Work and Travel 2025
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul - New York / Gidiş-Dönüş THY ile 595 Euro!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ophelia23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    thy direkt ucuş iyidir güzeldir yemekleri şahanedirrr uçak muhteşemdir olayın tek berbat kısmı 10 saat havada olman! sıkıntıdan patlamak, müthiş bacak ağrıları yaşamak, basınçtan gebermek gıbı güzel yanları da var aktarmasız uçmanın anlamadıgım bi şekilde uçağın içindeki sesten rahatsız olmamak için sürekli son ses müzik dinlemeyi, indiğinde zaten mal olan bünyenin, saat farkınında etkisiyle 48 saattir falan gündüzmüş gibi yaşamasıyla perişan oluşunu, ny a varış anını da fotograflamayı unutma

ne denıyodu su fazla uctuktan sonra ortada zombı gıbı dolasmanın adına hanı su genelde unlulerın ugradıgı sey

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

jet-lag normalde geçirdiğin şey ünlüler ne yaşıo bilemem de indiğin bindiğin saatler çok önemli ben burdan 11 de uçtum oraya indiğimde de gündüz 2 falandı. havada da hep gündüzdü pencereden ne zmn baksam
    indiğimde de hava kararsın diye 7-8 bekleyince iyice zaman kavramını yitirmiştim..o zaman yorgunluktan uyumuştum ama döndüğümde yaklaşık 10 gün uyku düzenim perişan oldu bu kez ordan bınerken gece 11 di uçaga bindikten bikaç saat sonra gündüze geçtik falan hostesler bütün pencereleri kapatıyo geceymiş gibi uyuyalım falan diye ama yer miyim ben bunu giderken de yapmışlardı arkdş gündüz işte gece değil olmıcakda kimi kandırıyon ve ıst.a döndüğümde geceleri 1 de yatıp 5 de uyanıyodum zınk diye ve gayet uykumu almış halde falan sonra uyuyamıyodum akşama kadar zaten rüyalar ayrı bi olay oraya gittiğimde de günlerce rüyamda burdaki hayatımı görmüştüm... kendimi odamda sanıp gözümü açıp ranzyı görünce yaşadığım hissi tarif edemem neyse yani güzel olsa da insanın dünyanın bi ucundan öbür ucuna gitmesinin de bedeli büyük elbette

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

he bide şu söylenti var geçirdiğin zaman farkı kadar günde düzelebiliyormuş ancak insan yani biz 7 saat fark yaşadığımız için 7 günde falan düzeliyosun ama benim 2 hafta sürmüştü cidden rezalet günlerdi sinirden zamansızlıktan ölüyodum...insan vücudu,beyni garip bişey vesselam

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ophelia23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he bide şu söylenti var geçirdiğin zaman farkı kadar günde düzelebiliyormuş ancak insan yani biz 7 saat fark yaşadığımız için 7 günde falan düzeliyosun ama benim 2 hafta sürmüştü cidden rezalet günlerdi sinirden zamansızlıktan ölüyodum...insan vücudu,beyni garip bişey vesselam
    haha ıyı madem benım kaybedecek bıseyım yokmus bende 6 senedır uyku problemı var zaten sabah 5-6 hatta bazen daha gec yatıp sabah 11-12 gıbı kalkarım

ben 6 senedır jetlag taymısım demekkı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

lol muhabbet koyu dediler geldik selamın aleykum millet, konu ne ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)