Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Endişe tavan yaptı,21 gündür pasaportum gelmiyor

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı vespottini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu saatlerde telefon beklemeye başladım,vize görüşmesinde verdikleri beyaz kartta da numaralar vardı?kafam ve içim gerçekten çok karıştı,ama direk ups e gitmemi söyledi?

Şirketi arayınca cevap hep aynı bizde sonuç bekliyoruz,neden gelmediğini bize bildirilsin seni bilgilendircez gibi hep aynı cevaplar

Dediğim gibi tek yapabildiğim Perşembe o uçağa binebilmek için dua etmek,ve bugün akşama kadar telefon beklemek yarın da pasaportuma kavuşmak,bu işler nasıl buraya geldi hiç anlamıyorum.

Cevap Veren Herkese ve Destek olup pasaportumun gelmesi için dua eden herkese çok teşekkürler.
    Sen konsolosluğu arayıp sorsana, şirketten neden haber bekliyorsun?
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Anladığım kadarıyla sen vizenin onaylanıp onaylanmadığını konsolosluktayken anlayamamışsın.Onaylanırsa beyaz bi kağıt verip ups ye yolluyorlar ve oraya da 11 tl kargo bedelini ve adresini veriyorsun.Yok eğer isim soruşturmasına takıldıysan bunu görevli sana söyleyip bir takip numarası veriyor yanılmıyorsam.İsim soruşturmasına takılan arkadaşlar daha net bir şey söyleyeblirler bu konuda.

Ama olay şu ki,senin vizen onaylanmışsa ve kargoya gönderilmişsen en geç 2 gün içinde gelmesi lazımdı.Herşeyden önce senin arayıp konsoloslukla bizzat muhattap olman gerektiğini düşÃ¼nüyorum.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı earwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla sen vizenin onaylanıp onaylanmadığını konsolosluktayken anlayamamışsın.Onaylanırsa beyaz bi kağıt verip ups ye yolluyorlar ve oraya da 11 tl kargo bedelini ve adresini veriyorsun.Yok eğer isim soruşturmasına takıldıysan bunu görevli sana söyleyip bir takip numarası veriyor yanılmıyorsam.İsim soruşturmasına takılan arkadaşlar daha net bir şey söyleyeblirler bu konuda.

Ama olay şu ki,senin vizen onaylanmışsa ve kargoya gönderilmişsen en geç 2 gün içinde gelmesi lazımdı.Herşeyden önce senin arayıp konsoloslukla bizzat muhattap olman gerektiğini düşünüyorum.

Ama seni dinleyen kim.
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dün akşam 6 gibi 5893 diye bi numaradan sms geldi,gönderiniz teslim alındı 09.06.10 da teslim edilcektir diye,efsane bir sevinç bir şenlik yaşadım diyebilirim.Şimdi sabah 10 öğlen gidip şirketime teslim almayı diliyorum şu an sanırım mesajda belirtilen tarihte şirketimde olur.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı vespottini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam 6 gibi 5893 diye bi numaradan sms geldi,gönderiniz teslim alındı 09.06.10 da teslim edilcektir diye,efsane bir sevinç bir şenlik yaşadım diyebilirim.Şimdi sabah 10 öğlen gidip şirketime teslim almayı diliyorum şu an sanırım mesajda belirtilen tarihte şirketimde olur.
    adına sevindim dilerim amerikadaki probleminde sorunsuz olur. teslim edildikten sonra bir sms daha gelir. gönderiniz teslim edilmiştir diye. hemen şirketini ara ve vizenin kontrol edilmesini iste. uzerindeki bilgiler geçerlilik suresi vesaire dogru mu değil mi diye. genelde bir aksilik olmaz ama tedbir amaçlı kontrolde fayda vardır. sana iyi watlar diliyorum.

birde şimdi sabah 10 demişsin msj'ı yazdıgın saat 11.08 tr de değilmisin yoksa ?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu heyecan ve panikte burada biter (:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)