Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amadeus New York'ta

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Amadeus New York'ta

Merhaba arkadaşlar.An itibariyle New York'ta Tick Tuck adında bir restaurant'da yazıyorum.(Penn Station un karşısı)Lanet olası amerikanların yol tarifi sonucu 3 saatte PENN Station'u bulabildim.Kesinlikle ve kesinlikle bundan sonra New York'a gidicek arkadaşlara herhangi bir amerikalıya yol sormamalarını tavsiye ediyorum.Ama öle bir bal oldu kii: Benimle aynı yere giden(Williamsburg) 3 Belaruslu kızla tanıştım.Kızlar bomba şimdi sabah 3'te amtrakla williamsburg''e birlikte gidicez.Özellikle azuhazuya burdan selam sölüyorum Kızlar ev falan tutalım diyor.Ama biraz çakal gbi duruyolar.Bakıcaz artık durumlarına göre.Şimdilik durum bu.Yazmaya devam edicem.
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayırlı olsun dostum
    Umarım güzel bir wat gecirirsin dünya kupası maclarını kacırma derim adamlar tur atladı bi de izlenio mu orda soccer
    Whence I Would Like?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ilk 3 ay benim kaldigim yerde kalabilir onlar sen buraya indiginde sarhos olmus olacagim, birthday boy
    Peki.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Hadi bakalim hayirli olsun, yine yazmaya devam et aksatma Belaruslulardan.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

@azuhazu kızlar bir otelde hausekeeping olarak çalışacaklar.Merrimac Trail denen bi yoldaymış otelleri.Ben Williamsburg'de bi oteldeyim şimdi adını unuttum yazarım daha sonra.

Şimdi Williamsburg'e geldik.8 saat civarı amtrak yoluculuğu sürdü kızlarla.Kızlar kalcak yer için otele haftalık 100 dolar ödeyeceklermiş.Ben bir otel burdum burda haftalık 78 dolar(Richmond Road da).Havuz spor salonu bilgisayar odası ve kahvaltı dahil.Kızlarla burada bu odayı tuttuk bir haftalık Daha sonra ev bakıcaz.Birazdan iş verenle görüşmeye gidicez ama hava bayaaaaa bi sıcak.Bizim antalya havası gibi.Alışmak zor olcak gibi duruyo amerikaya.İçimde baya bikorku var şu anda.Herşey çok farklı insanlar hayat yiyecek içecek vs. Bilmiyorum nasıl olcak.Artık zamanla alışmaya çalışacağım.Her yerde ruslar var.Admlar ne kadar otel odası ne kadar iş varsa hepsine girmiş.Şimdilik bu kadar.Vakit buldukça yazmaya devam edicem.Adamların alakası yok maçla.Bi JFK de Gana almanya maçını izliyodu baya bi kalabalık.Dün Times Meydanında amerika maçının oldğu saatte tenis maçı açıktı bi çok devasa ekranda.Dünya kupasını veren kanalda bulamadım otelin TVsinde:S

P.S. Azuhazu müsait olduğunda haber ver.Sana yemeğini ısmarlayım
    Konu Amadeus35 tarafından (24-06-2010 Saat 11:21 PM ) değiştirilmiştir.
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ESPN ya da ABC kanali veriyor maclari.Sen hangi ihopta calisacaksin.Ben Merrimac Trail denen caddede kaliyordum onceden.
    Peki.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben aslında richmond rd dakindeydim ama orası çok kalabalıkmış beni Walmartın ordakine aldılar.Clarion inn'de kalıyoruz biz richmond RD'da.Burdaki bütün watçılar Pine Apple'da.Maçları buldum TV'de izldeim İspanya şili maçını.Burda telefon ve hat almak için bi yerler baktım ama hiç bi yer bulamadm.Walmartta falan da yoktu.Bu konuda bi bilgin var mı?Kızların otel White Lion.Gittik baktık fena değildi.Dutmuşsundur orayı bence.Büyük bi amblemi var gitişinde.Peugeot'nun ableminin aynısı.
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Biliyorum heryeri burda Telefon almak istiyorsan sadece amerika ici walmartta straight talk var.Onu alabilirsin kac gere gittim almaya ama almadan geldim hep cok uygun birsey.1000 dakika konusma 1000 mesaj ve internet 30 dolar,hepsi sinirsiz olsun istiyorsan 45 dolar.Birde telefona para vermen lazim,onlarin ozel telefonlari var.Richmond road ta iki tane var ihop,birisine gitmistik arkadasim kustu yemekten dolayi.Zaten mutfakta calisanlarin hallerini gorunce benim de kusasim geldi.Gecelere akmak istiyorsan yarin aksam Elize bar var,ordan baslayabilirsin.
    Peki.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bu telefon olayı iyimiş.Ben wallmartın yanındaki ihoptayim.Pazartesi başlıyorum işe.İşin olmazsa gel bi ara.Bu telefondan almam lazım.Haberleşemiyorum amerika içinde.Baya zormuş telefon almak.Bu akşam belaruslu kızlarla Library denen yere gidicez.İçki falan ucuz oluyomuş cumartesi günü.Elize nerde?Bi gün onada gideriz bi kere.Parada bitiyo artık elimiz daha ekmek tutmuyo burda Hangi line gidiyo oraya?
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayırlı olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)