Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara Vize

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Ankara Vize

yakın zamanda vize görüşmem olacak ankarada. son zamanlarda gidenler, deneyimleriniz neler? ortalamam 3,4.hazırlık öğrencisiyim sizce alabilir miyim?ingilizceyi daha bu yıl öğreniyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben de hazırlık öğrencisiyim ve ankarada dün girdim görüşmeye ve aldım vizeyi bugünde pasaportum geldi benimde ortalamam 3.2 idi yani ikimizin notuda ortalamaya göre gayet iyi benim ingilizceylede bir sorunum olmadığı için gayet rahat aldım hiç merak etme sordukları soruar hazırlıkların speaking sorularından çok daha kolay önce numara alıyosun yanınca gidip parmak izi veriyorsun sonra oturup haklarını okurmuş gibi yapıyosun yani yalandan bir bakmak hiç bakmamaktan iyidir gelelim mülakata numaran yanıyor gidiyorsun memur hi How are you diyor sen thank you i am fine diyorsun sonra hakların yazdığı kitapçığı göstererek have you read it diyor yes diyosun sonra 1 veya 2 kişisel soru soruyor örneğin bana hangi firmayla gittiğimi ne kadar ödediğimi ve karşılığında firmanın ne yaptığını sordu bende şu kadar ödedim onlarda iş buldular ve her aşamada yardımcı oldular dedim ardından okul bölüm sınıf ve abd de nereye gidip ne iş yapacağımı sordu hepsine cevap verdikten sonra iyi yolculuklar bu kağıtlarıda al ve ups ye git dedi
    yani gördüğün gibi gayet basit bir mülakat sen hiç türkçeye girmediğin ve rahat olup cevapladığın sürece anlamasan bile sen daha tekrar edebilirmisiniz demeden daha yavaş bir şekilde soruyu sana yeniden soracaktır. ki notuna bakılırsa ve bilgilerinin de taze olduğunu hesaba katarsan o soruları gayet iyi anlarsın ee ne diyelim hayırlısı olsun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hiç kasmaya gerek yok arkdaşım ortalamanda iyi heyecan işini yarıyacak son şey kendine güvenin olsun konsolos karşısında zaten basit sorular soruyolar neden gidiosun nerde çalışcaksın nerde okuyosun gibisinden kısaca cevap verirsin bide gorusmenin sonunda bi kitapçık var insan haklarıyla ilgili onu okudunmu die sorar yes der geçer gidersin iyi haberlerini bekliyoruz good luckk
    when life gives you lemons, make lemonade

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tsk ederim....
    bi aksilik oldu ankara da giremiyorum maalesef. istanbul'a gidiyorum 2 hafta sonra :S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende Ankara'dan aldım vizeyi vize görüşme saatinde içeri girip fiş alıyorsun fişle banka gibi numaraları takip edip önce parmak izini alıyorlar sonra aynı fişle numaraları takip edip gişe gibi yerler var oraya gidip adama gerekli evrakları verio muhabbete başlıyorsun olay bu ben mesela Atlantic city'e gidecektim adam kumar severmisin flan diye girdi olaya konuştuk verdi vizeyi. Vizeyi verirse ups masasına gidip para yatırıyorsun onlar evine yolluyorlar pasaportunu vize basılmış şeekilde.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

daha bugun oglen 1 de arkdaşım girdi 2.78 ortalamayla ve almış çok sevindik
    when life gives you lemons, make lemonade

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)