Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: virginia hilton da housekeeper lık işi nasıldır sizce?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merababalar,
    arkadaşlar ben bu yaz virginia doswell deki williamsburg hotelde mutfakta çalışacağım.konuştuğum arkadaşlar VA hakkında çok pahalı ve turistik bi yerdir dediler.en az 2 iş yapmam gerektiğini söylediler.açıkçası ben baya bi tırstım
    VA ve hotelde kitchen hakkında herhangi bi bilginiz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Va beach hakkinda biseyler soyleyebilirm..Pahalilik derken diger yerlerle ayni sayilabilir.Ev kiralari haftalik 75-90 dolar arasi degisir.virginia da vergi orani yuzde 7 die hatirliorm.Tek isle ekstra harcamalar haric senin kira ve yiyecek ihtiyacini karsilayabilirsin..Ikinci is bulmak zor cunku mayis ayinda gelen ruslar tum isleri kapatiyor..Managerlar da rus olunca hep kendi adamlarina is vermeye basliyorlar..Ucretler 7-9 dolar arasi genelde ancak oteller de calisirken sorun olabiliyor mesela sezon hareketli degilse sana cok az saat vermeye basliyorlar..(kibarca kovuyorlar yani ) Restaurant veya cafelerde bahsisli isler yine en iyisi denebilir..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool

Alıntı mr_usa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Va beach hakkinda biseyler soyleyebilirm..Pahalilik derken diger yerlerle ayni sayilabilir.Ev kiralari haftalik 75-90 dolar arasi degisir.virginia da vergi orani yuzde 7 die hatirliorm.Tek isle ekstra harcamalar haric senin kira ve yiyecek ihtiyacini karsilayabilirsin..Ikinci is bulmak zor cunku mayis ayinda gelen ruslar tum isleri kapatiyor..Managerlar da rus olunca hep kendi adamlarina is vermeye basliyorlar..Ucretler 7-9 dolar arasi genelde ancak oteller de calisirken sorun olabiliyor mesela sezon hareketli degilse sana cok az saat vermeye basliyorlar..(kibarca kovuyorlar yani ) Restaurant veya cafelerde bahsisli isler yine en iyisi denebilir..

bu yaz bende VA ya gitcem dedklerinden sonra tırstım valla peki türk olup yerleşen işveren olan kısım varmı türk mahallesi gibi vb..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

her zaman soylerim virginia beach erken giden watcılar icin 10 numara bi yerdir. akademik takviminz erken gitmeye musait deilse bence hiç gitmeyin oraya..
    turk mahallesi gibi bi yer yok butun turkler work and travel cı..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

15 haziranda işbası yapcam ki buda erken bi tarih değil gibi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende doswell best western otelinde garsonluk yapacağım google'dan bakınca hafif tırstım çünkü 2,5+tip şeklinde anlaştım faat mekan çok kötü bir yerde burda tips olurmu diye içim içimi yemekte şu an arkadaşlar ne dersiniz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben iş sözleşmemi felan yaptım gold key de calışacagım housekeeping olarak kalacak yer felan da ayarladım saatlik cretim 7.5 sizce 3 ayda kac ara kazanabilirim birde gold keyy zorlar mı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar bende iş verenle görüştüm virgina beach'te Oceanfrontinn otelini ayarladı daha tam kesinleşmedi housekeeprlık için önerirmisiniz? haftalık 40 saat 8-9 dolar kazancım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum bende Va beach te Goldkey le çalıştım. Ben boardwalk hoteli seçmiştim ev arklarım Hiltonu seçmişlerdi. Bahşişlerle çok iyi para kazandım. Ulaşım sıkıntı olmaz ev iş arası. 15-20 dolara çalıntı bisikletçiler var her yerde sana sorarlar ilk günden bisiklet lazımmı diye. Yabancılarla özellikle işsiz güçsüz zencilerle muhattap olmayın fazla. Sizin hakkınızda bilgi topluyolar eylülde sizin gitme zamanınız yaklaştımı da hırsızlık yapıyolar çok dikkatli olun. Tracy yapmış olmalı sözleşmeni hafiften zenci ve çok az kilolu bi kadın.

Dikkatinizi çekmek istediğim bi nokta daha var. İşyerinde ilk saatiniz kolay olmayabilir. İri yarı zenciler sizi korkutabilir hatta ilk başlarda dalga da geçebilir adınızla ama birebir konuşmaya başladığınız zaman inanılmaz tatlı insanlardır. buna alışık olun. gözünüzü hiçbişey korkutmasın, rahat olun kendinize güvenin. sınıftan kız arkımla gitmiştim. mükemmel ortamımız vardı evde de işte de.

Walla kıymetini bilin. Şimdi sizin yerinizde olmak için neler vermezdim ama mezun oluyorum iş durumları yüzünden gidemedim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi şirketle gidiyosun..
    bana şirketini soyle sana ne olacagını soyleyeyim:P
    bende virginia beachte Virginia Beach Resort Hotel + Conference Center otelde housekeeper olarak çalışmayı düşünüyorum . imkanları konusunda biraz bilgi verirmisin...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu yaz virginia beachte 2 otelde housekeeperlik yapmis biri olarak soleyebilirim ki housekeeping zordur..daha once is tecrubeniz yoksa aglarsiniz. otellere gore housekeepingte degisiyor tabiki..buyuk otellerde housekeeping daha zor olur cunku yataga dikkat edio oraya bakio buraya bakio yatak sole olcak bole olcak vs vs..kucuk otellerde yatagin uzerine battaniye tarzi bisi ort gec.. =) ztn 2 tane buyuk otel management sirketi otellerin yuzde 70 ini kapatmis durumda GOLD KEY ve crestline hotels e bagli marriott lar var... marriottlar daha insancil 8.25 dolar veriolardi butun otellerde fix...ama gold key 7.50 veriodu ve over time alman zor...senin dedigin otelle ilgili fikrim yok ama kucuk otel bence daha iyi over time sansin fazla...bu senede gelmeyi dusunuorm ama olaki erken giderseniz en kiyak is Days iNN Virginia beach..
    kill them all-spartacus

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)