Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ingilizce ögrenci Belgesi Yardım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Ingilizce ögrenci Belgesi Yardım

okulum ingilizce ögrenci belgesi vermiyor ne yapacam... tercüman falanmı gerekli çevirtmek için... ne kadara çeviriolar... adres falan yazarmısınız...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

orada tanıştığım bi arkadaş "ankara vize görüşmesine yanımda türkçe öğrenci belgesi ile girdğini ve sorun yaşamadığını biliyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim istanbul olacak... şirket kesinlikle ingilizce olacak dedi... yoksa kabul olmazmış...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben sana hemen bi ingilizce ögrenci belgesi örnegi yazıorm benimkinde yazanı

To whom it may concern,
    this is to certify that Mr.--------(ID:111111111) is a first(yada kaçıncı sınıfsa) year student in the (fakültenin ingilizce adı),departmant of(bölümün ingilizce adı) at our universty.

This document is issued upon the bearer's request.

burdada sana verenin imzası fln

sayfanın en altında'da kişisel bilglerin war nufus cuzdanı gibi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum bende sorn olacagini sanmiyorum ben simdiye kadar hep ingilizceyle gittim ama ordaki adamalrda biliyor turkce den gerek olsunki ingilizce..bir de bazen sirketler ezbere basmakilip konusuyor sorsana bir hic turkce belgeyle gidip dinen varmi....ya mesela diyim sirket diyor vize gorusmesinin saatinden yarim saat once orda olun kesinlikle gec kalmayin .... hic alakasi yok zaten konsoloslugun onune gittigniz zaman orda goruryorsunuz gorusmeye yarim saat gec gelem hakkinizin oldugunu hatta kapidaki adamla konustum adam dedi 1 saat gec kalsan bile sorun deyil idaree deriz iste bunun gibi hep hez bere konusuyorlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sagolun arkadaşlar... sorayım gene ama yok derler... ben bi ingilizce hocama çevirtsem sonrada ona okul mühür vursa olur heralde... yoksa illa çeviren yer tercüman mı olacak mühürü falan.... bilmiom aklım karışdı...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum hiç gerek yok
    bende senınkı gibi bi okuldayım...okul ningilizce hiç bi belge wermiyor..bu konuda en çok çekenlerden biriyim...benım vize görüşmesınde ögrenci belgesini almadılar zaten türkçeydi...ama eger ilerde sponsorun poss form falan isteyecekse simdiden ayarla notere çewirttir altına da okulun kapanış açılış tarihlerini gir aga.
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar,

Aynı dertten muzdarip ogrencilerimiz olduğu için bu konu hakkında konsolosluk görevlisine danışmıştım bi süre once. Gorevliden aldığım bilgiye gore, eğer universiteniz ogrenci belgesini ve transcripti ingilizce olarak duzenlemiyorsa, hiç sorun değil, turkce olarak goturebilirsiniz. Tercumeye falan da luzum yok.

Sevgiler..

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Önüne gelen danışmanlık şirketi açarsa bu kadar öğrenci de boş yere dert çeker.

Yeşil/Beyaz kağıt hurafelerinden sonra ingilizce öğrenci belgesi/transkripti hurafesine de son nokta konmuştur umarım.
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende ankara da girdim hiç bakmadılar almadılar bile. Bizim okul da transkripti öğrenci belgesini türkçe veriyordu. Aldım çevirdim hocama onaylattım götürdüm hiç bir sorun da olmadı. Çeviri konusunda sıkıntı yaşarsan yardımcı olurum. dert etme

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)