Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 58 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kıbrıs Vize Görüşmesi

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı By_KIRTAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hadi gözümüz aydın biraz önce görüştüm ve görüşmeler bugün itibari ile başlamıştır.

tüm evrakları ve internetten başvuruyu tamamladıktan sonra

pazartesi = 08-12:00
    çarşamba = 14:00-16:00 saatleri arası randevusuz direk gidip görüşebilirmişiz. Bilginize. Muhaceretede gerek yok dedi öğrenci belgesi istediler
    hadi kolay gelsinnn

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kıbrısta vize görüşmesine girecek olan arkadşların 20 dolar randevu ücreti vermesine gerek yok aradım görüştüm bana öyle dediler. ayrıca 131$ ı fortise yatırmadan elden vereceksiniz. Tüm evraklarla birlikte.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iş kabul belgesi gelmeden giremiyoruz vizeye, sizinkiler geldimi
    Waiting...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim herşey tamam geldi.

bu arada ben benim bi arkadaşın evraklarında götürsem onun içinde randevu alabilirmiyim?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bugün gittim ve mecburen 14 mayısa randevu aldım zaten karı baştan taktı bana. 14 mayısta sınavım var sonraki hafta geleyim dediysemde bişey fark etmedi. ama benden önceki kadına randevu tarihini kendisi belirlemesi için izin vermişti. Hadi onuda geçtim bana 2.67 cgpa ve 2.87 gpa e bu ortalama düşÃ¼k dedi ve neyse zaten kararı konsolos vericek dedi. tabi ben kadına İT de bundan daha iyi ortalama varsa vize reddine kabulum desemde konsolosun insafına kaldık demekki bileti alacaktım içime kurt düştüğü için artık vize sonucunda alacam.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

veeeeee sonunda bugün pasaportuma vize basılmış bi halde gidip teslim aldım. artık sıra uçak biletinde =)

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

veeeeee sonunda bugün pasaportuma vize basılmış bi halde gidip teslim aldım. artık sıra uçak biletinde =)
    hadi hayırlı oslun hocam güzel bir wat olur umarım ..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hayırlı olsun umarım güzel bir yaz geçirirsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Teşekkür ederim arkadaşlar umarım güzel bi wat geçiririm.

bu arada vizemin expiration date i 30 eylül şimdi ben 30 eylüle kadar çıkmammı gerekiyor amerikadan yoksa bu tarihin üzerine 1 ayda travel mi yapabilirim??? çünkü ben ekim 10-12 gibi geri dönmeyi düşÃ¼nüyordum. forumdada baktığım ekim ayında gelecek olan çok kişi var.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ederim arkadaşlar umarım güzel bi wat geçiririm.

bu arada vizemin expiration date i 30 eylül şimdi ben 30 eylüle kadar çıkmammı gerekiyor amerikadan yoksa bu tarihin üzerine 1 ayda travel mi yapabilirim??? çünkü ben ekim 10-12 gibi geri dönmeyi düşünüyordum. forumdada baktığım ekim ayında gelecek olan çok kişi var.
    evet hocam uzerıne koy bı ay daha bısı olmaz hadı bendensınn aslında donecegın son gun ds formda yazıor olması laazım vızede yazan resmı olarak calısabılecegın son gun dur uzerıne 30 gun daha kalabılırsın sanırım ama bıde sole bısey var bildiğim kadarıyla wat programı 19 ekimde her halukarda biitiyor yalıs hatırmlamıosam ama sen 12 sı gıbı doneceksen herhalukarda sorun olmaz rahat ol yani

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet hocam uzerıne koy bı ay daha bısı olmaz hadı bendensınn aslında donecegın son gun ds formda yazıor olması laazım vızede yazan resmı olarak calısabılecegın son gun dur uzerıne 30 gun daha kalabılırsın sanırım ama bıde sole bısey var bildiğim kadarıyla wat programı 19 ekimde her halukarda biitiyor yalıs hatırmlamıosam ama sen 12 sı gıbı doneceksen herhalukarda sorun olmaz rahat ol yani
    eyw. hocam walla bütün programım alt üst oldu diye pasaportu aldığımdan beri moralim bozuktu. Bu verdiğin bilgiler içimi ferahlattı =) ama ds formunu şimdi didik didik ettim en uzun tarih 30 eylül gözüküyor ben bunun üstüne bi 10 gün eklerim

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

eyw. hocam walla bütün programım alt üst oldu diye pasaportu aldığımdan beri moralim bozuktu. Bu verdiğin bilgiler içimi ferahlattı =) ama ds formunu şimdi didik didik ettim en uzun tarih 30 eylül gözüküyor ben bunun üstüne bi 10 gün eklerim
    hocam yanlıs hatırlıor olabılırım ds i karıstırma o zaman sana sole solıyım benım vıze bıtıs 1 ekımdı zaten en son 1 ekım var 2 ekım olan yok yani neyse bende 12 sınde dondum yada 13 uydu tam hatırlamıorum bı sorun olmadı için rahat olsun yani bişi olursa dönüşte hesaplaşırız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

üstad öle diosa öledir amerikan yasaları çokta umrumda

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

üstad öle diosa öledir amerikan yasaları çokta umrumda

eyw hocammmm estagfrllh

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar, vize görüşmesi için acil bilginize ihtiyacım var konsolosluğu arıorum ama bir türlü kimseye ulaşamıorum.. kocaelide okuorum ve bana istanbul konsolosluğundan 21 hazirana vize tarihi verdiler, şirketim mayıs sonu gibi alacağımı sölediğinden ve ingilizceme güvendiğimden uçak biletimide 18 hazirana almıştım. Ve işler şu anda çok kötü olmuş durumda. Ayrıca 21 haziranda alaskada işbaşı yapmam gerekiyor. Ankara konsolosluğuda çok yoğun olduğu için son çare kıbrıstaki amerikan konsolosluğu kaldı.. Kıbrıs'da yoğunluk ne durumda bilgisi olan var mı? bu pazartesi vize tarihi almaya gitsem ayın kaçına verirler vize görüşmemi?? Yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar, haftayada finallerim başlıyor, inanılmaz sıkışmış durumdayım..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkese selam;

Arkadaşlar İstanbul vize görüşme tarihini 21 hazirana verdiler bu durumda 24-25 haziran tarihinden önce ABD de olamayacağım, aynı zamanda uçak biletini pahalıya almam da cabası olacak. Kıbrıs tan vize randevusu alabilir miyim? Yoğunluk ne durumda? İstanbuldayım ben. Bu durumda sadece vize görüşmesi için Kıbrıs a gideceğim işim ne kadar sürer kısa zamanda halledebilir miyim? 24 Mayıs ptesi görüşme için Kıbrıs Amerikan Konsolosluğuna gitsem nelerler karşılacağım? ve tahmini görüşme zamanını ne zamana verirler? Vize randevusu almak için, vize görüşmesi için ve pasaportu tekrar almam için Kıbrıs a gitmem mi gerekecek? yorumlarınız ve bilgilerinizle yardımcı olursanız sevinirim...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kıbrısta vize alabilmen için burada ya öğrenci olman lazım yada kıbrısta oturma iznine sahip olman lazım. yoksa alabileceğini sanmıyorum. eğer bugün aradıysan 19 mayıs dolayısıyla kapalı. yarın tekrar ara.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Apomeister Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selam;

Arkadaşlar İstanbul vize görüşme tarihini 21 hazirana verdiler bu durumda 24-25 haziran tarihinden önce ABD de olamayacağım, aynı zamanda uçak biletini pahalıya almam da cabası olacak. Kıbrıs tan vize randevusu alabilir miyim? Yoğunluk ne durumda? İstanbuldayım ben. Bu durumda sadece vize görüşmesi için Kıbrıs a gideceğim işim ne kadar sürer kısa zamanda halledebilir miyim? 24 Mayıs ptesi görüşme için Kıbrıs Amerikan Konsolosluğuna gitsem nelerler karşılacağım? ve tahmini görüşme zamanını ne zamana verirler? Vize randevusu almak için, vize görüşmesi için ve pasaportu tekrar almam için Kıbrıs a gitmem mi gerekecek? yorumlarınız ve bilgilerinizle yardımcı olursanız sevinirim...
    http://www.turkishwat.net/work-trave...bilgileri.html

hocam burada konsoosluk iletişim bilgileri var buradan ara şöle bi durum var telefonda durumundan bahset pazartesı gıdersen eger çarşambaya gun verebılır normalde vermezler ama durumundan dolayı tolerans kullanırlarmı bılemıorum kıbrısta bu gorusmeler mayıs ayı ıtıbarıyle basladıgı ıcın genelde ds olmadan orada gorusmeye gırılmıo cunku hatırladıgım kadarıyla ama sen yınede bı ara durumu anlat gerısı şansına kalıoo artıkk !

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.turkishwat.net/work-trave...bilgileri.html

hocam burada konsoosluk iletişim bilgileri var buradan ara şöle bi durum var telefonda durumundan bahset pazartesı gıdersen eger çarşambaya gun verebılır normalde vermezler ama durumundan dolayı tolerans kullanırlarmı bılemıorum kıbrısta bu gorusmeler mayıs ayı ıtıbarıyle basladıgı ıcın genelde ds olmadan orada gorusmeye gırılmıo cunku hatırladıgım kadarıyla ama sen yınede bı ara durumu anlat gerısı şansına kalıoo artıkk !
    ds formum zaten var aga benim, ds formu olmadan demekle ne anlatmak istediğini anlamadım, bütün evraklarım hazır, çünkü zaten istanbul amerikan konsolosluğu 21 hazirana randevuyu verdi bana.. hatta orayada fax çektim mail attım durumumu anlattım güzelce bana cvp vermelerini bekliorum, fakat konuştuğum bir çalışan ölüm kalım olmadıkça tarihi geriye atmıoyoruz gibilerinden şeyler söyledi.. kıbrıs konsolosluğunu aradım 19 mayıs olduğu için cvp vermediler, bi internet sitesinde cuma günü 8.00-12.00 arasında ulaşabileceği yazıodu yarın bida aricam, vize görüşmesi benim için 15 hazirandan önce bigün olması lazım.. yoksa herşey altüst olacak..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün sonunda tatil olmayan bi gün (19 mayıs 24 mayıs holy sprit gibi tatiller..) yakalıyıp gün alabildim konsolosluktan 2 haziranda görüşmeye gidecem.. bişey merak ettim ya görüşmeden sonra vize alıp almadığımızı anında söylüyolarmı yoksa ne zaman öğreniyoruz bide pasaportu kaç günde geri veriyolar?? 5inde Türkiyeye biletim vardı.. değiştirmem gerekirmi??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bu sene kıbrıstan kımse yokmu arkadas vıze alacak yahu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene kıbrıstan kımse yokmu arkadas vıze alacak yahu
    ben varım bu sene girmeyi düşünüyorum kıbrısta

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

en azından bır arkadas bulmus gıbıym yanıma

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

daha durun helebi haziran yaklaşsın elçilik vize görüşmelerini açmakta geciksin herkes dökülür kıbrısta vize görüşmesi nezaman sormak için ozaman yakalarsınız kıbrıstan gidenleri =))

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

daha durun helebi haziran yaklaşsın elçilik vize görüşmelerini açmakta geciksin herkes dökülür kıbrısta vize görüşmesi nezaman sormak için ozaman yakalarsınız kıbrıstan gidenleri =))
    hazıran 18 de acılıyo vıze gorusmesı konsoloslugun yalancsıyım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haziranin 18inde mi acilio ? naptin sen yav ben zaten 15 inde orda olcam, aldim bile ucak biletimi coktan )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize görüşmeleri KKTC de 18 Nisan'da başladı.
    kulaktan duyma şeylere inanmayın.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

yaw nısan yazacama hazıran yazmısım ıste

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)