Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 71 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Morey's Piers 2010 _wildwod - new jersey

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı resistance61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ophelia23 tek başıma kaldım dedimişsin.nerde kaldın? kalcağın yeri nası buldun?haftalık ne kadardı ücreti?
    tek kaldım derken ben bi arkdş grubuyla gitmedim yalnız gittim, ve tek kalmadım odada tabi 2 kişilik oda tuttum. 4 kişilik ve 2 kişilk oluyo odalar. evlerin odalarını tutyosun. ben fuarda daha önce gitmiş biriyle tanışmıştım,o arkdaşım kaldıgı yeri tutucaktım, adres+telefon fln almıştım ondan. yani onun sayesinde gittiğimde o adresi buldum, evsahibini aradım ayarladım öyle. ama daha önceki sayfada da söyledim. siz indiğinizde arıyosunuz moreys den gelip alıyolar sizi otobüs terminalinden zaten arabayla 5 dakka bişey. sizi aldıktan sonra ofise getiriyolar ve ellerindeki boş ev listelerinden sizi götürüp gezidiyolar varsa beğendiğiniz ev vs aynı gün içinde tutup yerleşiyorsunuz. geç tarişhte giderseniz haziran sonu gibi onların elinde ev kalmıyo. o zamanda sokağa çıkıp sokak sokak dolaşıp bulucaksınız. ama her yerrrrrrr ev ve kiralık oda dolu. orası tamamen bunu ticarete dökmüş bi tatil yeri. yani MUTLAKA bulursun. ben orda yüzlerce insan içinden ev bulamayıp döneni görmedim rahat ol ok

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

teşekkür ederim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bir sorum olacaktı bu lifeguard muhabbeti cok gecmisken burada sorıyım dedim lifeguard secimlerinde neyi gozonunde bulunduruyorlar? Vucut olarak ? uzun boylu kaslı fln ? yuzme becerısı ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı skull_spear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sorum olacaktı bu lifeguard muhabbeti cok gecmisken burada sorıyım dedim lifeguard secimlerinde neyi gozonunde bulunduruyorlar? Vucut olarak ? uzun boylu kaslı fln ? yuzme becerısı ?
    Krdeşimle birlikte gitmiştim ben ride operatordüm o life guard dı. kasa boya posa bakmıyorlar çekikler bile life guard oluyorsa düşünebilirsin artık boyu endamı Eger yüzme biliyorsan bu iş olur ama ilk antremanlarında ağlayabilirsiniz. 1 hafta bouyunca sizi teste tabii tutular savah 8.30 aksam 7.30 da bırakırlar 1 hafta boyunca cok disiplinlidirler. eğer senden umudu keserlerse bir hafta içinde kendine başka bir iş bulmak zorunda kalırsın .. Biraz güven aşılarsan hareketlerinle çocuk havuzuna verirler eger ki gözlerine girersen yetişkinlerine verirler ki en havalı olan da buydu orada. hadi bol şans

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

[QUOTE=onurcan90;127689]Bugün 4 yıldır orada çalışan biriyle konuştuk telefonda.İlk 3 hafta falan 35 saat gibi bişey alırsınız daha sonra 45-50 yi bulur falan dedi.Hatta çok beğenilenler 60-70i bulabiliyor dedi.Bu saatleri ridecılar ve gamesciler alabiliyomuş.2. iş de bulma şansınız var dedi. Kafam allak bullak oldu.Şirkete gittim bu telefon görüşmesini yaptık orda geri döndük.Karar veremedim.Six Flags New York daha mı mantıklı olur acaba? 2010da gidenler şu kadar saat aldık, toplam şu kadar para kazandık deseler çok yardımcı olacak aslında :S

QUOTE]

4 senelik kimle konustun merak ediyorum . ilk haftalarda parayı vurdun vurdun sonra işler sarpa sarıyor. o kadar çok çalışan geliyor ki oraya sonradan özellikle ekvatorlular sana calısacak saat kalmıyor. haziranın baslarında gidersen ilk 3 hafta rahat 45- 55 saat arası calısırsın ama sonradan 5 6 tane iş arkadasın oldugu zaman iş saati paylaşımından tut supervisorun sana tutumu olsun managerin tutumu olsun cok etkiler ve işten atmalar başlar. özellikle life guardsan herşeyine dikkat et çünkü işten atmak için can atıyolar.
    şunu da söylemeden geçmeyeyim sakına sakın sakınnn adventure pier da calısmayın haftalık saatin ortalama 10 saat düşer özellikle paraya ihtiyacı olan arkadasınıza söyleyin oraya verirlerse yalvarsın yakarsın diger parklara versinler.arkadasının 800 dolarlada dönme şansının oldugunu hiç sanmıyorum 2. işte çalısmadıgı sürece. hiç mi eglenceye para yatırmayacak , gezmeye dolasşmaya, alısverişe, yemege , kiraya ...... moreys piers para kazanmak işçin seçilecek en son yerdir.
    zaten türklerin ingilizce seviyesi oraya giden her ırktan biraz daha kötü , acı ama gercek. sana tavsiyem oraya vardıgında mutlaka 1 ay kadar da olsa hotelde filan calısmanız ve buradan kazandıgınız parayı ya kiraya ayırmanız yada travel a..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler moreys piers için geçmi kaldım? illa fuara katılmak lazımmıydı? birde ankarada hangi şirketler gönderiyo acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Slm arkadaşlar Geçen yaz pittsburghta mcdonalts ta çalıştım nasip olursa bu yazda moreys piers eglence parkına gideceğim ingilizcem ve yüzmem iyi.Sormak istedigim şey yurtalar nasıl oluyor?Çalıştıgımız eglence parkına yakın mı? Birde oda arkadsınla anlaşamadın diyelim oda değiştirme durmu varmı?Benim 5 haziranda finaller bitiyor 7 si gibi uçucam inş.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ophelia23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 haziran yolcusuyum, 15 haziran işbaşı morey's piers de.food bölümündeyim. tekim, orada çalışıcak ve konaklıcak arkdaşlar,yalnız olanlar, haberleşsek, konuşsak vs
    bizde izmirden çift olarak 13 haziranda gidicez ride operator olarak.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

wildwood'a talep artmış epey bi

var mı 10 haziran'da uçuşu olan?

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wildwood'a talep artmış epey bi

var mı 10 haziran'da uçuşu olan?
    22 Haziran maalsef....
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

wildwood'a vardıktan sonra araba almayı düşünen varsa iletişime geçebiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)