Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: singapurluları nasıl bilirsiniz..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart singapurluları nasıl bilirsiniz..

selam arkadaşlar..ben bu yaz işallah virginiayaya gidicem..ama işverenimin 10 gün önce çektigi mesajda kalma yerimizde problem oldugundan ve bana kalmam için bazı seçeneklerden bahsetti..bunların içinde singapurluların daha önceden ayarladıkları bir yurt var..aslında gitmeyi istiyorum..çünkü ne kadar az türk o kadar ii benim için..bu yüzden singapurluları tanıyan bilenler varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla 2yil malezyada kaldim ve 2-3 kez singapura gittim ayrica malezyadada singapurlular vrdi. singapurlularin cogu cinli zaten zarar gelmez ama biraz para goz bir toplumdur kendileri birde domuz vs tarzi seyler pisirerek seni rahatsiz edebilir. onun disinda arkadaslik kurabilirsin muhabbetleri iyidir. tabi aralarinda mutlaka giciklari ve tersleri vardir ama geneli iyi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

a.kadir seni gondermek istedikleri yurt VCU'mu?oyle ise fena degildir,ben de orda 1.5 ay kaldım.richmond'da bulunmaktadır,yani iş yerine 40 km mesafede.ama ulasımı işveren saglıyr(kings dominion'a gidecektin sen değil mi)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evt joe.gidecegim yer kings dominion..aslında eglence parkının yanındaki yurtta kalıcaktım ama orası biraz geç bitecekmiş..bende richmondda kalmayı istiyorum..en azından doswell gibi küçük bir yer deil..bana kaldıgın yerden biraz bahsedermisin?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tekrar merhaba joe..ben 100 msjımı dolduramadım..özelden msn varsa göndersem yardımcı olurmusun bu konuda?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

pardon göndersem yazmışım...gönderebilirmisin?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)