Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach,williamsburg - server işi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Virginia Beach,williamsburg - server işi

Arkadaşlar Merhaba;

Virginia beach veya Williamsburgda restorant işi aldık.Server pozisyonunda.5$+tip yazıyor..Konaklama 75-100$ dolar. Sizce nasıl bi iş ilk kez wat yapcaz tecrübeliler yardımcı olabilirmi?

Bu hafta işverenle skype görüşmesi olucak.Tavsiyeleriniz neler nasıl gözüne girebiliriz işverenin

Son olarak virginia beach mi williamsburg mu?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

virginia eyalet williamsburg şehir virginia beach başka şehir.Sizin gideceğiniz yer williamsburg.Hangi restaurantta iş.Sölersen daha yardımcı olabilirim.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İşverenin birçok restorantı olduğunu,görüşmeden sonra hangisine yerleşceğimizin belli olcağını biliyorum sadece.Belli olunca yazarım bende ismini bilmiyorum henüz..
    Virgini Beach yazmak istemiştim orda Williamsbug ve Virginia Beach ikisinden birini tercih etmemiz istenck...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Williamsburg kesinlikle,

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

williamsburg bence çok sıkıcı beach'de yapacak çok daha fazla şey var.Ama tabi williamsburg beachden biraz daha ucuz.Sen bize ne beklentin olduğunu söle biz de ona göre sana durumu anlatalım.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya beklenti elbette uygun bi yer olsun..Güvenli,rahat edebileceğimiz bir yer istiyorum.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı star61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşverenin birçok restorantı olduğunu,görüşmeden sonra hangisine yerleşceğimizin belli olcağını biliyorum sadece.Belli olunca yazarım bende ismini bilmiyorum henüz..
    Virgini Beach yazmak istemiştim orda Williamsbug ve Virginia Beach ikisinden birini tercih etmemiz istenck...
    beach cok daha keyifLidir.. ha arada off day Lerinde williamsburg'a gidebiLirsin.. aLışveriş için outLetLer mevcut.. eğLence içinde yine williamsburgda busch gardens var şiddetLe tavsiye ediLir.. Bide yakınLarında aqua park gibi biyer varmıs oLdukca güzeL deniyordu "water country" ama oraya gitmek nasip oLmadı.. maLum beach le williamsburg arası baya mesafe var.. beach te ise akşamLarı partiLer faLan oLur eğLenceLi doLu doLu geçer ha birazda sana bağLı, williamsburg da yasam nasıl bilmiorm ama beach oLdukca keyifLidir..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İkisi de güvenli ve iyi bi yerde kalabilirsen rahat edebilirsin.Ben yerinde olsam beach'e giderdim.Williamsburg sıkıcı çünkü.beach'de en azından denize giriyosun.Williamsburg'de o sıcakda o da yok.
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

benim yer beach bu sene gidicem ama herkesin söylediği çok eğlenceli bir yer oldugu birde öğle yemekleri ucuz oluyomuş iş görüşmesindeki bayan öle dedi dogrumu yalan mı bilemem ama

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beach cok daha keyifLidir.. ha arada off day Lerinde williamsburg'a gidebiLirsin.. aLışveriş için outLetLer mevcut.. eğLence içinde yine williamsburgda busch gardens var şiddetLe tavsiye ediLir.. Bide yakınLarında aqua park gibi biyer varmıs oLdukca güzeL deniyordu "water country" ama oraya gitmek nasip oLmadı.. maLum beach le williamsburg arası baya mesafe var.. beach te ise akşamLarı partiLer faLan oLur eğLenceLi doLu doLu geçer ha birazda sana bağLı, williamsburg da yasam nasıl bilmiorm ama beach oLdukca keyifLidir..
    Busch Gardens dediğin gibi süper ama water country orta halli.Gitsende olur gitmesende mekanı tam.Williamsburg'un normal hayatı çok sıkıcı.Ama ortamın varsa kendin de eğlenebiliyosun bence.Ama beach daha iyidir yaa.en azından deniz var
    ""Let the game begin""

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

beach bencede:d
    when life gives you lemons, make lemonade

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Busch Gardens dediğin gibi süper ama water country orta halli.Gitsende olur gitmesende mekanı tam.Williamsburg'un normal hayatı çok sıkıcı.Ama ortamın varsa kendin de eğlenebiliyosun bence.Ama beach daha iyidir yaa.en azından deniz var
    zaten ortamın varsa eğLenirsin hersekiLde aynen.. Beach te deniz oLması büyük avantaj gerçekten, izlesi cok keyifLi önünde hoplaşan yunusLar güzeL manzaraLar doğırıyor.. (ilk gördüğümde her nekadar köpekbalığı sanıp tırssamda ) ama yüzmeyi cok seven biri olarak fazla acılamamak kötü oluyor.. Koskoca okyanus hocam köpekbalığı falan cıkar Bu arada Water Country hakkında biraz biLgi verebiLirmisin? MeseLa Tr deki aqua parkLarLa kıyasLarsak nasıLdır hocam? Hem gidecek arkadasLar için fikir oLur hemde gitmeyi isteyipte gidemediğim yer nasıLdı merak ettim

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim yer beach bu sene gidicem ama herkesin söylediği çok eğlenceli bir yer oldugu birde öğle yemekleri ucuz oluyomuş iş görüşmesindeki bayan öle dedi dogrumu yalan mı bilemem ama
    öğLe yemeği ucuz derken oteLin öğLe yemeğimi? Geçen sene o teLde bnm arkadas caLısıodu yemek ücretsiz diodu ama yemeker kötü cıkıo diodu.. Süt içiodu boL boL

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

vala ben sadece yemek ucuz kısmını dikate aldıgım için otelinmi tam bilmiyorum öğle yemekleri ucuz partiler çok olur dedi

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vala ben sadece yemek ucuz kısmını dikate aldıgım için otelinmi tam bilmiyorum öğle yemekleri ucuz partiler çok olur dedi
    öğLe yemeği cıkan bi yer yok zaten, oteLindir muhtemeLen..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten ortamın varsa eğLenirsin hersekiLde aynen.. Beach te deniz oLması büyük avantaj gerçekten, izlesi cok keyifLi önünde hoplaşan yunusLar güzeL manzaraLar doğırıyor.. (ilk gördüğümde her nekadar köpekbalığı sanıp tırssamda ) ama yüzmeyi cok seven biri olarak fazla acılamamak kötü oluyor.. Koskoca okyanus hocam köpekbalığı falan cıkar Bu arada Water Country hakkında biraz biLgi verebiLirmisin? MeseLa Tr deki aqua parkLarLa kıyasLarsak nasıLdır hocam? Hem gidecek arkadasLar için fikir oLur hemde gitmeyi isteyipte gidemediğim yer nasıLdı merak ettim
    Water Country'nin geçtiğimiz sene kapı önü girişi 65$dı.Türkiye'de kuşadasında adaland adında bi aquapark var.Avrupanın en büyük, dünyanın 3. büyük aquaparkı.oraya gittiyseniz water country kesinlikle sizi kesmez.Water Country'de büyük bi dalga havuzu, botla kayabildiğin bi havuz, yamaç ve bi kaç tanede normal kayıdrak var.Gitsen de olur gitmesende olur yeri bence.Şahsen ben Busch Gardens'a bi daha gitmeyi tercih ederim.Ayrıca water country'de yiyecekler busch gardensdan da pahalıydı.Bu da göz önünde bulundurulmalı gitmenden öcen.
    ""Let the game begin""

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Water Country'nin geçtiğimiz sene kapı önü girişi 65$dı.Türkiye'de kuşadasında adaland adında bi aquapark var.Avrupanın en büyük, dünyanın 3. büyük aquaparkı.oraya gittiyseniz water country kesinlikle sizi kesmez.Water Country'de büyük bi dalga havuzu, botla kayabildiğin bi havuz, yamaç ve bi kaç tanede normal kayıdrak var.Gitsen de olur gitmesende olur yeri bence.Şahsen ben Busch Gardens'a bi daha gitmeyi tercih ederim.Ayrıca water country'de yiyecekler busch gardensdan da pahalıydı.Bu da göz önünde bulundurulmalı gitmenden öcen.
    hadi yaa.. Busch gardens tan daha pahalıysa cidden kolay kolay cıkılmaz içerden.. Ozaman iyiki gitmemişim Busch gardens ta 30 dolar yemeğe vermiştim zaten, waten country de daha cok acıkır adam en az 50 dolara doyardık..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Water Country'de suya ve yemeğe çok para veriyosun aynen dediğin gibi.Su iç yemekye bi baktım parayı sıfırlamışız.Bence o paraya beach'e gdip denizde sahilde takılmak daha güzel.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amadeus çok teşekkür ederim yardmlarına.Diğer arkdşlara da aynı şekilde..
    Peki sence maaşımız iyi mi server işi için ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Maaş server işi için iyi.Ama önemli olan tip tabiki.Umarım iyi saat alırsın iyi para kazanırsın.Çalışçağın restaurantın tam adı neydi?
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)