Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 yılık bölümlerde okuyan arkadaşlar DİKKAT!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2 yılık bölümlerde okuyan arkadaşlar DİKKAT!!

arkadaşlar birkaç gün önce Amerikan Konsolosluğundan gelen bir yazı sonucu bu yıl 2 yıllık arkadaşlar WAT programına katılamıyor.. sadece turizm ve otel işletmeciliği ve ing. türkçe çevirmenlik bölümü öğrencileri alınıyormuş. bu durumu 3 gün önce bütün evraklarımı tamamlayıp vize randevusu almaya gittiğimde şirketimden öğrendim. ve maalesef kaldırmışlar bütün çabalara rağmen gidemiyoruz. bu arada ben ingilizce işletme öğrencisiyim ama kabul etmiyorlar maalesef çok üzgünüm benim gibi gitmeye hazırlanan arkadaşları bilgilendirmek istedim...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bilgilendirme için teşekkürler Fulya. 2 yıllık bölümlerde okuyanlar için kötü bir haber.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

neysekii son anda sıyırdım bende 2 yıllık turizm ve otelcilik öğrencisiyim. normalde bölümümü sevmiodum sırf bu yüzden sevmeye başladım...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben bgn aradim buroyu zaten normalde olan bir durum bu 2 yıllıkların daha zor alması bir çok şirkette red cewabı olasılığının yüksek olmasından dolayı 2 yıllıklarla ilgilenmiyorlar...fakat bürolara böle bir yazı fakslanmamış kesinlikle red die görüşmeye giden kişinin inandırıcılığına kalan bişey bu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu yeni bişey değil sene başında söylendi zaten hangi 2 yıllıklar başvuru yapabilir diye bence firmana bir sor en başta neden haberleri yokmuş.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Birde 2 yıllık turizm bile olsa vizede 2.00 not ortalamasına çok dikkat ediyorlar üzgünüm notun düşük diye yollanan 2 tane arkadaşım var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hocam kriter zaten belli altında olursan 4yıllık olsan bile risk.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı fulya86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar birkaç gün önce Amerikan Konsolosluğundan gelen bir yazı sonucu bu yıl 2 yıllık arkadaşlar WAT programına katılamıyor.. sadece turizm ve otel işletmeciliği ve ing. türkçe çevirmenlik bölümü öğrencileri alınıyormuş. bu durumu 3 gün önce bütün evraklarımı tamamlayıp vize randevusu almaya gittiğimde şirketimden öğrendim. ve maalesef kaldırmışlar bütün çabalara rağmen gidemiyoruz. bu arada ben ingilizce işletme öğrencisiyim ama kabul etmiyorlar maalesef çok üzgünüm benim gibi gitmeye hazırlanan arkadaşları bilgilendirmek istedim...
    fulya böyle bir konuda bilgilendirdiğin için teşk. ederiz..umarım ilerki senelerde katılabilirsin...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim şirketim bu konuda en iyilerden biridir çünkü 2 yıllık olsam bile benimle en başından beri ilgilendiler ve hala da. onlarda bu duruma çok üzgün benim not ortalamam aile durumum vs. herşeyim çok iyiydi hatta alırsın sen denenlerden biriydim zaten bu yüzden çok üzüldüm fakat ortada haksızlık ve hata olduğunu düşünüyorum çünkü ben 2 yıllık olsam bile ingilizce eğitim alıyorum ve diğer alınan bölümlerden daha iyi bir bölümde okuduğuma inanıyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)