Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 85 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eğlence Parkları..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şartları neler senin NH'daki işin?diğer işlerinkileri de yaz da bi de beraber bakalım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya sen facebooktaki grupta varmısın??burdan zor oluyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aslına bakarsan benım amerika hakkında pek bılgım yok..sordugum ınsanlar farklı farklı seyler soyluyor..doğa kıyısı olmasını ıstıyorum ve eglence parkı olsa ıyı olur benım ıcın..six flags,busch gardens gibi buyuk eglence parklarında cok turk geldıgınden daha kucuk eglence parklarında çalışmak daha avantajlı gibi geldi?bugun firmaya gittiğimde onlarda öyle söyledıler..hanı hem guvenlı olsun,hem pratık yapabıleyım in cin top oynamasın.zaten oncelıklı amacım dilimi gelıstırmek.yoksa oyle para kazanma hırsıyla gıtmıyorum.zaten son sınıfım..yarın yıne gıdıcem firmaya..çok fazla tatmin olamıyorum ordakılerın dedıklerınden..ve çok arada kalıyorum..acabalarla dolu gunler gecıyorum..cunku 12sı sabahı vıze gorusmem var..ve iş seçmem gerekıyor..firma bugun şöyle bişey sundu bana..interexchange dıye bı sponsordan bahsettı..duydun mu hiç?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bizim firma alliance abroad ile çalışıyo sponsor olarak senin dediğini duymadım hiç bu arada facebooktaki grupta varım xxx(edit) diye bakarsan bulursun eminim ben de bu sene ilk defa gidiyorum ama grubumuzda daha önceden katılmış bi kız arkadaşımız var ondan da yararlanmayı düşünüyoruz
    Konu wtfck tarafından (07-02-2008 Saat 03:39 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

siz kalabalıkmı gidiyorsunuz?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewt biraz kalabalık 6 kişi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

siz daha çok eğlenmeye gidiyosunuz o zmn

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ny buffalo,darien lake six flags hakkında görüşleri bilgileri olan arkdaşlar aydınlatabilirmi bizi birz...çünkü oraya gitmeyi ciddi şekilde düşünüorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ebbnde hersheye gidiyorum nolur giden arkadaş(lar) bişiler yazın anlatın nasıldı oralar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkdsalar.iş yerindeki patronum bir kaç gün önce new yorktan geldi kendisi ve aileside orda yaşıyo..bana kendisi new york civarında yaşayacağım ve türklerin çoğunlukta olduğu (ek iş açısından)bazı yerlerin adlarını verdi buraları inceleyip yakınındaki eğlence parklarını bana tavsiye edebilirmisiniz?Ve buralara gitmemi önerirmisniz? ( Paterson, Clilfton,Passaic,Secaucus,Boston,Habakın,Longislan d,...)sanı rım buralar bize göre ilçe oluyo..tavsıyelerınızı beklıorm ..bıde..eglence parkalrından (tomahawk lakewaterpark, kings domınıon, sıx flagsi cedar ponıt)hangısı tavsıye dersınız..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yardım..

[merhaba arkdsalar.iş yerindeki patronum bir kaç gün önce new yorktan geldi kendisi ve aileside orda yaşıyo..bana kendisi new york civarında yaşayacağım ve türklerin çoğunlukta olduğu (ek iş açısından)bazı yerlerin adlarını verdi buraları inceleyip yakınındaki eğlence parklarını bana tavsiye edebilirmisiniz?Ve buralara gitmemi önerirmisniz? ( Paterson, Clilfton,Passaic,Secaucus,Boston,Habakın,Longislan d,...)sanı rım buralar bize göre ilçe oluyo..tavsıyelerınızı beklıorm ..bıde..eglence parkalrından (tomahawk lakewaterpark, kings domınıon, sıx flagsi cedar ponıt)hangısı tavsıye dersınız..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Boston in neresi koy yaf ya soyle bir sey var amerikada sehircilik anlayisi cok farkli yani sana sehir ismi verirler ama sehrin icinde bircok sehir olabilir.mesela ben detroit diye geldim ditroite 30 dk olan taylor dayim.taylor in detroit ile alakasi yok ben busene bir seyden cok pisman oldum o da buyuk bir sehirde olmayisimdan yani eger buyuk bir sehirde deilsen amerika tatilin hic de dusundugun gibi gecmez ya enbuyuk sehirlerden birine git ki bu sehirlerin toplu tasima sistemi gelismis olsun yada amerikaya gelmeden ehliyetin olsun gelince ucuzda olsa bir araba al ( cunki bir cok yerde otobus bulup bir yerlere gitmek imkansiz gibi )

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar ben six flags dan dah çok cedar fair i öneririm...araştırıp bakanilirsiniz??

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Legoland , San Diego ... Arkkadasim gitmis cok memnun oldugunu soledi .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar amerikaya niye gidiyorsunuz bi bunu kendi kendinize sorgulayın gerisi çok kolay merak etmeyin.........

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eglence parklarinda calismak gercekten cok eglenceli. adi ustunde eglence parki. ancak ben doguya gittm dogu tarafinda surekli yaamur firtina oluo dolayisiyla parklarda is olmuo we issiz kalip para kazanamiorsunuz.. kotu yani bu eglence parkinin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence de en iyi calisma yeri eglence parklari arkadaslarin da dedigi gibi konaklama isverenden isverene gore degisiyor ama cogunda international ogrencilerle beraber kaliosun bu da senin icin hem bi avantaj hem de dezavantaj.. ayrica yine isverenden isverene gore degisir ama 2. bi ise de ihtiyacin olmuyor 12 saat calisiosun gunde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben brooklynde calistim park okyanusa plaja cok yakindi o yuzden aksama kadar gelen cocuk gruplari kumlu ve islak sekilde ride lara biniyorlardi
    haftasonu sabah 11 gece 1 e kadar calisiyordum ve 4 temmuz independence gunlerinde park oyle bir kalablikti ki herkes yurumekte zorluk cekmis ve izdihamin ortasinda kalmistim o gun hic bitmeyecek sanmistim bi de yagmur yagmasina ragmen onun disinda haftaici gayet sakin geciyordu yagmur yaginca park kapaniyordu hafta da bir gun off gunum oluyordu ben ortalama haftada 350 dolar kazaniyordum kalacagim eve 400 dolar odedim aylik.Evde bulasik camasir mak.internet telefon hersey vardi ayrica elektrik,su...faturlarinida odemedim hersey 400 dolarin icindeydi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence ev yinede guzel brooklyn icin..suanda orda kalan arkadaslar aylik verdikleri fiyat 400-450 arsi..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu eğlence parklarında temizlik işleri nasıldır acaba? floridada en az aylık 1500 dolar maaş ev ve yemek ücretsiz olması temizlik işleri için değer mi?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı merka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu eğlence parklarında temizlik işleri nasıldır acaba? floridada en az aylık 1500 dolar maaş ev ve yemek ücretsiz olması temizlik işleri için değer mi?
    Temizlik çok rahattır ama insan ilk etapta sıkılıyor elinde süpürgeyle

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı badecalifornia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eglence parklarinda calismak gercekten cok eglenceli. adi ustunde eglence parki. ancak ben doguya gittm dogu tarafinda surekli yaamur firtina oluo dolayisiyla parklarda is olmuo we issiz kalip para kazanamiorsunuz.. kotu yani bu eglence parkinin.
    Utahta haziran ortası birkaç gün yağmurluydu,
    temmuz ayında hiç yağmur yağmadı,
    ağustos'un sonlarına doğru da 2 kere bastırdı.

Lagoon'un iyi yanlarından biri de
    ride lar kapansa bile clock out yaptırmıyorlardı

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ridelari da kapamiyolar ya bizim donemde son gun inanilmaz yagmur yagmisti muzik express sira kisminda bilegime kadr su vardi hala calisiyordum ben orda , arada gelen bir iki manyak oluyordu

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ridelari da kapamiyolar ya bizim donemde son gun inanilmaz yagmur yagmisti muzik express sira kisminda bilegime kadr su vardi hala calisiyordum ben orda , arada gelen bir iki manyak oluyordu
    belirtmeyi unuttum;
    yağmur yağınca değil ama şimşek çakınca kapatıyorlar rideları.
    sebebi elektronik aletlerin şimşeği çekmesi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kesinlikle eğlence parkları.. başka iş düşünmeyin.. eğlenerek çalış..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks