Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Armada Grandee

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Armada Grandee

bu şirkette araştırma yaptım güvenilir ama bu şirketin toplam wat ücreti olarak ne kadar aldıklarını sitesinde bulabildinizmi?
    Veya bilen varmı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

2500 lira.. Şubat'a kadar bitirirsen ödemelerini, 2350 lira.
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

erken kayıtta 2.350 , erken kayıttı kaçırdırysan 2.500 ..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bir mail at bilgi için peşini bırakmıyorlar arkadaşım istediğin her şeyi sorabilirsin o zaman

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

cok guvenilir bir şirket ben cok memnun kalmış idim bu senede onlarla gitmek istiyorum..

BannedUser
    Guest

Bır arkadasıma yardım ıcın gıttım. Benımle konusma usluplarını sevmedım. Yanımda olan arkadas bunun uzerıne kayıt sıldı. Ben uc sene Alaskaya gıtmısım. bayan bu cocuklara fabrıka ayarlamıs. ben ısrarla bu cocuklara burası uymaz dememe ragmen arkadaslarımı oraya gondermek ıstedı. olan ondan sonra oldu.

Calkan bu sıtenın mudavımı ona guvenıyorum. Ama genede ınsanlara daha nazık davranmalı. bılmedıgınız konularda yorum yapmamalı. wat danısmanı olabılırsınız ama ınsanları dınleyerekde bırseyler ogrenebılırsınız.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bır arkadasıma yardım ıcın gıttım. Benımle konusma usluplarını sevmedım. Yanımda olan arkadas bunun uzerıne kayıt sıldı. Ben uc sene Alaskaya gıtmısım. bayan bu cocuklara fabrıka ayarlamıs. ben ısrarla bu cocuklara burası uymaz dememe ragmen arkadaslarımı oraya gondermek ıstedı. olan ondan sonra oldu.

Calkan bu sıtenın mudavımı ona guvenıyorum. Ama genede ınsanlara daha nazık davranmalı. bılmedıgınız konularda yorum yapmamalı. wat danısmanı olabılırsınız ama ınsanları dınleyerekde bırseyler ogrenebılırsınız.
    taksimdeki ofislerine gittim ben..oradaki esmer adam banada aynısnı yaptı..ben wata katılmışım gittigm yer hakkında birşey söylüyorum yok sen bilmiyorsun havalarında cevap veriyor..20 dklık konşmanın 10 dk sı tartışmayla gecmişti..

ama yinede giden arkadaşlarımdan biliyorum abd de ilgilenme bakımından bircok şirkete göre daha başarılılar..sponsorları zaten iyi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya beyler bende bu sene ilk kez bu şirketle gidicem ama bakalım ya abd de durumlar ne olacak yani orda ki sorunları çözebilecekler mi calkan arkadaşım abd deki ilgileri nasıl dı ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya beyler bende bu sene ilk kez bu şirketle gidicem ama bakalım ya abd de durumlar ne olacak yani orda ki sorunları çözebilecekler mi calkan arkadaşım abd deki ilgileri nasıl dı ?
    senin ordaki muhattabin burdaki sirketinin sponsoru olucak , armadayla gidiosan eger ciee yani. orda onlarla irtibat kuracaksin , burdaki sirketlerin yapabilecegi bi sey yok orda. ote yandan bende Armada ile gittim soyleyebilirimki gidebilecegin en iyi sirketlerden biri. ama soyle de bir sey var ki danismanlar isini iyi yapmayabilir bu yuzden seninde biraz bilgili olman lazim. ne oluyo ne bitio falan

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben aldıgım hizmet dolayısı ile izlenimlerimi söylüyorum. kimse dort dörtlük deil zaten. ama ayrıntıya gireceksem, ben özellikle manhattan ın gobeginde is istedigim için, bu konuda canlarını sıktım onların, yasaması zor pahalı, bak elimizde bu iş var gitmek istermisin diye new yorktan baska yerleri onerdiler tabiki. ama ben illede manhattan istedigimi soledim. bu dogrultulda ne yapıp edip bunu cozduler. benim için onemli olan ne iş yapacagım deil hangi sehirde calısacagımdı. onlarda bunu sagladılar. onlar tarafından kolay olmadıgı kanısındayım cunku bu tarz işleri Akın bey dedikleri gyabında tanıdıgım bir şahıs restoran market vs leri dolaşıp iş toplayan bir kişi idi amerikada. bu iş te onun vasıtasıyla gercekleşmiş olabilir. bana içinde cogunun turk restoranı oldugunu bir liste verildi sadece isimler vardı ucret saat vs yoktu, ayrıntıları daha sonra gonderecegiz dediler. asagı yukarı 1 ay kadar sadece bu ilerin detaylarını bekledim bu arada da soyle bi iş var bak kacırma gibisinde yaklaşımlara ben yine illede new york olsun ben iş detaylarını bekleyecegim diyordum, yaklaşık bir iki ay sonra noldu benim iş diyince mail attım. bana sözleşmemi mail attılar, elimdeki listenin detyları hic gelmedi mesela. sozleşme gelme surecine kadar acaba? soruları kafamda cınlıyordu tedirginlik yasadım. bunuda belirtiyim. iş manhattanının gobeginde bir yerde idi. cok para kazandırmayan (buyuk meblaglar peşinde olmadım bu wat a girerken)ama gecinmeme yetecekti işverenlerim calışanlar vs cok iyiydi. sonucta istedigimi aldım. ve iyi bir wat sezonu oldu benim için 4.5 ay kaldım new yorkta. üzülerek ayrıldım oradan.

bende kotu izlenim bırakmadılar, eksik hizmette almadım. hersey tamdı.

uslüp konusunda birsey diyemeyecegim. benim için yaptıklarını aynen yukarıda yazdım. baskalarıda bu firmadan alsdıgı izlenimi yazarsa daha aydınlatıcı olur. her firmanın magdurları var sonucta. bir kişiye bakarak secim yapmayınız.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

geçen sene ilk wata katılacağım zaman bu şirkete de gitmiştim. kafama yatan 2 şirket vardı 1.si United towers 2.si armada grandee 2sininde sponsorları CIEE ama United Towers daha yakın gelmişti. iyiki UT'yi seçmişim çok memnunum....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

parayı yatırana kadar her hafta bazen 2 defa ararlar... birileri sana tawsiye etmiştir sende ters cvp wermek istemezsin ( ilk gidenler için söylüorum ) paranı almadan sadece aramaktır görevleri parayı aldıktan sora herşey tersine döner geçiştirmece cvplar... kendi sölediği lafları unutmalar... ( bana bi kere uçaktan ineceğin yer iş yerine çok yakın dedi baktım 400 km çıktı )

Ama bana dersen ki onlardan iyisi warmı ? daha iyisi yok belli bi seneyi dolduran şirketler war ancak hepsi artık müşteri potansiyelini doldurduğu için arkalarını sağlama almışlar kendi keyifleriyle hareket ediyorlar... sana tek tawsiyem bu ya da başka şirket KESINLIKLE yapılan işleri takip et... her sözün doğru olmadığını bil.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bu sirketle gittimi diyeyim geldimmi diyeyim artik hala amerikadayim ben memnunum ha sirketin iyi oldugunu nezaman anladim ucaktan indim pasaport kontrol sirasina girdigimde tanistigim ogrenciler yakiniyordu ben sirada beklerken sirketin verdigi hattan ailemi aradim digerlerine sirket oyle bi option sunmamis bile. birde karsilama ayarlandi kalcagim yere kadar getirdiler hep ovdum gibi oldu birazda kotu yanlarini soylim diger sirketlere gore biraz tuzlu verdikleri hat 35 dolara actirmasi kontru fln ama burada ondan azdaha uygunlari varmis benim isim otelde resepsiyonda saati 9 dolar ama daha fazla ucretli islerde varmis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)