Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DS-2019 belgesini değiştirme

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart DS-2019 belgesini değiştirme

Merhaba Ben ds 2019 belgesini değiştirdim. Daha önce 4 temmuz planladığım için o tarih yazılıydı. fikrim değişince ds belgesi değişmesi gerekiyormuş. 55$'a yeni ds belgesi aldım fakat bir sorum olacak. Eski belgede alt tarafta konsolosluk tarafından imza vardı fakat yeni belgede yok. Bunu tekrardan imzalatmam gerekiyor mu?

BannedUser
    Guest

tabiki konsoloslugun onu onaylaması gerek arkadasım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirket direk bana postaladı belgeyi herhangi bir şey söylemedi, böyle amerikaya gitsem içeri almazlar mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Diğer DS2019 duruyor mu? Eski DS2019la mı giriş yapçaksın? Yani onaylanmamış DS2019 ile giriş yapmak sorun yaratır diye düşünüyorum. Ki vizeyi de ona göre almadın mı zaten?

Alıntı alpay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirket direk bana postaladı belgeyi herhangi bir şey söylemedi, böyle amerikaya gitsem içeri almazlar mı?

BannedUser
    Guest

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer DS2019 duruyor mu? Eski DS2019la mı giriş yapçaksın? Yani onaylanmamış DS2019 ile giriş yapmak sorun yaratır diye düşünüyorum. Ki vizeyi de ona göre almadın mı zaten?
    eskisi ile girer sorun değil de onaylı olanda iş baslangıcı 4 temmuzmus bu arkadas eger yenı belgeyı onaylatmazsa 4 temmuzdan once yasal olarak calısamaz sorun olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizeyi eski ds'e göre aldım yani 4 temmuz'a göre.diğer ds'de duruyor. pazartesi danışmanla konuşurum olmazsa. eski dsle giriş yapma durumuda olabilir belki.

BannedUser
    Guest

yanı erken gıreceksen sorun olmaz yanı tek sorun ıs baslangıcın yasal olarak 4 temmuz olacak. girişte sorun yok ıstersen 20 gun once gır.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

12 temmuzda uçağım yani esi dsle girmeme imkan yok. ben bir sorayım danışmana sorun teşkil edermi? eğer etse söylerlerdi heralde.

BannedUser
    Guest

Alıntı alpay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 temmuzda uçağım yani esi dsle girmeme imkan yok. ben bir sorayım danışmana sorun teşkil edermi? eğer etse söylerlerdi heralde.
    yok yok sorun olmaz. yalnız girişte neden gec kaldın diye falan sorabilirler. sende uydurursun sınavlar falan. peki işveren sorun etmez deme gec gelmenı falan. tekrar almana gerek yok ds almana işle ilgili sıkıntın yoksa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

makro 2011 sitkaya gidenlerde bi soru sordum abi.oraya bakrsan çoooook iyi olurteşkkür şimdiden:9

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen bugün sordum şirkete sorun olmaz dediler. 2 ds belgenide götürürsün durumu anlatırsın dediler.

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok yok sorun olmaz. yalnız girişte neden gec kaldın diye falan sorabilirler. sende uydurursun sınavlar falan. peki işveren sorun etmez deme gec gelmenı falan. tekrar almana gerek yok ds almana işle ilgili sıkıntın yoksa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acil bir sorunum var !!!

Arkadaşlar ds başlangıç tarihim 20 haziran.22 haziranda gidecektim amerikaya.Sınavlar nedeni ile işi değiştirmek ile beraber abd ye 14 temmuzda gidiyorum iş başlangıç tarihim 17 temmuz.ama ds te hala 20 haziran olarak duruyor başlangıç.Bu SEVİS İLE İlgili veya diğer başka şeylerile alakalı sorunlar çıkar mı?SEVİS'ten sürekli kayıt yaptırmamı isteyen mail alıyorum 10 temmuza kadar kayıt yaptırmamaı istiyor fakat kaydı amerikada iken yapmamı istiyor.ben 10 temmuzda türkiyede olacağım için kayıt yapamayacağım.LÜTFEN YARDIMCI OLUN.NE YAPMALIYIM???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Jackaltorque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ds başlangıç tarihim 20 haziran.22 haziranda gidecektim amerikaya.Sınavlar nedeni ile işi değiştirmek ile beraber abd ye 14 temmuzda gidiyorum iş başlangıç tarihim 17 temmuz.ama ds te hala 20 haziran olarak duruyor başlangıç.Bu SEVİS İLE İlgili veya diğer başka şeylerile alakalı sorunlar çıkar mı?SEVİS'ten sürekli kayıt yaptırmamı isteyen mail alıyorum 10 temmuza kadar kayıt yaptırmamaı istiyor fakat kaydı amerikada iken yapmamı istiyor.ben 10 temmuzda türkiyede olacağım için kayıt yapamayacağım.LÜTFEN YARDIMCI OLUN.NE YAPMALIYIM???

benimde 20 hazıranda basladı Sevis ve DS'im bugun konustum amerikayla 10 temmuza kadar gidemeyeceğim için şirketimle konuşup program tarıhlerını degıstırmesı gerektıgı soylendı.Yanı sırketınle gorus program tarıhın degıssın yoksa Amerıkaya gırıste problem yasarsın..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Jackaltorque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam ertuğrul aynısı benmde başımda :S geçen hafta gittim united'a yeni DS getirtiler ve bgun farkettik ki bnm ilk DS'i konsolosluk vize verirken onaylamayı unutmuş.... bugn vize basılı pasaportum ve evraklarımı konsolosluğa 3. kez gönderdiler yarın ilk iş danışmanı arayıp durumu anlat amerikaya girşte sorun çıkma ihtimali var... ayrıca bunn içinde ayrıca 50$ ücret aldılar..........

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)