Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara-Istanbul Ataturk arasi sefer

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Ankara-Istanbul Ataturk arasi sefer

Arkadaslar ABD icin ucagim Ataturk Havalanindan kalkiyor ,ancak Ankara Havaalanindan hep sabiha gokcen havaalanina seferler goruyorum,Ataturk havaalanina sefer duzenliyen firma biliyor musunuz acaba? THY var suana kadar sadece bulabildigim oda 100 lirayi buluyor maliyet...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Niye illa uçakla gidiyorsun ki Ankara'dan Istanbul'a? Alternatif yolları denesen diyorum. Tren veya otobüs

En az 2 saat önce havalanına git, checkin'e gir, uçağa bin, uçak insin, uçaktan in, bavullarını al, havaalanından çık 6 saati geçiyor bu işler. Ayrıca uçağın rötar yapma ihtimali de var.

Onun yerine atlarsın otobüse inersin Esenler Otogarda. Binersin Yeraltından Metroya direkt Esenler Otogar'dan 20 dakika içinde Atatürk Havalimanının içine varırsın. 40 45 liraya olur biter Otobüs de 5,5 6 saatte varıyor Nonstop aldıysan Nilufer ve benzeri otobüs firmalarından. Hem TV falan var. Vakit geçer
    Konu speedygonzalez tarafından (29-04-2011 Saat 01:29 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

istanbul u hic bilmiyorum,havaalanina ulasmak iskenceye donusmesin otobus veya trenle.Ayrica istanbulda ucagim sabaha karsi 05.30 bu yuzden istanbul ici gece gecis yapmakta bilmedigim icin risk gibi geliyor

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hocam biniyorsun aştiden otobuse akşam 8 da gece iniyorsun 2, 2.30 gibi sonra kime sorsan gösterir metro nerde diye diyecem ama o saatte metro çalışmaz taksiye binersin 10 tlden fazla tutmaz hiç uğraşmadan rahatca gitmiş olursun
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam biniyorsun aştiden otobuse akşam 8 da gece iniyorsun 2, 2.30 gibi sonra kime sorsan gösterir metro nerde diye diyecem ama o saatte metro çalışmaz taksiye binersin 10 tlden fazla tutmaz hiç uğraşmadan rahatca gitmiş olursun
    metroya taksiye faLan gerek yok hocam otobüs şirketLerinin servisLEri var atatürk'e.. Geçen sene ben ankaradan kamil koç La gittim terminaLde indim servise binip atatürk havaalanı dış hatLarda indim bu kadar basit yani.. NiLüfer kamiL koç anadoLu faLan bunLarın hep servisLeri var..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim cok faydasi oldu,cimbomlu eger dedigin gibiyse cok iyi olur cunku gece 12-1 gibi istte olsam ulasim sikintili Ataturk e servis warsa harika...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Servis buyuk ihtimal olur olmasa bile atlar taksiye gidersin
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

otogardan taksı ıle havaalanı 40-50lıra tutar bılgınız olsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

esenler otogardan metro ile havaalanina gecmeyi dunusuyorum simdi. Metro sanirim 12 ye kadar acik.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Gece varacaksan arkadaşın da dediği gibi otobüs firmalarının servisleri var. Havalimanı diye geçer. Zaten sorarsın servis amirlerine Atatürk Havalimanına servisiniz hangisi diye, gösterirler. Dert etme.

Onun dışında metro ile havalimanına geçeceksen; en son sefer gece 01:00de haftanın hergünü. İlk sefer ise sabah 5:00'da. Bana kalırsa otobüsle geleceksen bileti alırken firmaya sor; Esenler Otogardan Atatürk Havalimanına servisiniz var mı diye. Böylelikle gece 2 3 gibi dahi varsan sorunsuz bir şekilde Havalimanına ulaşabileceğini garantilemiş olursun.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gece varacaksan arkadaşın da dediği gibi otobüs firmalarının servisleri var. Havalimanı diye geçer. Zaten sorarsın servis amirlerine Atatürk Havalimanına servisiniz hangisi diye, gösterirler. Dert etme.

Onun dışında metro ile havalimanına geçeceksen; en son sefer gece 01:00de haftanın hergünü. İlk sefer ise sabah 5:00'da. Bana kalırsa otobüsle geleceksen bileti alırken firmaya sor; Esenler Otogardan Atatürk Havalimanına servisiniz var mı diye. Böylelikle gece 2 3 gibi dahi varsan sorunsuz bir şekilde Havalimanına ulaşabileceğini garantilemiş olursun.
    saolasin dostum cok makbule gecti verdigin bilgiler...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

1.800 liraya amerika bileti almisim koymamis , 100tl istanbul bileti hic koymaz dedim thy den direk aldim biletimi kafa rahat
    LIVE IS LIFE

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.800 liraya amerika bileti almisim koymamis , 100tl istanbul bileti hic koymaz dedim thy den direk aldim biletimi kafa rahat
    en iyisini yapmışsın vallahi hocam
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en iyisini yapmışsın vallahi hocam
    bende İzmir'den öle gidicem İstanbul'a
    Only those who risk going to far can possibly know how far they can go!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar cahilliğime verin benim biletimde ankara-istanbul-jfk şimdi bi check-in muhabbeti varmış ben ankarada check-in yapıcam ayrıyeten istanbuldada yapmama gerek var mı birde bu yurt dışı çıkış pulu varmış heralde onu ankaradan mı yoksa istanbuldan mı yapıcam birde bavulu ankaradan verip jfkden alacakmışız ankarada iç hatlara mı vericem bavulu yoksa dış hatlara mı tecrübeli arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi beni

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende İzmir'den öle gidicem İstanbul'a
    O zaman senin de kafa rahat sıkıntı yok hocam
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)