Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GokhaNJan'dan selamlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart GokhaNJan'dan selamlar

arkadaşlar bende gökhan. onsekiz mart Biga İİBF ulus-4. 2005 de Birleşik devletlerdeydim. sonuna kadar paylaşımcıyız birde gidip gelen arkadaşlar daha fazla foto bekliyoruz... bana bakmayın ben yeterince yüklüyorum zaten

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hoşgeldin gökhan. ya ben de ekleyecem foruma bi sürü resim ama sizeları fena büyük onları bi çeki düzen vereyim atarım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben de atcam inşallah da nası resimler istendiini pek bilmiyorum

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

gskapun hangi resimler hşuna gidiyuorsa at işte... kendini hiç gitmemiş biri olarak gör ve resimlerde neler arandığını düşün
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya bütünresimlerde ben varım fare gibi hiç manzara flan yok ama hersheyde kaldıımız complexten resimler new yorkltan flan yollayabilirim gerci 5 tane resim yolladım verdiginiz mail adresine

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

olsun olsun yollamaya devam et sen
    admin (at) turkishwat.net

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı gezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olsun olsun yollamaya devam et sen
    selam ben eyup
    yeni gelen arkadaslarima hosgeldin diyorum. gerci benden daha yeni yoktur forumda ama. hehe
    ben nasil foto atilacagini bilmiyorum. binlerce foto var ama...
    bide bunlarin boyutlari cok buyuk en az 2-3 mb. yer kapliyo.
    ne yapayim

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı eyuuup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam ben eyup
    yeni gelen arkadaslarima hosgeldin diyorum. gerci benden daha yeni yoktur forumda ama. hehe
    ben nasil foto atilacagini bilmiyorum. binlerce foto var ama...
    bide bunlarin boyutlari cok buyuk en az 2-3 mb. yer kapliyo.
    ne yapayim
    boyutlarını acd see de küçültebilirsin. ACDsee programını aç modify'a gir daha sonrasında resize seçeneğine tıkla,edit panel de presets var ordan istediğin boyutu ayarlayıp done yap.sonra farklı kaydet yapıp bi yere kaydedersin.resim çoksa toplu halde de yapılıyo galiba.
    Konu fatih26 tarafından (02-02-2007 Saat 04:15 PM ) değiştirilmiştir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart hojjgeldin gökhan

Alıntı gokhaNJan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende gökhan. onsekiz mart Biga İİBF ulus-4. 2005 de Birleşik devletlerdeydim. sonuna kadar paylaşımcıyız birde gidip gelen arkadaşlar daha fazla foto bekliyoruz... bana bakmayın ben yeterince yüklüyorum zaten
    bende ç.kale 18 mart ünüv.okuyorum.turizm işletme.gideceğin yer belli oldumu?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yazmin ben bu sene WAT'a katılmıyorum. dil kursu için gitmeyi planlıyorum. tabi bir taraftanda çalışacağım. eyalet olarak california ya da pensilvanya düşünüyorum.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

yazmin ben bu sene WAT'a katılmıyorum. dil kursu için gitmeyi planlıyorum. tabi bir taraftanda çalışacağım. eyalet olarak california ya da pensilvanya düşünüyorum.
    dil kursu için amerikada ne kadar para lazım?
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

3-4 aylık kurs için konaklama uçak bileti vize falan en az 6.000 dolar... kaçak olarak çalışmak şart ama

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart pensilvanya

sence önerirmisin?benim arkadaşım gidicek ama pek iyi şeyler duymadı.zenciler falan çokmuş sanırım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart tekrar slmm gökhan

herkes pansilvanyayı tercih ediyor neden?sen neden orayı tercih ettin mesela
    Konu gokhaNJan tarafından (15-03-2007 Saat 05:05 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ilk seçenek olarak ingiltere düşünmüştüm ama hesapladım çok pahalıya çıkıyor. okullar ucuz ama konaklama ve hayat pahalı..
    amerikayı ve özellikle pensilvanyayı ise ''daha fazla Türk daha fazla kaçak çalışma imkanı '' olduğu için seçtim. birde istediğim okullar ve fiyatlar buralarda. pensilvanyadan kasıt philadelphia yada pittsburgh. california da ise California state university long beach'de uygun konaklama ve kurs olanakları var.
    ilk tercihim NJ ama orda doğru düzgün kurs yok. 1-2 community college dışında iyi dil okulu yok..

philadelphia ve pittsburgh da zenciler çok fazla. ama ben onlara alıştım.. Wildwood NJ de sokakta uyuşturucu satan meksikalılardan iyidirler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart iş görüşmem salı günü

ilk seçenek olarak ingiltere düşünmüştüm ama hesapladım çok pahalıya çıkıyor. okullar ucuz ama konaklama ve hayat pahalı..
    amerikayı ve özellikle pensilvanyayı ise ''daha fazla Türk daha fazla kaçak çalışma imkanı '' olduğu için seçtim. birde istediğim okullar ve fiyatlar buralarda. pensilvanyadan kasıt philadelphia yada pittsburgh. california da ise California state university long beach'de uygun konaklama ve kurs olanakları var.
    ilk tercihim NJ ama orda doğru düzgün kurs yok. 1-2 community college dışında iyi dil okulu yok..

philadelphia ve pittsburgh da zenciler çok fazla. ama ben onlara alıştım.. Wildwood NJ de sokakta uyuşturucu satan meksikalılardan iyidirler
    soruları en çok sen yanıtladığın için sana yazıyorum gökhan iş görüşmesinde nasıl davranmalıyım istediğim iş ve eyalet olana kadar diretmelimiyim?kıyafet konusundada kararsızım spor giyinsem ukalalıkmı olur?ya adamlar zaten temizlikçi arıyolar bide resmi bişilermi giycem komik..otel için olacak görüşme.iş pozisyonlarının hiçbirini kabul etmezsem şirket herhangi bir iş için zorlarmı acaba beni?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yazmin ben iş görüşmesinden ne kastettiğini anlamadım. Job Fair'a mı katılacaksın? yoksa şirket var olan hazır iş seçeneklerini mi sunacak? biraz detayları anlatırsan iyi olacak

ayrıca hem turizm otelcilik okuyorsun hem hotel işlerinde çalışacaksın.. neden temizlikçiye indiriyorsun olayı.. resepsiyonistlik, lobi görevlisi, otelin restaurantında bir sürü iş var.. hemen temizlikçi olacağım deme bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)