Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: jfk - virginia beach

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı emrskc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    641 eur 10 haziran gidiş 24 eylül dönüş.ist-new york direk uçuş bi de new york tan norfolk uçak bileti içinde.dönüş tarihi bir kere ücretsiz değiştirilebiliyor makul geldi aldım ben de bileti
    Alıntı sametnba12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gotobus diye bir otobüs şirketi var bende 4 hazirana aldım , çok ucuz , 30-35$'a rahatlıkla bulabileceğiniz , günde 4-5 tane new york'dan virginia beach'e seferi olan bir firma , bir göz atmanız sizin adınıza yararlı olacaktır .
    @ emre biletin hayırlı olsun inşallah herşey sorunsuz olur...
    @samet otobüsün kalktığı yere (chinatown) nasıl gideceğini tam öğren gitmeden oralarda sıkıntı çekme.... çinliler adamı yer valla

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

641 eur 10 haziran gidiş 24 eylül dönüş.ist-new york direk uçuş bi de new york tan norfolk uçak bileti içinde.dönüş tarihi bir kere ücretsiz değiştirilebiliyor makul geldi aldım ben de bileti
    new yorka direk ucus yapan firma thy mi deLtamı? thy den aLdıysan ben ii kazık yemişim demektir

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

JFK ye 14:45 te inicez, akşam 5 teki otobüslere yetişme ihtimalimiz varmı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @samet otobüsün kalktığı yere (chinatown) nasıl gideceğini tam öğren gitmeden oralarda sıkıntı çekme.... çinliler adamı yer valla
    metrobüsle ulaşım sağlanıyor , epey bir araştırdım , 4-5 tane metrobüs değiştiricem oraya gidene kadar , evet indiğimde kendimi çinde hissedebilirmişim , ama pek o kadar da zorlanaağımı düşünmüyorum , hayırlısı diyelim

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı lvntbkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    JFK ye 14:45 te inicez, akşam 5 teki otobüslere yetişme ihtimalimiz varmı?
    çok zor gümrükte sıra bekLeyeceksin daha.. Bunu da hesaba kat.. China town da bi jfk e uzak.. 10 dakikaLık mesafe değiL bi 40-45 dakikanı aLır tahminen.. tabi bu subwayLe 40-45 dakika sürecek.. Subwaye binmek içinde yarım saat - 45 dakika harcarsın ortaLama..

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok zor gümrükte sıra bekLeyeceksin daha.. Bunu da hesaba kat.. China town da bi jfk e uzak.. 10 dakikaLık mesafe değiL bi 40-45 dakikanı aLır tahminen.. tabi bu subwayLe 40-45 dakika sürecek.. Subwaye binmek içinde yarım saat - 45 dakika harcarsın ortaLama..
    Valla hocam gitmek bir sıkıntı ulaşım bir sıkıntı hadi hayırlısı.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam gitmek bir sıkıntı ulaşım bir sıkıntı hadi hayırlısı.
    sıkıntı değiL asLında ama iLk gidiş oLucağı için öyLe.. YoL iz biLmeden bi anda new york'a inmek.. Büyük şehir yutar adamı ben 3 gece jfk de yatmıştım new york seyehatimde o yüzden ezberLemiştik artık ama iLk gidişi oLan arkadasLara burdan nekadar da tarif etsek oraya inince şaşıracakLardır karmakarışık bi subway hatLarı varki sorma.. En az bir defa yanLış subway'e binmek aLLahın emri zaten

Tecrübe Puanı
    15

sıkıntı değiL asLında ama iLk gidiş oLucağı için öyLe.. YoL iz biLmeden bi anda new york'a inmek.. Büyük şehir yutar adamı ben 3 gece jfk de yatmıştım new york seyehatimde o yüzden ezberLemiştik artık ama iLk gidişi oLan arkadasLara burdan nekadar da tarif etsek oraya inince şaşıracakLardır karmakarışık bi subway hatLarı varki sorma.. En az bir defa yanLış subway'e binmek aLLahın emri zaten
    Sen en iyisi benimle gel cimbomlu.... :d
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

new yorka direk ucus yapan firma thy mi deLtamı? thy den aLdıysan ben ii kazık yemişim demektir
    merak etme kazık yemedin delta dan aldım bileti

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok sağol inşallah hayırlı olur

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

merak etme kazık yemedin delta dan aldım bileti
    haa ii ozaman rahatLadım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

haa ii ozaman rahatLadım
    cimbomlu ben bileti 2.5 ay önce aldım(ucuz olsun diye..).. şimdi bir bakıyım dedim nedir ne değildir fiyatlar... bir biletler buldum kafayı yemek üzereyim(hem THY hem fiyat daha uygun )

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

cimbomlu ben bileti 2.5 ay önce aldım(ucuz olsun diye..).. şimdi bir bakıyım dedim nedir ne değildir fiyatlar... bir biletler buldum kafayı yemek üzereyim(hem THY hem fiyat daha uygun )
    sen kaça aLdın biLeti, ve hangi firma?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

sen kaça aLdın biLeti, ve hangi firma?

aerosvit(ukrayna) airlines ist-jfk 860 dolar.. temmuz ortası olduğu için uçuş sayıları azalıp fiyatlar artıyomuş.. 860$'a aldığım şu an 1060$ olmuş tmm 2.5 ay önce almakla 200 dolar az ödemiş olabilirim ama... bu sefer THY fiyatları aşağı çekmiş aerosvit 860 dolarken... THY 965 EURO'ydu...
    jfk-minneapolis aktarması için 18 saat beklicem onuda 180 dolara almıştım şimdi 99a düşmüş.. ve THY ile gitsem 18 saat bekleme durumu olmicak.. acayip sinir oldum ama bu saatten sonra yapabilecek bir şey yok......

bnmle aynı dönemde senecaya gitceklerden alanlar biliyorum 1950tl'ye fln aldılar şimdi yaklaşık 500tl daha ucuz..

ukrayna hava yolundan bir memnun kalmayayım o zmn oturup ağlıcam işte

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

aerosvit(ukrayna) airlines ist-jfk 860 dolar.. temmuz ortası olduğu için uçuş sayıları azalıp fiyatlar artıyomuş.. 860$'a aldığım şu an 1060$ olmuş tmm 2.5 ay önce almakla 200 dolar az ödemiş olabilirim ama... bu sefer THY fiyatları aşağı çekmiş aerosvit 860 dolarken... THY 965 EURO'ydu...
    jfk-minneapolis aktarması için 18 saat beklicem onuda 180 dolara almıştım şimdi 99a düşmüş.. ve THY ile gitsem 18 saat bekleme durumu olmicak.. acayip sinir oldum ama bu saatten sonra yapabilecek bir şey yok......

bnmle aynı dönemde senecaya gitceklerden alanlar biliyorum 1950tl'ye fln aldılar şimdi yaklaşık 500tl daha ucuz..

ukrayna hava yolundan bir memnun kalmayayım o zmn oturup ağlıcam işte
    ukrayna hava yoLundan memnun kaLınmaz mı yaa kiev aktarmaLı

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ukrayna hava yoLundan memnun kaLınmaz mı yaa kiev aktarmaLı
    Tek tesellim o zaten şu an .... şu uçak bileti olayını bir anlayamadım ya fiyatlar bir artıyo bir azalıyo çok sinir bozucu.....

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Tek tesellim o zaten şu an .... şu uçak bileti olayını bir anlayamadım ya fiyatlar bir artıyo bir azalıyo çok sinir bozucu.....
    bende hiç anLamıom bu ucak biLeti oLayLarından

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bende hiç anLamıom bu ucak biLeti oLayLarından
    hep tecrübe işte bunlar... hep ders.. her zmn daha ucuzu varmış daha fazla araştırmak lazım.. bi daha ki sefere 1 hafta değil.. 1 ay uçak bileti araştırcam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhabalar,
    Benim yolculuk da 8 haziranda. Uçağım 16.50 gibi JFK'e inecek. Uzun bekleme sürelerinden dolayı Norfolk'a bilet almamıştım. Chinatown bus ile bir şekilde Norfolk'a giderim diye düşünüyordum. Evdeki hesap çarşıya uymadı.

Şöyle ki Chinatown'dan son otobüs 17.00'da kalkıyor. Onun haricinde yetişebileceğim bir tek 22.45'teki Greyhound var ki, onda da yere olacağının garantisi yok.

Bu durumda ya geceyi New York'ta geçireceğim ya da Amtrak'a bineceğim. Greyhound 60$, Amtrak 65$. İkisi de en az 10 saat sürecek. Amtrak daha mantıklı bir seçenek gibi geliyor.

Diğer yandan gece bir hostelde kalıp ertesi gün 17.00'daki Chinatown bus'a binmek de bir seçenek tabi. O da aşağı yukarı 70$'a maloluyor. Geçen sefer sabahın köründe hostel hostel dolaşıp, yer bulamamıştık. O yüzden biraz tedirginim.

Gece yarısından sonra NYC caddelerinde dolaşmak pek mantıklı gelmiyor bana. En azından tek başına seyahat ederken.

Siz olsanız ne yapardınız?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben gece yarısı new york sokaklarında dolaşığ gece 3 teki amtrak'a binicem.ordan williamsburg VA'ya.Geçen sene de aynısını yaptım.Bu yolu tavsiye ederim.Hostelde kalmak da iyi olabilir ama aynı paraya gelicek zaten.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Güvenli mi peki? Gece yarısından sonra New York sokaklarında yalnız başına dolaşma fikri bana biraz soğuk geliyor. Ekip olsak, yanımda arkadaşlarım olsa hiç dert etmem de. Tek başına ve pek de bilmediğin bir şehirde dolaşmak bana biraz ürkütücü geliyor.

22.45'te Greyhound var. O da Williamsburg'a gidiyor. Neden Amtrak?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Amtrak daha rahat ve daha güvenli.Greyhoud'da 3 otobüs değiştiryorsun ve onları da bekliyorsun.Ve bekleme yerleri pek güvenli değil.Amtrak'la rahat rahat gidersin.Ayrıca tabi o kadar güvenli değil.Sen gezceğin kadar gezersin sonra gelip penn station'da saati beklersin.o sürede laptop varsa onla takılırsın yada kitap falan okursun o sana kalmış.
    ""Let the game begin""

Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amtrak daha rahat ve daha güvenli.Greyhoud'da 3 otobüs değiştiryorsun ve onları da bekliyorsun.Ve bekleme yerleri pek güvenli değil.Amtrak'la rahat rahat gidersin.Ayrıca tabi o kadar güvenli değil.Sen gezceğin kadar gezersin sonra gelip penn station'da saati beklersin.o sürede laptop varsa onla takılırsın yada kitap falan okursun o sana kalmış.
    Kitap okumak daha cazip geldi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Penn Station güvenli mi peki? Dediğin gibi gezeceğimi gezerim, gece yarısı olmadan da Penn station'a dönerim. Laptop olmayacak yanımda ama bolca kitap olacak. Onları okurum. Yakınlarda bir yerlerde takılacak bir mekan olursa ya da muhabbet edecek bir kişi. Onla zaman geçiririm.

Greyhound'a 1 saatlik katlanmıştım ve şansıma da içinde doğru dürüst zenci yoktu. Ama o kesif idrar kokusu ve camlardan gelen rüzgar için 60$ dolar vermeye hiç niyetim yok.

Durakları gerçekten de güvenli değil. Amerikalı arkadaşlarım Greyhound station hariç her yerden almaya geliriz seni diyorlar

Yalnız gittiğim için Greyhound'u seçenekler arasından çıkarmam gerek. Hostel+Chinabus ya da uçak.

Teşekkür ederim Amadeus35. En azından bir seçeneği yardımınla eledim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ve unutmadan teşekkürler ByLric

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Penn station'da bilet aldıktan sonra biletlilerin oturduğu yer var.Orası güvenli.Orda rahat rahat oturabilirsin.Ayrıca içerde de polisler falan da oturuyo.Penn station'un tuvaleti hariç güvenli bi yer bence.Tuvaleti çok sakat gece.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merak ettim şimdi. Nedir tuvaletleri tehlikeli yapan?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hayirdir amadeus anilarin mi var orda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde 4.30 civarı new yorka inicez 5 te son otobus 12sinde sanırım bizde greyhound kullanıcaz sırket onerdi ya bakalım daha arastırıyoruz ... biraz new yorkta gezıp aksam greyhounda bınıp sabah vırgınıa sanırım ...

Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Lukewarm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve unutmadan teşekkürler ByLric

Ne demek hocam lafı olmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)