Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 28 Ocak Vize Gorusmesi (Lost)

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Standart 28 Ocak Vize Gorusmesi (Lost)

evet bugün girdim vize görüşmesine baya kalabalıktı ve kısa sürdü sanırım aldım vizeyi görüşme sonunda ups kağıdı verdiler en baştan anlatayım sabah 8 deki vize randevusu için 7:45 te sıraya girdim ilk başta ismimi listede bulup işaretlediler sonra tekrar bi güvenlik kontrolü pasaportunu çıkart falan dedi sonra ilk kapalı alana giriş orda çanta kemer mont atkı ve kağıt para dahil cepte ne varsa çıkarttık sonra kapıdan geçtik asansörün yanındaki eleman başvuru evraklarını kontrol etti iş profilini çıkarttı evrakların arasında gerek yok dedi sonra asansöre binip va' ya çıkmam gerektiğini söyledi çıktı sora düz devam ettik yürümeye en uzun yürüyüş burdaydı heralde sonra yine bi kapalı alan ve esas yere geldik girişte sıra numarası alıp sıram geldiinde ilk önce başvuru belgelerini aldılar sonrakinde parmak izi alındı.

en sonunda da vize görüşmesi gerçekleşti;

1) Ne için gidiyosun ilk soru oldu bütün sorular kısa cevap verdim daha sonra
    2) Nerede okuduğumu sordu sonraki soru
    3) Nerede çalışacaksın
    4) Ne iş yapacaksın hepsi bu bide sonunda
    5) what are u going to do this weekend diye sordu ben sesi derinlerden geldiği için anlayamadım soruyu tam net duyamadım yani geçmiş zamanda cevapladım soruyu i went to cinema and watched film this weekend tarzında bişe söledim herif bir iki saniye kaldı tabi aynen bende kaldım going falan dedi gelecek zaman derken görüşme orda bitti approved have nice holiday dedi yada o an ben onu duymak istedim sesi hep derinlerden geldi olay bu transkripti zarftan benim çıkarmamı istedi çıkarttım verdim gördü ortalama üçün üzerinde fazla zorlamayım ben bunu dedi heralde sanırım hâlâ gelecek zamanlı soruya geçmiş zamanla cvp vermemi düşünüyodur kesin uykusunda bile aklına ben gelirim onun ''ulen bi çocuk vardı bugün hızlı hızlı soruları cvpladı sonunda ilkokul seviyesinde ingilizce sorusunu yanlş cvpladı diye ) sesi çok derinlerden geliyo bazen iyi gelio bazen kesik geliyo ses bi acaip yani çoğunluk vize aldı diyebilirim bi kişi dışında görmedim vize alamayan

----------------------------------------------------

Admin Edit.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

Geçmiş olsun Lost darısı başımıza kardes. Transkript kapalı zarftaydı deme.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

not ortalaman kaçtı acaba lost ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Lost darısı başımıza kardes. Transkript kapalı zarftaydı deme.

aynen kapalı zarftaydı umarım sende alırsın ya vizeyi ups de ne hızlı yarın teslim edilcekmiş pasaport yanı bugün hocam vize görüşmesi 27 ocakta oldu 28 ocaktakiler bugün giricek görüşmeye herkese bol şans gitmeden önce arkadaşınızın size burnunu tıkayıp ingilizce mülakat yapmasını söyleyin o sese alışın bide mülakat için arada üç metre olsun en az derinlerden gelsin ses bide hızlı sorsun vize sorularını anca öyle iyi hazırlanırsınız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

3 oldugunu görmemişim kardeş kusra bakma,hayırlı olsun ..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    not ortalaman kaçtı acaba lost ?

not ortalamam 3.15

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

çok kişi vardı ya bi parmak izi almaları için 20-25 dakika kadar bekledim okadar insan varken kısa kesiyolar görüşmeyi work and travel cılar için olay transkript nekadar iyi puan olursa okadar kısa kesip veriyolar vizeyi şakayla karışık söylüyorum bu sesin derinden gelmesi olayını ama hazırlıklı olun yani bi garip oluyosunuz bi metre önünüzdeki insanın uzaylı gibi sesinin çıkmasına ben mi abartıyorum yoksa bigece öncesini uykusuz yolculukla geçirdiğim içinmi bana öyle geldi bilmiyorum

BannedUser
    Guest

peki ret alan gördün mü hiç.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ret alan gördün mü hiç.

evet benden hemen önce görüşmesi olan bi çocuk red aldı mezun olduğunu söyledi sanki öyle hatırlıyorum bide dil okulu falan dedi sonra evraklarını verdiler sanırım whyyyyy die bi ses duydum sonra benim sıram geldi takip edemedim olayı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

[QUOTE=break;128883]evet bugün girdim vize görüşmesine baya kalabalıktı ve kısa sürdü sanırım aldım vizeyi görüşme sonunda ups kağıdı verdiler en baştan anlatayım sabah 8 deki vize randevusu için 7:45 te sıraya girdim ilk başta ismimi listede bulup işaretlediler sonra tekrar bi güvenlik kontrolü pasaportunu çıkart falan dedi sonra ilk kapalı alana giriş orda çanta kemer mont atkı ve kağıt para dahil cepte ne varsa çıkarttık sonra kapıdan geçtik asansörün yanındaki eleman başvuru evraklarını kontrol etti iş profilini çıkarttı evrakların arasında gerek yok dedi sonra asansöre binip va' ya çıkmam gerektiğini söyledi çıktı sora düz devam ettik yürümeye en uzun yürüyüş burdaydı heralde sonra yine bi kapalı alan ve esas yere geldik girişte sıra numarası alıp sıram geldiinde ilk önce başvuru belgelerini aldılar sonrakinde parmak izi alındı.

en sonunda da vize görüşmesi gerçekleşti;

1) Ne için gidiyosun ilk soru oldu bütün sorular kısa cevap verdim daha sonra
    2) Nerede okuduğumu sordu sonraki soru
    3) Nerede çalışacaksın
    4) Ne iş yapacaksın
    5) daha önce yurtdışına çıkıp çımadığımı sordu
    6) bölümümü sordu
    7)what are u going to do this weekend die sordu

unutmuşum bi kaç soruyu onlarıda ekledim hepsi bukadardı soruların

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hayırlı olsun losttt

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bana da klasik sorulardan sonra ailen nerede yasiyor diye sormustu!

Ne gunlerdi ya...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

klasik soruların dışında futbol takımımı ligdeki durumunu ve son macının nasıl bittiğini sormuştu..

o değilde benim not ortalaması yerlerde iyice 4.sınıfım da alabilir miyiz yahu yine vizeyi.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bir de kacıncı sınıftasın diye sordu okadar çabuk bittiki en fazla bir buçuk dakikadır hızlı cvplar verdim unuttuğum sorular oldu evet klasik sorulardan sonra garip bi soruyla karşılaşıonuz benim gibi uykulu ve sesi o anda az duyarsanır gelecek zamanlı soruyu geçmiş zamanla cvplaybilrsiniz ups kağıdı verdi ona bile sevinemedim oanda aklım halen o soruya verdiğim cvpta

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Vize görüşmem 27 ocakta 2011 de oldu tekrarlıyorum 27 ocak 2011

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de kacıncı sınıftasın diye sordu okadar çabuk bittiki en fazla bir buçuk dakikadır hızlı cvplar verdim unuttuğum sorular oldu evet klasik sorulardan sonra garip bi soruyla karşılaşıonuz benim gibi uykulu ve sesi o anda az duyarsanır gelecek zamanlı soruyu geçmiş zamanla cvplaybilrsiniz ups kağıdı verdi ona bile sevinemedim oanda aklım halen o soruya verdiğim cvpta
    hocam o kadar takma ya..söylenenleri anladıktan sonra konuşmanın kötü olmasının anlamı yok zaten dil geliştirmek için gidiyorsun onlarda farkınında bunun..ben ilk görüşmemi hatırlıyorumda abimin calıştığı yeri bile 2-3 kez tekrarlayark anlatabildim yinede almıştım vizeyi..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam o kadar takma ya..söylenenleri anladıktan sonra konuşmanın kötü olmasının anlamı yok zaten dil geliştirmek için gidiyorsun onlarda farkınında bunun..ben ilk görüşmemi hatırlıyorumda abimin calıştığı yeri bile 2-3 kez tekrarlayark anlatabildim yinede almıştım vizeyi..

zaten işin housekeeper lık olduğunu söyleyince ingilizceyede pek bakmadılar öyle bir iki soru soruyumda veriyim şuna vizeyi havası vardı bugün gelicekmiş pasaportum upsden msj geldi acaba hangi belgelerle birlikte gelicek sadece pasaportmu olucak vizeyi nerde görücem nasıl bişey olucak merak ediyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun losttt

eywallah hocam sağol inşallah sende alırsın vizeyi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hocam abd'ye neden gittiğiniz sorusuna ne cevap verdiniz acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben o soruya en standart cvbı vermeyi düşünüyorum ı improve my eng. for my deprtmant (=

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı OneTouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam abd'ye neden gittiğiniz sorusuna ne cevap verdiniz acaba?
    Alıntı gmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben o soruya en standart cvbı vermeyi düşünüyorum ı improve my eng. for my deprtmant (=

bana neden ABD'ye gidiyosun sorusu gelmedi fakat ne amaçla gidiyosun sorusu geldi work and travel dedim böle bütün sorulara kısa cevap verdim not ortalamanız 2 nin üzerindeyse ve son sınıf değilseniz çok zorlamıyolar bol şanslar hepinize

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

meraba lost, oncelkle tebrik ederim, darisi benm basima ve dger tum bekleyen arklarn basina...

cok guzel ve kisa gecmis.. donem ortalamam 2nin altinda oldugundan biraz endiseliyim. buarada transkriptin kapali kapak kismi muhurlu zarfi sana mi actrdi, benm sirket onu istedi bendende yani oraya gittigimizde o elimizde mi olcak?

BannedUser
    Guest

Alıntı afraidofrefuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba lost, oncelkle tebrik ederim, darisi benm basima ve dger tum bekleyen arklarn basina...

cok guzel ve kisa gecmis.. donem ortalamam 2nin altinda oldugundan biraz endiseliyim. buarada transkriptin kapali kapak kismi muhurlu zarfi sana mi actrdi, benm sirket onu istedi bendende yani oraya gittigimizde o elimizde mi olcak?
    Ben cevaplayım bazen sen bazen o açar. Mesela benimkini kendi açmıştı ve içeri gidip okulu arıyarak teyit etmişti. Biraz uzun sürdü ama. Yaklaşık 5 dakika telefonla konustu.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aslında benim problemimde not ortalaması hazırlığım ve 58 ortalamayla vizeye gideceğim @lost35 hayırlı olsun darısı ben ve diğerlerinin başına (=

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)