Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pedicap NY ve San Diego Farklar

BannedUser
    Guest

Standart Pedicap NY ve San Diego Farklar

NY : Arkadaslar NY gidecekler için permit almak biraz sorunlu olabilir shift yok istedğin kadar çalışabilirsin. Ama permit 15*30 günde cıkabilir bu zaman zarfında bir iş bulmanız gerek. pedicap sayısı tüm Çin Halk Cumhuriyetine yetecek kadar

SD : Permit ortalama 7*10 günde çıkar. Bu zaman zarfında size yetecek para cebinizde olsun shift olayı oldugundan belli saatlerde çalışabilirsiniz. Avantajları permitin erken çıkması ve sadece 250 tane pedicap olması.

Pedicap yapıp iyi para kazanmak istiyorsanız ing seviyenizin iyi olması, ikna yeteneginizin güçlü olması gerek.SD gidecek olanlar shift oldugundan bulurlarsa ikinci bir iş yapabilirler.

BannedUser
    Guest

Geçen sene SD gidip patlayan çok kişi olmuştu aslında 250 pedicap olması v shift olması cazip gözükebilir ama öyle olmuyor. Pedicap kiralayanlar bunu cıkarlarına kullanıyorlar ve pedicap fiyalarını 300 dolara cekiyorlar. Sabah shifti 125 aksam 175 dolarmış duydugum arkadastan. Bu sene benım düşüncem cok fazla kişi SD da bombayı eline alacak gibi. Gecen sene oldugu gibi.
    Konu BannedUser tarafından (10-02-2011 Saat 02:41 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bence ıng sevıyesıne bakılmayan tek ıs dıyebılırım benım arkadasım tek kelıme ıngılızce bılmeden sadece vıze gorusmesıne gırmeden bı kac bısı ezberlıyerek atlantıc cıtye gıttı padicap ısıne ve ıyıde kazanıp alısverısınıde yapmıstı hatta kumar bılem oynamıs yahu kıbrısta kumar var ama atlantıc cıtydede baskadır kısmet olursa dunyanın kumar baskentı lasvegasta da ben oynamak ısterım

nese konudan sapmayım

BannedUser
    Guest

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence ıng sevıyesıne bakılmayan tek ıs dıyebılırım benım arkadasım tek kelıme ıngılızce bılmeden sadece vıze gorusmesıne gırmeden bı kac bısı ezberlıyerek atlantıc cıtye gıttı padicap ısıne ve ıyıde kazanıp alısverısınıde yapmıstı hatta kumar bılem oynamıs yahu kıbrısta kumar var ama atlantıc cıtydede baskadır kısmet olursa dunyanın kumar baskentı lasvegasta da ben oynamak ısterım

nese konudan sapmayım
    Emre benim dediğim yer SD evet pedicapte 10000 kazananlar var.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

he anladım (:

ben genel olarak bahsettım yanı gıtmedım bılmıyorum ogrendıgımı soluyorum hesabı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

makrolima arkadaş, ben de bugun bir şirketle görüştüm ve californiaya gitmek istiyorum ancak okulumun kapanış tarihi haziranın sonu gibi olduğu için iş bulmakta zorluk çekebileceklerini söylediler ancak pedicap da(san diego) böyle bir sorun yok buyuzden pedicapi düşünüyorum.fazla para kazanma gibi bir amacım yok sadece oradaki masraflarımı karşılasın ve travel kısmında da biraz gezebilecek kadar kazansam yeter para sıkıntısı cekme olasılığı yüksekmi sence tecrübeli biri olarak sen ne tavsiye edersin ?
    ilk wat deneyimim olacak ve ingilizcem cok cok iyi değil ama günlük konuşmada cok zorlanacağımı zannetmiyorum.

BannedUser
    Guest

Alıntı mrtcn_rocklr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makrolima arkadaş, ben de bugun bir şirketle görüştüm ve californiaya gitmek istiyorum ancak okulumun kapanış tarihi haziranın sonu gibi olduğu için iş bulmakta zorluk çekebileceklerini söylediler ancak pedicap da(san diego) böyle bir sorun yok buyuzden pedicapi düşünüyorum.fazla para kazanma gibi bir amacım yok sadece oradaki masraflarımı karşılasın ve travel kısmında da biraz gezebilecek kadar kazansam yeter para sıkıntısı cekme olasılığı yüksekmi sence tecrübeli biri olarak sen ne tavsiye edersin ?
    ilk wat deneyimim olacak ve ingilizcem cok cok iyi değil ama günlük konuşmada cok zorlanacağımı zannetmiyorum.
    Ben tecrube derken Alaska konusunda tecrubelıyım pedicap içinde giden arkadaslarımdan bilgi alıyorum. Merak etme her halükarda gittiğin para çıkar. (Tabi işin çakma değil ve şirketin sağlamsa)
    Konu BannedUser tarafından (10-02-2011 Saat 11:20 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşalar bende 2011 yazında s.d gitcem padicap işi yapcam.gidicek arkadaşalr tanışmak isterim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)