Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kafamda soru işaretleri var, yardım edermisiniz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Kafamda soru işaretleri var, yardım edermisiniz?

Öncelikle mrb, Anadolu üniversitesi kimya müh. hazırlık öğrencisiyim, 8 haziranda vize görüşmem var fakat sorun şu ki: aslında ingilizcem iyi sayılır okulda upper-intermediate sınıfındayım ve ikinci dönem okula devam etmedim ve kpds sınavına girdim o da düşük geldi ve transcriptimde notlarım da iyi görünmüyor, sene başı proficiency 49, ilk dönem proficiency 21(2. sınava girmediğim için ), gpa 0 yazıyor,bu tabloya bakınca güzel görünmüyor, yakın zamanda toeic sınavına da giremem, sizce ne yapmam gerekir bana yardım edermisiniz? şimdiden tşkrlr, bi de bi kere gidersem seneye geldiğmde bu forumda diğer insanlara yardım edicem cünkü bu sitenin cok yararını gördüm

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı harun35½ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle mrb, Anadolu üniversitesi kimya müh. hazırlık öğrencisiyim, 8 haziranda vize görüşmem var fakat sorun şu ki: aslında ingilizcem iyi sayılır okulda upper-intermediate sınıfındayım ve ikinci dönem okula devam etmedim ve kpds sınavına girdim o da düşük geldi ve transcriptimde notlarım da iyi görünmüyor, sene başı proficiency 49, ilk dönem proficiency 21(2. sınava girmediğim için ), gpa 0 yazıyor,bu tabloya bakınca güzel görünmüyor, yakın zamanda toeic sınavına da giremem, sizce ne yapmam gerekir bana yardım edermisiniz? şimdiden tşkrlr, bi de bi kere gidersem seneye geldiğmde bu forumda diğer insanlara yardım edicem cünkü bu sitenin cok yararını gördüm
    Hocam şimdi senin bu yazıyı okuyunca kafam acayip karıştı gpa nasıl sıfır yazıyor
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

randevuyu almışın artık yapacak bişey yok orda gidince açıkla uydur bişeyler adamı ikna etmene kalmış olay
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

aslında alabilirsin vize, hazırlıkta ortalama sıfır ve bunun için gitmek istiyorum ingilizcemi geliştirmem gerektiğini sizde düşünmüyormusunuz deyip ortamı yumuşatıp ardından da ( eğer ciddi bir sebebi varsa açıkla ) eğer ciddi bir sebebi yoksa da güzel bir bahane bul. çalışmak zorundaydım ailemden para almak istemediğim için. bu programa da kendi biriktirdiğim parayla katılıyorum. döndüğümde hem guzel bir ingilizceyle daha iyi bir gpa yapıcam hem de farklı bir tecrübe sahibi bir yetişkin olucam falan filan dedim mi hooopppp vize cepte
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

BannedUser
    Guest

Alıntı harun35½ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle hazırlık oldugun icin okulum transkript vermiyor de. bır profesorden referans mektubu al. sen zaten o transla gidersen alamazsın.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bencede okulum sorun yaratıyor vermiyor transkript de öncedende sevdiğin bir hocandan referans mektubu al ingilizcesi iyidir falan yazdır ama notlarınıda götürürsen rahatsızdım yada bir yakınım rahatsızdı ona yardım ettiğim için sınava giremedim de biliyorum pek etik değil ama pembe yalan sayılır bu program benim için çok önemli kendi kendime birşeyler başarmayı ve ingilizcemi geliştirip seneye daha iyi bir ortalama yapmak istiyorum de bence işe yarayabilir umarım alırsın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mcc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede okulum sorun yaratıyor vermiyor transkript de öncedende sevdiğin bir hocandan referans mektubu al ingilizcesi iyidir falan yazdır ama notlarınıda götürürsen rahatsızdım yada bir yakınım rahatsızdı ona yardım ettiğim için sınava giremedim de biliyorum pek etik değil ama pembe yalan sayılır bu program benim için çok önemli kendi kendime birşeyler başarmayı ve ingilizcemi geliştirip seneye daha iyi bir ortalama yapmak istiyorum de bence işe yarayabilir umarım alırsın
    hocadan almaya çalışçam mektubu ama yüzüm yok istemeye çünkü devamsızlık yaptım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

baska caren yok karşıyakaLı kardesim.. Bi şekiLde o vizeyi aLmak Lazım, not düsük oLuncada kıvranıyor insan, bende yasadım benzerini

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle hazırlık oldugun icin okulum transkript vermiyor de. bır profesorden referans mektubu al. sen zaten o transla gidersen alamazsın.
    keşke bir profesör tanıdığım olsa da alsam ama hazırlık en fazla öğretim üyesi hocalar var

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

kardesim zaten adamlar hazirlikta gpa olmadigini biliyorlar ve bence hazirlik ogrencilerine biraz daha ilimli yaklasiyolar sanki ben ole hissetmistim.ingilizce konusman iyiyse aciklarsin zaten sorun olacagini sanmiyorum ben
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mustafa61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim zaten adamlar hazirlikta gpa olmadigini biliyorlar ve bence hazirlik ogrencilerine biraz daha ilimli yaklasiyolar sanki ben ole hissetmistim.ingilizce konusman iyiyse aciklarsin zaten sorun olacagini sanmiyorum ben
    aynen gitmeden önce bol bol speaking' imi ve listening' imi geliştircek şeyler yaparım bi de sınavlar için de işte çalışıyordum flaan gibi bahane uydurursam çok da sorun çıkmaz gibi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biraz araştırınca hazırlık öğrencileri için notlar çok önemli değil , önemli olan ingilizce seviyesi ve yapılan mülakat gibisinden şeyler duydum yine de kafamdaki soru işaretleri gitmiş değil...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

usta aslında kendi kendine referans olup altına çakma bir imza atsanda olur ama neyse

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)