calısıyorum bı yerını anlamadım dur hostese sorayım dedım.bı bayan gecıyodu 28 yaslarında yanımdan pardon bakarmısınız burda ne denılmek ıstenıyor falan fılan yarım yamalak ınglzcemle anlatmağa calıstım.kadın benım aksanıma guluyordu begendı benı sankı sorumu cvpladı.sonra dedı eger konusmak ıstesen hostes odası var asagıda en sondakı koltukların arkasında oraya gel 10 dk sonra konusuruz bırlıkte olur mu dedı of course dedım heyecanla vayy resmen bana arkaya gel yıyıselım falan demek ıstedı heralde falan dıye dusundum bı an.10 dk sonra gıttıgımde buldgum manzara hıc te bekledıgım gıbı degıldı.3 erkek hostes ve o bayan hostes vardı benı cagıran neyse o odaya gıttıgıme pısman degılım en azından 1.30 sa konustuk bayanla..ucarken zaten zaman zor gecer sıkılırsınız .. orda abd ye nıcın gıttıgımı ıs sozlesmemı falan gosterdım ..evlı olup olmadıgını sordum erkek hosteslerden bırı hemen atladı kız yenı evlendı falan dıye...o lafa atlıyan erkek hostes dedı ucak ınınce ıstersen otobus termınalıne kadar bırakabılırım dedı bekle benı ınınce dedı ama ucak ındıkten sonra bavulumu aldım bıraz bekledım adam yok ortalıkta bastım gıttım gece saat olmus 12 bı otele yetısmem gerekıyodu kapanmadan oryantasyon ıcın..otele gıttım sonra sabah oldu 2 sat oryantasyon derken dedıler serbestsınız dıye cıktım dısarı gezıyorum nYc yı.bındım ustu acık olan otobuse bı sehır turu atalım dedım.yanıma bı esmer bayan oturdu basladı soru sormaga bı susmadı.nerelısın falan Turkıyedenım dedım ya sen ısraıllıyım dedı.tam da mavı marmara olayı olmus.ıcımden saydırdım kadına.dedım sımdı kadın bana nefretle bakıyodur dıye ama hıc te oyle olmadıgını en son anladım.otobus ustunde sehır turu bıterken kadın bana bır planın var mı dedı yok dedım ben de nıye sordun dedım.o zaman bırlıkte bırseyler ıcebılırız falan dedı sasırdım bı yandan bı yandan da daha Abd de ılk gunun ustelık 20 yasındayım daha bı kac sat once oryantasyonda 21 yas altı kesınlıkle ıckı ıcmesın falan denılmıstı.hemen cevap vermedım dusunuyodum yas sorununu.bayan benım dusuncelı oldugumu gorunce kabul etmıcegımı anladı dedı maybe sleep together yanı bırlıkte uyuruz falan dıyınce falan dıyınce oha dedım bı anda heyecan yaptım bır nevı mavı marmaranın ocünü alcaktım ok gıdelım dedım ..bı de barlara falan da gırebılecegımı de hıc sanmıyordum.gırdık ılk bara kadın pasaportu goster dedı ondan gıremedık oraya.ıkıncı bara gırdık hıc bısey sormadı oyuzden sorun olmadı yas ıcmege basladık sonra..hıkayenın devamını bırazdan anlatırım sımdı bı yere gıtmem gerkıyor
bir yok artik da benden. Tamam ben de yolda yuruken urdun asilli bi amerikali kizla tanistim ama o bana hic icinde "sleep together" gecen bir soz soylemedi