Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebay den iphone 4 kazandım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Ebay den iphone 4 kazandım

Ebay de açık arttırmada 425$ a iphone 4 siyah kazandım. fakat ödemeyi yapmadım daha. telefon temiz gibi duruyo. sadece telefonu göndericek , aksesuar falan yok. yannız şöyle bi sorun var , telefon unlocked değil. şu an piyasada unlock edilemeyen iphone 4 varmı? yani bunu alıp geveyle falan bi şekilde unlock edebilirmiyim? adama mesaj atarak baseband ve iOS versionunu sordum, geveylerde sanırsam bu ikisi önemli.

bilgisi olan varsa yazarsa çok iyi olur. telefon "for AT&T" diye geçiyo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben lakecharlestayim. burda populer bi telefon unlocker bi yer var o adama sordum. telefonu alsam gelsem unlock eder misiniz dedim. edilemiyor dedi.. henuz unlock edilemiyor dedi. edilse bile soyle bir sorun var. adam telefonu contractla almissa 2 yillik, satamaz.. satabildigine gore 2 yili doldurmus. 2 yili doldurmussa bir sorun yok. doya doya kullanabilirsin ama doldurmadiysa contracti senin ustune alman gerekecek diye biliyorum. alip contracti iptal ettirirsen orijinalinden daha pahaliya geliyor. gerci keske sifirini alsaydin applestore internet sitesinde 645 dolar SIFIR unlocked ap4

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Versiyonunu sor eger ikinci else bence alma son sürümler için hala donanimsal unlock yok gevey alırsın
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ufukgul88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben lakecharlestayim. burda populer bi telefon unlocker bi yer var o adama sordum. telefonu alsam gelsem unlock eder misiniz dedim. edilemiyor dedi.. henuz unlock edilemiyor dedi. edilse bile soyle bir sorun var. adam telefonu contractla almissa 2 yillik, satamaz.. satabildigine gore 2 yili doldurmus. 2 yili doldurmussa bir sorun yok. doya doya kullanabilirsin ama doldurmadiysa contracti senin ustune alman gerekecek diye biliyorum. alip contracti iptal ettirirsen orijinalinden daha pahaliya geliyor. gerci keske sifirini alsaydin applestore internet sitesinde 645 dolar SIFIR unlocked ap4
    ilginiz için teşekkür ederim. adamdan cevap geldi

telefon iOS 4.3.4 müş , baseband mıdır nedir oda 04.10.01 miş. int ten baktım, ultrasn0w la kırılamıyo daha , geveyle kırılıyomuş sadece ama kırılıyomuş. fakat şimdi bu contract olayı kafamı kurcalamaya başladı.. onuda sorayım bare. bide şöyle bi durum var. bu telefonu 11 yaşındaki kardeşime alıcam. normalde 3gs alıcaktım. 3gs ler ebayde sıfırları 330$ falan. dedim 100 daha katar 4 alırım 2. el, zaten 4 lerin 2. elleri sıfır gibi daha.. o yüzden böyle yaptım. ama 200 daha katıp sıfır iphone 4 alamam malesef. zaten 3 ayda kazancağım para 3000$ , giderlerim 1500$ , elime 1500$ kalcak toplamda. o yüzden zor yani..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kontrat olayi filan yok.. geveyle kirip kullanabilirsin diledigin gibi.. turkiyeye gittiginde pasaportuna kaydettir telefonu bundan sonra o telefon senin olur.. kontraati varsa o kontrat sahibinin problemi..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kontrat olayi filan yok.. geveyle kirip kullanabilirsin diledigin gibi.. turkiyeye gittiginde pasaportuna kaydettir telefonu bundan sonra o telefon senin olur.. kontraati varsa o kontrat sahibinin problemi..
    evet dogru soyluyor.fakat bu soyledigin fiyat cok da ucuz bir fiyat degil 2.eller icin onu da belirtmek isterim.iyice kontrol et bari sifir gibiyse al derim ben.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

walla 2 haftadır sürekli takip ediyorum, açık arttırmalarda bile 450 nin altına kalmıyo hiç iphone 4 ler. ben çok şansa denk getirdim. ayrıca telefon geldi. adam sadece 1 tane peçeteye sarmış telefonu kapatmamış bile geldi genede sapa sağlam. şu an kullanıyorum. at&t sim kartım vardı açık , onu makasla kestim küçülttüm taktım çalışıyo şu an. ap4ple id falan aldım uygulama indirdim birsürü bedava. gevey siparişinide verdim daha şimdi bakalım gelince deniyicem. zaten kendime değil 11 yaşındaki kardeşime aldım bunu. ama kendimede almak istedim , şahane bi alet..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı lvntbkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla 2 haftadır sürekli takip ediyorum, açık arttırmalarda bile 450 nin altına kalmıyo hiç iphone 4 ler. ben çok şansa denk getirdim. ayrıca telefon geldi. adam sadece 1 tane peçeteye sarmış telefonu kapatmamış bile geldi genede sapa sağlam. şu an kullanıyorum. at&t sim kartım vardı açık , onu makasla kestim küçülttüm taktım çalışıyo şu an. ap4ple id falan aldım uygulama indirdim birsürü bedava. gevey siparişinide verdim daha şimdi bakalım gelince deniyicem. zaten kendime değil 11 yaşındaki kardeşime aldım bunu. ama kendimede almak istedim , şahane bi alet..
    Hayirli olsun
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı lvntbkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gevey gelmiştir heralde nasıl oldu bir sorun yok değil mi ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gbilgutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gevey gelmiştir heralde nasıl oldu bir sorun yok değil mi ?
    ya ebay de çok fazla çeşit gevey vardı , bende ucuzlarından 6$ lıklardan bi tane aldım. daha bugün deniyicem, aslında geleli çok oldu 1-2 hafta oldu ama elimde deneyebiliceğim sadece at&t hattı vardı oda zaten normalde çalışıyodu. makasla sim kartı kestim geveye yerleştirdim taktım , söylenen şeyleri yaptım at&t çekmedi. acaba dedim sadece t-mobile olan hatlar içinmi çalışıyo. Allah tan yanımda türkiyede kullandığım vodafone sim kartımı getirmiştim ama yurtdışına açık değildi , şimdi bugün annem türkiyeden açtırdı sim kartı, telefonu şarj ediyorum şimdi , şarj olsun sonra sim kartı kesip takıp deniyicem bakalım nolucak bi tanede arkadaşa aldık 440$ a. oda kargoda bakalım orjinal kutusunda falan gelicek oda

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

biraz önce vodafone sim kartımı kestim ama bendeki sim kartın o ortasındaki sarı kısmı büyükmüş, sanırsam iphone lar için küçük olan sim kartlardan lazım. o yüzden deneyemedim. nolcak böyle bilmiyom , geveyin her çeşidinden alıpmı dönmem lazım ne yapmam lazım anlamadım. geveye at&t takıncada çalışırmı acaba?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bişey sorucam bende ebaydan iphone aldım ama bi tanesini alırken kredi kartında hata var dedi olmadıı satıcı ise ürünü almış gözüktüğümü söyledi ama ödeme olmadı nasıl iptal edebilirim onu 2 tane iphone aldım onlarda sorun çıkmadı sadece bunda çıktı nasıl yapabilirim birde bu ebay da kargoda kapıyamı bırakıyorlar yoksaa evde yoksak kağıt falanmı bırakırlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar en önemli konu verizon olup olmaması eğer verizonsa hiç bi şekilde kırılamıyo aman diyeyim dikkat et

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)